• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи вигідно Майні на Асіка в 2018 році

 1. Чи можна зібрати Асік самостійно
 2. Як вибрати Асік і коли він окупиться

Сьогодні Майнінг можна назвати джерелом перспективного і щодо високого доходу. Майнер підтримують блокчейн-системи і отримують за це віртуальну валюту, яку можна продавати на кріптовалютном ринку, використовувати для розрахунків або вкладати в проекти. Щоб процес винагороди був вигідним, Майнер доводиться вирішувати багато технічні завдання, одна з яких - вибір обладнання.

Асік-Майнер - це чіпи для роботи на одному алгоритмі, з деяких причин зараз є природним вибором для Майнінг, на відміну від відеокарт і процесорів. Ціни на Асіка досить високі (2500-6500 $), тому у новачків виникають питання - чи можна заощадити на покупці Асік-Майнер, за яким принципом його вибирати і коли він окупиться.

Чи можна зібрати Асік самостійно

Купити комплектуючі та зібрати Асік своїми руками, звичайно, можна, але тут доведеться зіткнутися з серйозними труднощами.

По-перше, моделі Майнер і їх технічні характеристики швидко застарівають, адже виробники не припиняють розробки нових пристроїв. 10-12 місяців самостійної збірки обернуться збитками, так як збагачуватися на застарілому за цей час обладнанні буде вже складно. Час працює проти Майнера і збирати Асік краще за 1,5-2 місяці, з урахуванням доставки деталей з-за кордону.

По-друге, підготовка та збирання чіпа - технічно складний процес, який вимагає якщо не інженерної освіти, то серйозної самопідготовки. Цьому не можна навчитися, подивившись кілька відео з Youtube.

По-третє, коли все залізо буде готово, буде потрібно програма, написана для зв'язку Асіка з комп'ютером. Тут не обійтися без талановитого кодера і запасу часу.

Зібраний своїми силами Асік обійдеться близько 1000 $ (для прикладу, комплектуючі виробника Bitmain). Зусилля і ризики роблять це рішення невигідним для багатьох початківців Майнер, націлених на дохід, а не на задоволення від творчого процесу.

Як вибрати Асік і коли він окупиться

"Для початку вам варто визначитися, з яким алгоритмом ви будете працювати і потім вже конкретно знайомиться з Майнер, які розшифровують саме цей алгоритм," - радять на сайті prostocoin.com. Там же опублікована детальна інформація по кожному параметру, яка допоможе вам вибрати найбільш підходящий Асік майнер , Наприклад, хешрейт і частота мікропроцесорів.

Якщо зіставити дані по пристроях і курси криптовалюта, стає ясно, що зараз на пристроях Асік вигідно Майні біткоіни, лайткоіни, монери і Деш. Це одні з найперспективніших валют з високою капіталізацією. Компанія Bitmain в квітні 2018 цього року підтвердила випуск чіпа для роботи з ефіром, що розширює можливості Майнінг на Асіка.

Окупність Асік-Майнера залежить не тільки від алгоритму і валюти. Витрати включають доставку і установку устаткування, витрата електроенергії, час на відстеження процесу хоча б перші кілька діб після установки. Досвідчені Майнер враховують всі вкладення, щоб максимально точно передбачити, коли Асік виведе процес видобутку в плюс, і прийняти вірне рішення.

Крім того, ситуація на ринку криптовалюта постійно змінюється, чого варто падіння біткоіни в листопаді минулого року, що знизило ажіотаж навколо пристроїв на SHA-256 алгоритмі. Курс монет на ринку - ще один об'єкт обов'язкового моніторингу для Майнера, крім випуску виробниками нових пристроїв.

Найкраще відстежувати ринок на спеціальних сервісах, наприклад Crosslytics , Де можна знайти актуальну інформацію по курсам всіх криптовалюта і найсвіжіші новини, звіти та інші дані зі світу блокчейн-технології.

Асік-майнер вимагає одноразової великого вкладення, тому природно, що новачки звертаються до альтернативного способу видобутку монет на відкритих. Останнім часом активно розвивається хмарний Майнінг з його мінімальними стартовими вкладеннями і потужностями на віддалених серверах. Однак Асік - це відмінний варіант для тих, хто хоче контролювати весь процес і володіти "залізом" свого бізнесу.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью