• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Браузер яндекс скачати безкоштовно для Windows 7

Який браузер вибрати для установки на комп'ютер Який браузер вибрати для установки на комп'ютер? Яким би легким на вигляд не здавався це питання, відповісти на нього не так-то просто. Справа в тому, що мало не кожен місяць розробники подібного програмного забезпечення пропонують користувачам свіжі рішення починаючи від надсучасних оновлень і закінчуючи новими версіями програми. Не виключенням став і браузер Яндекс.

Яндекс браузер завантажити безкоштовно для Windows 7 його варто завдяки цілому комплексу нововведень, які неабияк спростили роботу в інтернеті, перетворивши її в справжнє задоволення.


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "ca-pub-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

Особливістю останньої версії браузера Яндекс є ряд унікальних можливостей, що відкриваються для користувачів. Серед них:

 1. Швидкий доступ до улюблених сайтів. Розробники Яндекс в своєму браузері вирішили відійти від побитої своїми конкурентами ідеї про вбудованої панелі закладок. Замість неї вони запропонували користувачам даний табло, в якому відшукати потрібний сайт тепер не представляє абсолютно ніякої складності. Все просто і дуже зручно:
 2. Розумна рядок. Крім того, Яндекс браузер завантажити безкоштовно для Windows 7 варто і через вбудованої в його інтерфейс прокачаної пошукового рядка. Забудьте про точні назвах, не бійтеся робити помилки при введенні слів: розумний Яндекс все одно зрозуміє вас з перших букв:
 3. Підвищені заходи безпеки. Розробники браузера Яндекс також постаралися убезпечити користувачів від можливих вірусних загроз і шахрайства. Для цієї мети вони включили в його начинку кілька доповнень, що забезпечують, зокрема, перевірку репутації сайтів, захист від нав'язливої ​​реклами та спаму:
 4. Власний читальний зал. З новим браузером Яндекс можна закинути куди подалі куплену електронну книгу. Завдяки розпізнаванню популярних книжкових форматів можна читати улюблені документи навіть не виходячи з браузера.
 5. Надшвидкісна завантаження відео. На 100% швидкий Яндекс браузер для Windows 7 завантажити безкоштовно варто ще і завдяки вбудованій в нього функції Турбо. З її допомогою користувачі отримують можливість навіть при низькій швидкості підключення до інтернету переглядати онлайн якісне відео без найменших затримок за часом.
 6. Вбудований перекладач. Завдяки вбудованій в браузер функції перекладу читати і розуміти тексти на іноземних сайтах можна навіть без знання мови. Словники в сторону, довіртеся Яндексу:
 7. Призначені для користувача настройки. Браузер Яндекс також досить просто підігнати під себе. Зокрема, можна вибрати для нього унікальну тему, встановити доповнення або синхронізувати його з іншими пристроями.

Хочете дізнатися про інші переваги Яндекс-браузера? Тоді встановіть його на свій комп'ютер і відчуєте повну свободу дій в інтернеті!

Завантажити браузер Яндекс з офіційного сайту

Який браузер вибрати для установки на комп'ютер?
Хочете дізнатися про інші переваги Яндекс-браузера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью