• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Боротьба технологій з бюрократією - підсумки Форуму електронного уряду у Львові

В ході заходу українські компанії, чиновники і керівники міських і обласних рад описали стратегію розвитку систем «електронного уряду» в Україні.

Одним з питань, піднятих в рамках Форуму, було розвиток системи електронних закупівель. Щорічно країна витрачає на закупівлі 50 млрд грн, з яких 10% пропадають даремно, через обмежену конкуренцію і корупції. Масове впровадження системи електронних закупівель покликане знищити корупцію і дозволити країні економити солідні кошти.

Представники міської адміністрації Львова, в свою чергу, поділилися своїм досвідом впровадження системи електронних закупівель. Мер Андрій Садовий розповів про роботу системи електронного документообігу та про підготовлюваний запуск нової системи, яка надасть кожному працівникові мерії свій електронний кабінет, в якому будуть зібрані звернення громадян та інша робоча інформація.

Мер Андрій Садовий розповів про роботу системи електронного документообігу та про підготовлюваний запуск нової системи, яка надасть кожному працівникові мерії свій електронний кабінет, в якому будуть зібрані звернення громадян та інша робоча інформація

Присутні на Форумі електронного уряду представники мерії Вінниці розповіли про стратегію розвитку міста до 2020 року, яка передбачає впровадження інформаційних технологій і розвиток інтегрованої системи муніципального управління. Директор департаменту інформаційних технологій вінницької міської ради Володимир Романенко повідомив, що повна відмова мерії від паперового документообігу дозволив оптимізувати і поліпшити роботу міської ради.

В даний момент місто підтримує системи електронного візування і облік документації. У цьому ж форматі працює і вся сфера ЖКГ - у внутрішній роботі ЖЕКи вже давно відмовилися від паперової документації.

Нагадаємо, 18 вересня 2015 року на львівському Форумі електронного уряду "451 ° Е» мобільний оператор «Київстар» представив демонстраційну версію послуги Mobile ID . Вона дозволяє верифікувати особистість користувача через мобільний пристрій.

джерело: Львівська міська рада | фото: Львівська міська рада

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью