• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

CFD на акції (що це) - як торгувати і де

 1. Скільки можна заробити на CFD
 2. Як торгувати CFD-контрактами
 3. Переваги контрактів на різницю цін
 4. висновок

Революційним інструментом інтернет-торгівлі стали CFD або контракти на різницю. Вони значно спрощують вхід на ринки акцій, сировини або індексів будь-кому.

CFD (з англ. «Contract For Difference» в перекладі означає «Контракт на різницю цін») - торговий інструмент, в рамках якого одна сторона сплачує іншій різницю в ціні між моментом відкриття угоди і її закриттям. Таким чином, об'єктом такого договору є виключно ціна, сам актив у власність не надається.

CFD простими словами - це похідний фінансовий інструмент, який дозволяє отримувати прибуток від коливань вартості базового активу. Простіше кажучи, ви можете торгувати акціями Google так само, як і на валютному ринку - купили дешево і продали дорожче; продали дорого, викупили дешево.

На відміну від прямого ринку, тут ви можете заробляти на зростанні і падінні. В цілому CFD- контракти аналогічні Форексу, тільки активами тут є акції, ф'ючерси, ETF, товари та інше. Поширені CFD-контракти на такі активи, як:

 • Акції - не тільки американські, нерідко зустрічаються і папери, що котируються в Росії або на Лондонській біржі.
 • Індекси - більшою мірою світові (S & P500, Nikkei 225 і т.д.), зустрічаються і більш екзотичні.
 • Фонди - маються на увазі ETF, які котируються у вигляді акцій на NYSE, NASDAQ.
 • Ф'ючерси на сировинні товари - сюди входить нафту, природний газ, кава, бавовна і т.д.
 • Ф'ючерси на дорогоцінні метали (золото, срібло).

Перелік не є вичерпним, таких контрактів може бути тисячі на основі фінансових інструментів по всьому світу.

Важливий нюанс: оскільки акція не буде передаватися вам у власність в рамках CFD, то і дивіденди виплачуватися не будуть. Тому дивідендні стратегії з контрактами на різницю цін зазвичай неможливі.

Скільки можна заробити на CFD

Частий питання серед початківців інвесторів і трейдерів стосується заробітку і його можливих розмірів. Заробити на CFD можна стільки ж, скільки і на акціях, і навіть більше, оскільки брокер, як правило, надає кредитне плече - до 1: 300.

Розглянемо невеликий приклад. Візьмемо акції Nvidia, за останній рік вони непогано виросли. Графік виглядає наступним чином:

Графік виглядає наступним чином:

Як бачите, ціна виросла з позначки 100 до 230, що дозволило б трейдеру отримати 130% при плечі 1: 1, а c 1: 100 - це 13000%.

Звичайно, прибутковість розрахована при максимальному ризику. Багато професійні інвестори і трейдери стабільно заробляють на ринку CFD з широкою диверсифікацією і мінімальними ризиками по 150-370% на рік.

Як торгувати CFD-контрактами

Торгівля контрактами на різницю цін здійснюється через брокера. Сьогодні таку можливість дають багато компаній, зокрема, пов'язані з Форекс-індустрією. Ми розглянемо досить простий і цікавий варіант - відкриття угод на платформі у Libertex .

Як приклад візьмемо акції Twitter. За останній рік вони зросли майже в два рази. Припустимо, що ми припускаємо продовження висхідного тренда і хочемо купити їх на підвищення. Щоб здійснити операцію, досить натиснути на синю клавішу «Відкрити угоду».

Перед вами відкриється вікно з настройками угоди, де вам потрібно буде вибрати обсяг, при бажанні рівні Take Profit і Stop Loss - ціни, при досягненні яких угода автоматично закриється. А потім натиснути на Buy by Market (Купити за ринковою ціною).

Кілька нюансів, пов'язаних з торгівлею контрактами CFD:

 1. Час торгівлі обмежується відповідно до годинами роботи біржі, де котирується актив. Наприклад, для американських активів - це 16: 30-23: 00 за київським часом, а для Росії - 10: 00-18: 50 за київським часом. Європейські біржі працюють з 11:00 до 19:30, Гонконг - з 5:00 до 11:00, Токіо - з 3:00 до 9:00 за київським часом.
 2. Якщо переносити позицію на наступний день, то стягується комісія (swap);

В іншому торгівля не відрізняється від класичного ринку Forex.

Переваги контрактів на різницю цін

 • Мінімальні вкладення - мінімальний депозит у Libertex $ 200, це значно нижче, ніж якби ви зібралися торгувати «паперовими» акціями.
 • Наявність кредитного плеча - у кожної компанії різний максимум, але більшість надають плече до 1:20 для торгівлі такими контрактами. Це відкриває можливості для високоризикованої, але і наддохідного трейдингу.
 • Широка диверсифікація - з CFD ви зможете у одного брокера торгувати відразу декількома тисячами активів з різних країн, наприклад, американськими, європейськими, азіатськими та іншими акціями компаній.
 • Немає обмежень по денній торгівлі і коротких позиціях - це стосується правил, що встановлюються біржею, згідно із законодавством, в певних випадках.
 • Немає дивідендів і активу у власності - це істотно знижує комісію брокера.

Таким чином, контракти на різницю цін мають безліч нюансів і особливостей, які позначаються на них з позитивного боку для трейдерів.

висновок

CFD - це контракти, що дозволяють отримувати прибуток від різниці в ціні певного активу. Вони полягають з брокером і не мають на увазі поставки реального активу у власність, фактично будучи фінансовим парі, де об'єктом виступає виключно ціна. Існують тисячі варіацій таких контрактів в різних напрямках: від акцій до світових та екзотичних біржових індексів, ETF-фондів.

Ключова перевага CFD полягає в доступності для широкого загалу трейдерів з невеликими депозитами. Почати працювати з контрактами можна, маючи на рахунку кілька десятків рублів (у випадку з центовими рахунками). Як правило, дивіденди при покупці CFD не нараховуються за невеликими винятками, також є комісії за перенесення позицій через ніч, що істотно впливає при використанні довгострокових стратегій торгівлі.

Упевнений, що CFD-контракти будуть все більш і більш популярні, так як відкривають доступ до багатьох ринків, і для цього потрібно мати всього один єдиний рахунок у одного брокера.

CFD - це відмінна можливість заробити на акціях з мінімальним ризиком, угоди можна відкривати на хвилини або роки, заробляючи на інвестиціях, як на біржі з прямими активами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і я її обов'язково виправлю! Величезне спасибі вам за допомогу!


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью