• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«Чемпіон світу» - безлімітний інтернет-тариф від Beeline з шаленою швидкістю

Beeline оголошує про запуск нового безлімітного тарифного плану «Чемпіон світу» - на сьогодні реально кращої пропозиції для швидкісного домашнього Інтернету в Україні Beeline оголошує про запуск нового безлімітного тарифного плану «Чемпіон світу» - на сьогодні реально кращої пропозиції для швидкісного домашнього Інтернету в Україні. Всього за 99 гривень на місяць абонентам надається безлімітний доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт / сек.

Тарифний план «Чемпіон світу» розроблений для тих, хто часто використовує послуги широкосмугового проводового Інтернету і не бажає обмежувати себе в обсязі трафіку. Головна перевага пропозиції - необмежене використання будь-яких ресурсів Інтернету на швидкості до 100 Мбіт / сек. При цьому абонентська плата становить всього 99 грн в місяць.

«Завдяки новій пропозиції абоненти можуть користуватися всіма ресурсами Інтернету на« чемпіонської »швидкості, - зазначає директор з продажу послуг фіксованого зв'язку на масовому ринку Віктор Грибан. - Наприклад, відеофайли з високою якістю зображення, які «важать» 1,5 ГБ, абонент зможе завантажити менш ніж за 5 хвилин ».

Важливо відзначити, що швидкість доступу в Інтернет залишається однаково високою, на рівні до 100 Мбіт / сек для всіх інтернет-ресурсів - як українських, так і зарубіжних. Завдяки високій швидкості і необмеженому трафіку абоненти тарифу «Чемпіон світу» зможуть з комфортом користуватися найбільшою локальною мережею передачі даних Beeline, яка об'єднує 840 тисяч домогосподарств в 9 містах України.

«Широкосмуговий Інтернет - це технологія майбутнього,« вікно в світ »для мільйонів користувачів. Наші «Чемпіони світу» зможуть вільно користуватися послугами Інтернету, не замислюючись про трафік, швидкості і баланс рахунку. Такі переваги ми можемо надавати завдяки технічним ресурсам єдиного оператора зв'язку: власної оптоволоконної магістралі і власних каналах зв'язку », - додає Віктор Грибан.

Тарифний план «Чемпіон світу» доступний не лише для нових користувачів послуги «Beeline Інтернет Вдома», а й існуючим абонентам, які можуть перейти на нову пропозицію за 30 грн.

В Україні протестували швидкість 5G , Що перевершило всі очікування, а один з операторів готує платформу для впровадження 5G .
У той же час Київстар зробив 4G безлімітним , Але поки не готовий впроваджувати 5G .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью