• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи можна заробити на банерах?

 1. Rotaban
 2. People Group
 3. MaxTarget
 4. RTB.Sape
 5. Advertur

Завжди намагався уникати на своєму сайті будь-якої реклами. Але життя диктує свої умови. Зміст сайту коштує грошей і забирає багато сил і часу.

І ось я теж задумався про розміщення банерів на сайті. Прекрасно усвідомлюючи, що заробити на банерах можна ... Але заробити можна не особливо-то й багато.

Не претендуючи на оригінальність, розповім коротко лише про ті мережі, з якими зіткнувся особисто.

Отже ...

Rotaban

Rotaban

Вимоги до сайтів:

 1. Сайт повинен бути російськомовним
 2. Сайт не повинен порушувати чинне законодавство РФ.
 3. Сайт повинен бути повністю працездатним, з унікальним контентом.
 4. Не приймаються сайти для дорослих (ну ви розумієте)
 5. Не приймаються сайти на безкоштовних сервісах: .narod.ru, .wordpress.com, .livejournal.com, .liveinternet.ru, .narod2.ru, .twitter.com, .mail.ru, .friendfeed.com, .blogspot. com

Є можливість ротації банерів. Обіцяють почати покази в той же день і фіксовану ціну на 30 днів.

Платять за покази. Комісія системи составляет15℅, тобто, 85℅ виплачується вебмайстру. Виведення грошей на Z-гаманець Webmoney. Ціну за розміщення задає сам веб-майстер.

На жаль, поки не приймають https-сайти. Але я почекаю, коли почнуть. Думаю, воно того варто.

People Group

People Group

До сайтам демократичні, вимоги банальні. Беруть навіть сайти з мінімальною відвідуваністю.

На одній сторінці можна розміщувати до трьох рекламних блоків. Банери починають показувати протягом 30 хвилин.

Види банерів: Slider Banner і контекстний блок (розміри 728х90, 468х60, 300х250, 240х400 і 160х600, плюс величезна кількість інших розмірів, які, втім, вони не рекомендують використовувати).

Три схеми роботи (для кожного банера вибирається окремо):

 • Змішана оплата (за покази і за кліки);
 • CPC, оплата за кліки (при цьому оголошення з оплатою за покази не показуються);
 • CPM, оплата за покази (при цьому оголошення з оплатою за кліки не показуються);

Виведення грошей на Webmoney, Яндекс-гроші і Perfect Money.

Мають акції, якими торгують на своїй же біржі. Тобто заробити можна ще і на інвестиціях в проект.

MaxTarget

MaxTarget

Обіцяють 200 рублів за 1000 показів.

Вимоги до сайту досить серйозні.

Відбір сайтів в систему ведеться в два етапи - технічний відсів і ручна модерація. Критерії технічного відсіву: Ресурс повинен володіти російськомовної аудиторією і основна версія сайту повинна бути російською мовою. Ресурс повинен бути розміщений на платному хостингу і його мінімальна відвідуваність з пошукових систем Яндекс, Google, Mail.ru повинна становити більше 200 чоловік в день протягом місяця. тИЦ сайту в Яндексі повинен бути> 0. Вік сайту повинен бути не менше 3 місяців. Кількість сторінок в індексі пошукових систем Яндекс і Google має бути більше 100 (в кожній системі).

Після технічного відсіву всі сайти обов'язково скористайтесь. Доводимо до вашого відома деякі критерії відбору сайтів для участі в нашій системі:

 • Заборонені сайти наступних тематик: адалт, варез, софт, кіно, онлайн-телебачення, музика (включаючи збірки текстів чи акордів пісень), а так само сайти, що порушують закони РФ.
 • Заборонені всі види партнерських програм (книжкових, знайомства і тд.), В тому числі сайти, де розміщений код реклами з викупу трафіку формату clickunder, popunder, bodyclick, adlayer, порно-інформери, інформери «жовті сторінки», а також сайти продають орендні посилання в довідкових біржах.
 • Заборонені недороблені або незаповнені сайти. Сайти, зміст яких не несе ніякої корисної навантаження для користувача, сайти, створені спеціально для продажу реклами, а також всі проекти якість і наповнення яких буде викликати недовіру з боку системи, до участі прийматися не будуть!

Сайти, які беруть участь в системі, постійно проходять повторну модерацію. Сайтам, що не відповідає зазначеним вище вимогам, буде відмовлено в участі в системі.

В індекс MaxTarget потрапляють тільки ті сторінки, які проіндексовані пошуковими системами Яндекс і Google, а також мають відвідуваність з даних пошукових систем> 10 унікальних користувачів за останні 30 днів. Індекс майданчиків динамічний, якщо сторінка перестала задовольняти вимогам - вона може бути видалена з індексу.

При цьому, чесно кажучи, вони заявили, що у мого сайту ТИЦ менше 10 і зажадали доступ до статистики Яндекс, або Гугл. Я дав і те, і інше, але їм не вистачило інформації чомусь.

Комісія системи - 10℅. Виведення грошей на R і Z-гаманці Webmoney і Яндекс-гроші.

RTB.Sape

'); // ->

Давно, кілька років тому, я працював з Sape. Тоді я працював на біржі посилань. Потім це стало абсолютно невигідно. Прибутки стали копійчані, і лист з фінансовим звітом (а хто не знає, у Sape все по закону: податки, відрахування в пенсійний фонд і т.д.) відправити виходило дорожче.

Тоді я розірвав договір. Зараз відновив. Будемо сподіватися, банери виявляться більш прибутковими.

Система не напружує вимогами до сайту, все цілком демократично. Серед пропонованих банерів є два відео-банера з хорошою ціною.

Установка коду специфічна. Хто працював на біржі посилань Sape, тому вона знайома. У головній частині ставиться перший фрагмент коду, причому універсальний для всіх сервісів Sape. Далі, в тому місці, де потрібно впровадити банер, просто вписується div з певним класом. І все ... Найчастіше це зручніше, ніж вставляти довжелезні коди.

Advertur

Необхідно мати 250 уникав в місяць. Реферальну програму потрібно запитувати, пояснюючи, яким чином планується рекламувати.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью