• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Браузер Opera отримає вбудований захист від кріптоджекінга

Схоже, Opera стане першим браузером, який отримає вбудований захист від все більш популярного нині кріптоджекінга або, кажучи простіше, Майнінг через браузери. Нагадаю, що ресурси CPU відвідувачів сайтів (як правило, без їх відома) стали все частіше використовувати для Майнінг криптовалюта.

Варто зауважити, що в даний час від браузерного Майнінг захищають практично всі антивірусні продукти і блокувальники реклами, які забороняють роботу скриптів. Також в Chrome Web Store можна знайти спеціальні «протівомайнінговие» розширення, і користувач завжди може самостійно відключити Javascript або встановити відповідні доповнення для браузера (наприклад, NoScript і ScriptBlock).

Нова функціональність в Opera отримала назву NoCoin і в даний час знаходиться в розробці. Боротьба з кріптоджекінгом стане частиною вбудованого в браузер блокувальника реклами. Так, в складі Opera 50 Beta RC вже можна знайти NoCoin, який поки відключений за замовчуванням. Очевидно, нова функціональність запрацює для всіх користувачів з релізом стабільної версії Opera 50, який запланований на січень 2018 року.

Очевидно, нова функціональність запрацює для всіх користувачів з релізом стабільної версії Opera 50, який запланований на січень 2018 року

Цікаво, що про необхідність подібних заходів розмірковують і інженери Google. Ще в жовтні 2017 року стартувала дискусія , Де розробники пропонують ввести спеціальні дозволи для JavaScript, на базі якого в основному і працюють майнінговие скрипти.

Також, згадавши Google, не можна не сказати, що на цьому тижні стала відома дата появи вбудованого блокувальника реклами для Chrome, який компанія анонсувала раніше в цьому році. Блокувальник запрацює 15 лютого 2018 року.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью