• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

CCleaner тепер підтримує видалення універсальних додатків Windows 10

26 жовтня вийшла нова версія програми CCleaner (5.11), яка отримала кілька нових функцій. Одна з них дозволяє користувачам на Windows 8, 8.1 і 10 видаляти додатки Windows з комп'ютера за допомогою CCleaner

В той час як CCleaner все ще є програмою для видалення тимчасових файлів і даних з комп'ютерів, що працюють на ОС Windows, компанія-розробник Piriform постійно додає в продукт нові функціональні можливості.

Наприклад, на даний момент CCleaner вже вміє видаляти пункти контекстного меню і об'єкти з автозавантаження, прати дані на дисках і аналізувати, які типи файлів займають найбільше дискового простору.

CCleaner раніше підтримувала видалення встановлених програм в системах Windows, а в новій версії дана можливість була розширена за рахунок підтримки видалення універсальних додатків Windows з єдиного користувальницького інтерфейсу продукту.

Всі встановлені додатки і класичні програми відбиваються з вікна CCleaner, який дуже нагадує інтерфейс системного аплету "Програми та засоби". Користувачі можуть подивитися список всіх встановлених програм, перейшовши в Сервіс> Видалення програм.

Всі дані, що виводяться можна відсортувати по імені, видавцеві і датою установки. Доступний пошуковий фільтр для швидкого пошуку програм і додатків, а також функція експорту даних в текстовий файл.

Видалення додатків Windows відбувається також, як і видалення класичних програм. Виберіть програму, яку потрібно видалити, і натисніть кнопку "Видалити". Для старту процесу деінсталяції підтвердіть щоб видалити програму.

Зверніть увагу, що Ви можете видалити базові додатки Windows за допомогою CCleaner. Резервна копія не створюється перед видаленням, тому Ви не зможете відновити додатки пізніше за допомогою програми.

Для цих цілей можна використовувати команди PowerShell, якщо Ви є досвідченим користувачем.

CCleaner 5.11 включає також інші поліпшення, які користувачі утиліти можуть знайти корисними. Зокрема, нова версія має розширені функції очищення, включає поліпшену підтримку видалення Firefox 41 і Google Chrome, а також підтримку очищення Microsoft Office 2016 і Camtasia Studio 8.

Були поліпшена навігація по додатком за допомогою клавіатури і гарячі клавіші, але детальна інформація з даного зміни відсутня.

Поточні користувачі CCleaner можуть використовувати вбудовану функцію автоматичного оновлення для отримання 5.11. Решта можуть завантажити нову версію програми на нашому сайті . Доступні для завантаження звичайна і портативна версії.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью