• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи не працює Wi-Fi в планшеті: що робити - ремонт

 1. Як вирішити проблеми з підключенням до Wi-Fi
 2. Налаштування Wi-Fi в планшеті

Користувачі планшетів стикаються з такою проблемою, як неможливість відображення бездротової мережі Wi-Fi. Причина зазвичай криється в проблемах з настройками безпеки мережі, збої в роботі маршрутизатора або каналу Wi-Fi мережі, до якої ви намагаєтеся приєднатися.

Причина зазвичай криється в проблемах з настройками безпеки мережі, збої в роботі маршрутизатора або каналу Wi-Fi мережі, до якої ви намагаєтеся приєднатися

Можливі помилки при спробі підключення пристрою до бездротової мережі:

- Нескінченне отримання IP адреси. На цей пристрій може вказувати напис «Отримання IP адреси ...», або «Підключення ...», проте підключення до мережі виконати не виходить.

- Проблеми аутентифікації (статус «Аутентифікація ...»), слідом за яким виникає напис «Відключено», а підключення не відбувається

- Виникнення помилки «Збережено, захист WPA \ WPA2"

- Планшет підключається до Wi-Fi, однак інтернет не працює (відображення неактивності мережі), що не відкриваються сайти.

Це лише найпоширеніші проблеми з якими можуть зіткнутися користувачі.

Як вирішити проблеми з підключенням до Wi-Fi

Перш, ніж змінювати налаштування в пристрої, спробуйте його просто перезавантажити. Може бути, стався збій в роботі, який буде відновлений після перезапуску планшета. Якщо проблему не вдається усунути, варто спробувати інші способи:

- Ваше пристрій добре підключався до мережі, а потім перестало підключатися, при цьому, ви нічого встановлювати у ньому не міняли. У такій ситуації варто спробувати поміняти канал бездротової мережі. Справа в тому, що поблизу вашої мережі міг з'явитися новий роутер, який став створювати перешкоди, і вашого пристрою складно зорієнтуватися. Щоб усунути несправність, потрібно зайти в налаштування і змінити канал для вашого Wi-Fi, використовуючи вкладку «Бездротова мережа» (Wireless), тобто в тому розділі, де розташовані настройки бездротових мереж. Зміна каналу здійснюється таким чином: змініть номер каналу, збережіть налаштування, перезавантажте маршрутизатор. Після цих дій спробуйте підключитися до мережі.

- Ваше пристрій показує статус «Підключено», проте інтернет не активний, і працювати з ним не можливо. У даній ситуації, перш за все, переконайтеся в тому, що інтернет на роутері є. Подібна проблема найчастіше виникає при первинній налаштуванні маршрутизатора. Щоб розібратися, в чому справа, підключіть до мережі інший пристрій. Якщо інший пристрій працює, можливі неполадки в роботі маршрутизатора.

- Виникнення помилки аутентифікації свідчить про помилки в настройках безпеки, встановлених в планшеті, або помилковому введенні пароля. У даній ситуації, в першу чергу варто перевірити ще раз пароль, може бути, ви його невірно ввели. Будьте уважні при введенні букв і цифр пароля. Якщо пароль вводиться правильно, але підключення немає, потрібно встановити тип безпеки WPA2.

Можна спробувати поміняти режим роботи бездротової мережі. Пам'ятайте, що при кожній зміні налаштувань, їх обов'язково потрібно зберегти і перезавантажити маршрутизатор.

Можуть бути проблеми, пов'язані з настройками регіону, може бути виключена настройка для вашого регіону.

Перевірте, чи працюватиме пристрій, при підключенні до інших точок доступу Wi-Fi. Таким чином, можна виявити, проблеми пов'язані з роботою мережі або з настройками і неполадками пристрою. # Не працює wi fi на планшеті # що робити # настройка вай фай на планшеті

Налаштування Wi-Fi в планшеті

Розглянемо, як правильно налаштувати в планшеті Wi-Fi, пароль до точки доступу якого вам відомий. Для початку потрібно включити приймач Wi-Fi на пристрої, скориставшись відповідним віджетом на робочому столі або на панелі управління, можна скористатися меню «Налаштування» (розділ Wireless & Networks)

Коли значок Wi-Fi стане активним, натискаємо на нього і починаємо пошук доступної мережі. Якщо ви намагаєтеся налаштувати домашню мережу, вам відомо її ім'я і ви побачите його серед доступних мереж. Перебуваючи в громадському місці (кафе, готель, вокзал), ви можете побачити відображення декількох мереж. Спробуйте скористатися можливими варіантами відкритих мереж. У деяких громадських місцях (наприклад, готелях) мережу закривається паролем, однак його можна отримати за певних умов.

Отже, вибираємо потрібну мережу і натискаємо на неї. Якщо все в нормі, то вже через пару секунд пристрій підключиться до інтернету. Якщо підключення не відбулося, значить, деякі параметри потрібно вводити вручну (наприклад, IP-адреса).

Коли відбудеться підключення, зверніть увагу на рівень сигналу, тобто, якщо рисочок на значку Wi-Fi мало, значить з'єднання не досить гарна. Щоб поліпшити з'єднання, потрібно спробувати наблизитися до точки доступу. При необхідності параметри мережі можуть бути змінені. Для цього потрібно довго натиснути на її назву і вибрати «Modify network».

Wi-Fi може не працювати з причин, не залежних від дій користувача або роботи пристрою. Уважно перевірте рівень сигналу мережі, запустіть Wi-Fi модуль, перезавантажте пристрій. Працюючи в громадській або незахищеною мережі не бажано передавати будь-які особисті дані, оскільки вони можуть потрапити в руки зловмисників.

Справитися з несправностями, пов'язаними з підключенням бездротової мережі, під силу будь-якому користувачеві, в цьому немає нічого складного. Змінити налаштування пристрою і встановити необхідні параметри ви цілком можете самостійно. Якщо не виходить налаштувати мережу через апаратних проблем, варто звернутися до фахівців з ремонту планшетів . Сервісний центр здійснює ремонт планшетів в Мінську , Наші співробітники встановлять причини неполадок і усунуть їх.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью