• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Браузер Google Chrome 75.0.3770.100

Google Chrome це безкоштовний інтернет-браузер розробляється на основі браузера Chronium на движку для відображення web-сторінок WebKit

Google Chrome це безкоштовний інтернет-браузер розробляється на основі браузера Chronium на движку для відображення web-сторінок WebKit. Перша бета версія цього програмного продукту побачила світ в 2008 році.

«Блискавичний».

Саме так можна охарактеризувати інтернет-браузер Google Chrome від компанії Google. По-перше, цей браузер дійсно швидкий, і результати пошуку починають «видаватися» вже у міру того, як ви друкуєте в пошуковому рядку. По-друге, з функцією Instant Pages інтернет-браузер Гугл Хром пробує вгадати, на який лінк ви збираєтеся клікнути, і заздалегідь завантажує цю сторінку заднім фоном. Перераховане - лише деякі з безлічі «зручностей», передбачених хитромудрими розробниками Гугл Хром для нашого з вами комфорту і задоволення в користуванні інтернет-браузером.

легко>

Навіть сам процес установки браузера на ваш комп'ютер говорить про швидкість і зручність програми: просто клікніть на кнопку «Параметри» на веб-сторінці з Google Chrome, і браузер завантажиться менш, ніж за хвилину. Ніяких «візард» або інших підказчиків. Пізні версії браузера, починаючи з 5-ї, доступні для установки на операційних системах Mac OS і Linux і, звичайно ж, Windows. На кожній платформі браузер відразу включається в роботу, оновлюється автоматично, без вашої участі.

Вбудований Flash і підтримка PDF.

Гугл Хром - єдиний браузер з вбудованим модулем Adobe Flash, що не вимагає додаткової установки. До речі, постійно оновлювати його теж не доведеться (що дуже часто дратувало) - Flash в Гугл Хром оновлюється автоматично разом з браузером. Починаючи з 10-ї версії, завдяки запуску цього плагіна в середовищі т.зв. «Пісочниці» (sandbox), багато проблем з безпекою через завантаження модуля Adobe Flash були усунені. Таким чином, разработчкі захистили критично важливі зони системи.

Інтерфейс.

Мінімалізм інтерфейсу, як і швидкість Google Chrome, також можна вважати візитною карткою програми. Вгорі вікна розташувалися вкладки, і тільки «смужка» нижче призначена для пошуку і введення веб-адреси. У Omnibox (пошуковому рядку) можна ввести частину адреси або назви сторінки, і відразу випаде список ймовірних сторінок-кандидатів. Самі ж кнопки управління (настройки) браузера розробники винесли в правий верхній кут вікна, зменшивши їх кількість до однієї - зображення гайкового ключа.

«Вкладочному».

В Гугл Хром використання вкладок зведено в ранг мистецтва. Просто і ще простіше. Самі вкладки розташовуються у верхній частині вікна браузера, причому їх можна перетягнути на робочий стіл, створивши таким чином окремі вікна (можна і повернути назад в режим вкладки).

Якщо ж ви зважитеся скачати опера , То зможете порівняти працездатність цих двох безкоштовних браузерів.

Зверніть увагу що для браузера на основі Chromium вам не потрібно завантажити Adobe Flash Player , Так як він вбудований розробниками в саму інсталяцію браузера.

Ref:

ref: NO_REF_

Працює на Windows (XP, Vista, 7)

Працює на Windows (XP, Vista, 7)

Починається завантаження Google Chrome 75.0.3770.100

Ref:

ref: NO_REF_

Працює на Windows (XP, Vista, 7)

Починається завантаження Google Chrome 75.0.3770.100

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью