• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи варто чекати новий ASIC для Майнінг Ethereum?

Останнім часом інтернет повниться чутками про те, що компанія Bitmain працює над черговим пристроєм для Майнінг. Незважаючи на те, що сама по собі розробка подібного обладнання не є чимось спекулятивним, це може вплинути на інвесторів, які безсумнівно зацікавляться в Майнінг Ethereum за допомогою ASIC-пристрої. Втім, поки не ясно, чи є зерно правди в цих чутках, але тим не менш, така можливість не дарма розбурхує уми користувачів. Останнім часом  інтернет  повниться чутками про те, що компанія Bitmain працює над черговим пристроєм для Майнінг

У той час, поки багато членів крипто-спільноти продовжують поширювати чутки про залученості Bitmain в розробку нового ASIC, поспішаємо вас запевнити, що це всього лише чутки і до сих пір ми не спостерігали ніяких офіційних коментарів з боку керівництва Bitmain.

Про що мріють Майнер?

З чуток, проект носить кодову назву Antminer F3 і буде складатися з трьох материнських плат. На кожній буде розташовуватися по 2 процесора типу ASIC. Імовірно, пристрій буде мати 72 гігабайти DRAM (динамічної пам'яті з довільним доступом) і розвивати швидкість до 220 MH / s. Для багатьох Майнер Ethereum це стане справжньою мрією у плоті, хоча такий пристрій навряд чи буде коли-небудь реалізовано.

Навіть якщо уявити, що фірма може займатися цим проектом, на його розробку пішло б дуже багато часу і грошей. Незважаючи на те, що сама архітектура токена ніяк не перешкоджає Майнінг за допомогою ASIC, у компаній на кшталт Bitmain немає ніяких приводів для того, щоб проводити дослідження в сфері виробництва таких Майнер для цілої екосистеми Ethereum. Ще один фактор, який робить цю розробку марною навіть на словах - наближається перехід Ethereum на систему proof-of-stake, що зробить будь-Майнінг-пристрій для цього токена застарілим ще на стадії розробки. Втім, поки такий перехід ще не стався.

Більш того, Майнінг з допомогою відеокарт стає все більш популярним, так що необхідність ASIC для Ethereum знову ставиться під питання. Все ж, якщо такий пристрій і буде запущено, воно справить справжню революцію в багатьох аспектах Майнінг-екосистеми. Дістати такий апарат буде складним випробуванням, оскільки попит на нього в перший же день буде величезним. Проте, поки ще Bitmain не анонсованого розробку ASIC для Ethereum, тобто на даний момент немає ніяких підстав вважати, що вони взагалі ведуть будь-які розробки в цьому напрямі.

Однак, якщо ж компанія запустить такий пристрій, то воно без сумніву зробить справжній фурор - багато хто вже існуючі ASIC стануть непотрібними зважаючи на свою слабкість. З чуток, його показник окупності буде в два рази вище, ніж у будь-якого подібного пристрою, а енергоспоживання буде набагато нижче, що зробить його досить дорогий "іграшкою" для Майнер. До того ж, ASIC від Bitmain зробить переворот ще й в ігровій індустрії, точніше у виробників відеокарт, оскільки на даний момент більшу частину їх прибутку складають саме Майнер, які стрімко спустошують прилавки магазинів комплектуючих.

Варто зазначити, що ми не заперечуємо на 100% можливість такого ходу від Bitmain, оскільки компанії також відомо, яке місце в крипто-індустрії займають Майнер. Швидше за все, компанія побоюється переходу Ethereum на нову технологію, яка зробить розробку недоцільною і просто невигідною для них. Інші пристрої ASIC, призначені для видобутку біткоіни і Litecoin були дуже добре прийняті майнерскім співтовариством, але ці криптовалюта і не планують зміну технології в доступному для огляду майбутньому.

підсумок

Незабаром Ethereum збирається провести велику кількість змін. Його популярність, згодом, тільки зросте. Так чи інакше, це безсумнівно підвищить ймовірність розробки ексклюзивних ASIC-Майнер. Проте, Bitmain поки не надали жодних офіційних коментарів, щоб спростувати, або підтвердити чутки, якими нині повниться крипто-спільнота. І знову ж таки, перехід Ethereum на технологію proof-of-stake може зайняти не один рік. Хоч ASIC-майнер для Ethereum і є цікавою ідеєю, поки що, це не більше ніж ілюзія.

Про що мріють Майнер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью