• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Camelcamelcamel.com - сервіс відстеження динаміки цін на Amazon.com

 1. Реєстрація та головна сторінка сервісу
 2. Основні інструменти Camelcamelcamel.com
 3. Top price drops
 4. Camelizer
 5. Wishlist synchronization

Найбільший американський гіпермаркет Amazon

Найбільший американський гіпермаркет Amazon.com добре відомий практично в усьому світі не тільки за свій воістину гігантський асортимент, саму доброзичливу і клієнтоорієнтірованную техподдежку, а й за свою унікальну цінову політику. Хіба що на аукціоні ebay або сайтах " закритих розпродажів "Можна знайти товар, що цікавить по більш привабливою ціною, але часто тут все впирається в фактор часу - щоб знайти свою" перлину "іноді його доводиться витрачати дуже багато і фактор удачі має місце бути. З Amazon все набагато простіше - тут завжди все є, а оформлення замовлення займає пару десятків кліків мишкою і п'ять хвилин часу максимум. Але що найцікавіше цінник в Amazon.com "плаваючий", протягом навіть одного тижня ціна на певний товар або навіть категорію товарів може варіювати в діапазоні десятків відсотків (якщо ціна пала - можна попросити повернути різницю ). З одного боку це пояснюється промо акціями до різних знаменних дат і подій, з іншого боку підтриманням політики "найнижчих цін на ринку" з урахуванням сервісу - якщо у конкурента з'являється такий же товар по більш привабливою ціною, то Amazon досить швидко на це реагує, знижуючи цінник і залишаючи потенційного клієнта у себе. Клієнт, бачачи, що цінник на улюбленій майданчику вже не відрізняється від ціни конкурента, звичайно ж, буде брати його у Amazon, впевнений в якості та сервісі рівня 5 *, та й ще пару товарів прикупить заодно.

Так як офіційний сайт Amazon.com це в першу чергу вітрина онлайн магазину, а вже потім пошуковик за своїми ж віртуальним полкам, то пошук і відстеження потрібних товарів (особливо коли їх багато) справа досить обтяжлива через переобтяженого рекламною інформацією інтерфейсу. А вже відстеження зміни ціни до цільового товару так і зовсім невдячна справа. Для полегшення пошуку і відстеження цін на Amazon.com командою ентузіастів ще в 2008 році був запущений сервіс Amazon price tracker (провідник цін на Amazon), до теперішнього часу виріс до повноцінного інструментарію з пошуку, відстеження і повідомленню зміни ціни на конкретні товари, показу товарів з найбільшою знижкою за різні періоди часу, вибірці бестселерів Amazon в різних категоріях і все це буквально в пару кліків. Сервіс з незвичайною назвою Camelcamelcamel (3 верблюда) справжній "musthave" для всіх покупців Amazon.com. Безкоштовний трекер цін Amazon відстежує мільйони товарів і відразу сповіщає своїх клієнтів про зниження ціни, допомагаючи прийняти вірне рішення для покупки.

Реєстрація та головна сторінка сервісу

Для повноцінного використання всіх інструментів сервісу Camelcamelcamel.com необхідно пройти процедуру реєстрації. Зареєстрованим користувачам доступна послуга імпортування Листів побажань (Wish list) зі свого аккаунта, централізоване управління і спостереження за всіма важливими товарами, відсутність реклами.

Найпростіший варіант реєстрації і подальшої авторизації це прив'язка свого аккаунта через Facebook, Google або Twitter. У кого немає аккаунта в соціальних мережах, проходять класичну реєстрацію з введенням e-mail і паролем мінімум з 4 символів. Зареєстрованим користувачам доступний особистий кабінет з відображенням всієї активності на сайті.

Зареєстрованим користувачам доступний особистий кабінет з відображенням всієї активності на сайті

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Так як компанія Amazon працює не тільки в США, але і на інших філіях в європейських і азіатських країнах, то перед повноцінним використанням сервісу слід вибрати країну і пошук буде виконуватися з лістингу Amazon саме в цій країні.

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Головна сторінка ресурсу виглядає дуже просто і більше схожа на роботу початківця веб-дизайнера, але саме за це простотою ховається потужний і зручний інструментарій для роботи з Amazon. Крім того простий інтерфейс дозволяє швидко освоїти всі можливості сервісу навіть для людей з рівнем англійської "beginner".

У самій верхній частині сайту розташована рядок пошуку за прямим посиланням на Amazon або просто назвою товару. Пошук може виконується як по базах самого Amazon безпосередньо, так і по збереженим баз Camelcamelcamel.com.

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Трохи нижче пошукової сторінці розташовується основне меню з кнопками-посиланнями на основні можливості ресурсу. Зліва направо:

 • Your price watches - основний розділ, показує всі ваші відслідковують товари.
 • Browse Products - пошук по групам і категоріям товарів Amazon зі спрощеним інтерфейсом, можливістю сортування і прямими посиланнями на лістинг Amazon.
 • Popular Products - популярні товари, найчастіше купуються по посиланнях з Camelcamelcamel.com. Найчастіше товари з великими знижками.
 • Top price drops - лістинг товарів з найбільшими знижками з сортуванням за часом від одного дня до семи, категоріям і можливістю вибору виду знижки - абсолютна знижка в $ або в% від початкової ціни.
 • Tools - інструменти сервісу, такі як розширення для браузерів, консьєрж, сповіщає про зниження ціни через Twitter, синхронізатор Wish List 'ов.
 • Blog - власне блог з новинами і корисними фішками від адміністрації ресурсу.

Іншу частину головної станиці займають блоки з найпопулярнішими товарами і товари з розділу Top price drops. Найнижчий блок займають знижки в 60-75% розбиті по найпопулярнішим категоріям.

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Основні інструменти Camelcamelcamel.com

Price tracker

Основним інструментом сервісу Camelcamelcamel.com є можливість відстеження зміни ціни конкретного товару з метою його покупки, коли ціна виявиться мінімальною або у самого Amazon, або у продавців, які торгують на його майданчику. Одночасно відстежувати можна як угодне кількість товарів. Розберемо все на конкретному прикладі. Припустимо нас цікавить комплект дуже надійних акумуляторних батарей Panasonic Eneloop із зарядним пристроєм.

Знаходимо їх на Amazon, копіюємо URL сторінки і вставляємо в рядок пошуку на Camelcamelcamel.com і отримуємо всю історію руху цін на ці батарейки на спеціальній сторінці. Сторінку можна розбити на кілька блоків. У першому блоці представлено зображення товару і його повний опис, ціна, кнопка Buy і посилання на всі пропозиції цього товару на Amazon, включаючи сторонніх продавців - See all offers.

Другий блок представлений таблицею, в якій можна задати "бажану" ціну Desired Price цей товар від Амазону або сторонніх продавців. Current price показує актуальну ціну, Difference вказує різницю між очікуваною і актуальними цінами, Attributes показує додаткові опції (наприклад Prime означає доставку товару через однойменний сервіс, Best Price каже що це найнижча ціна за всю історію відстеження, S & H означає що до вартості товару треба буде додати збір на доставку). Щоб увімкнути трекінг зміни ціни і оповіщення про це досить натиснути кнопку Start tracking. При досягненні бажаної ціни клієнт отримує email або повідомлення в Twitter (якщо є підписка на @CamelConcierge ).

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Третя частина сторінки суто інформаційний і в графічній формі показує зміну ціни на товар на протязі різних часових періодів Date Range - від 1 місяця до всієї "життя" товару в Амазон. Якщо протягом місяця ціна змінюється, то варто включати відстеження мінімальної ціни, якщо ж ні, то особливого сенсу чекати немає і можна купувати зараз. Перемикаючи галочки в блоці Price type можна побачити зміна ціни як у Амазону, так і у інших продавців на новий або б / у товар. Сама нижня таблиця наочно показує мінімальну і максимальну ціну на товар від різних продавців з зазначенням дат.

Для коректного відображення динаміки цін рекомендується змінити часовий пояс в самій нижній частині головної сторінки.

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Top price drops

Ще один корисний інструмент , Що складає максимальне падіння ціни на різні товари в усіх або конкретно обраної категорії товарів за останні дні - від одного до семи. Сортування задається за трьома параметрами:

 1. Категорія товарів. За замовчуванням варто пошук по всьому асортименту, зі списку можна вибрати потрібну, наприклад Electronics.
 2. Фільтр типу знижки, де:
  • biggest absolute Amazon price drops - найбільша знижка в $.
  • biggest relative (%) Amazon price drops - найбільша відносна знижка в%.
  • most recent Amazon price drops - найостанніша зниження ціни, яке можна задати в абсолютних $ або в%. Наприклад, задаючи в фільтрі relative 70% ви отримаєте список товарів зі знижкою в 70% і більше%, на які ціна недавно впала.

  Наприклад, задаючи в фільтрі relative 70% ви отримаєте список товарів зі знижкою в 70% і більше%, на які ціна недавно впала

  Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

 3. Часовий відрізок від 1 до 7 днів

Camelizer

Розширення для браузерів (add-on) Google Chrome, Mozilla Firefox і Apple Safari, що дозволяє використовувати всі можливості інструменту Price tracker прямо у вікні браузера на сторінці Amazon.com і дізнатися історію будь-якого товару, що цікавить не заходячи на основний сайт Camelcamelcamel.com. Завантажити розширення для браузерів можна за посиланням - Camelizer .

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Wishlist synchronization

Будь-який з wishlist 'ов зі свого аккаунта Amazon можна синхронізувати з Camelcamelcamel.com і пакетно задати оповіщення про зниження ціни на товари в wishlist' е. Для синхронізації необхідно скопіювати посилання на ваш wishlist на Amazon і вставити посилання на сторінці в поле Wishlist URL. У таблиці нижнього абзацу Desired Price задати очікувана зміна ціни в $ або% і натиснути кнопку Add wishlist. Тепер при зміні ціни на будь-який товар до заданої, Ви отримаєте сповіщення на email.

Скріншот з сайту Camelcamelcamel.com

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью