• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Boot.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Boot.exe
 2. Інформація про фото Boot.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з Boot
 5. Boot сканер

Справжній файл Boot.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Acer Empowering Technology Framework, розробленого Acer Inc. .

Boot - це абревіатура від Acer Boot Routine for Power Management Framework

Boot.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Boot.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Boot.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Acer Empowering Technology. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи Boot.exe.

Інформація про фото Boot.exe

Процес належить програмі Acer Empowering Technology або Acer ePower Management від невідомо.

Опис: Boot.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл Boot.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 6,656 байт (78% всіх випадків) або 579,584 байт. Опис: Boot
У процесу є видиме вікно. Немає опису файлу. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: User Shell Folders, MACHINE \ Run, Run). Це не файл Windows. Boot.exe здатний записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 34% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Acer надає деинсталлятор ( Панель управління -> Програми-> Acer Empowering Technology або Acer ePower Management).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Boot.exe

Якщо Boot.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 100% небезпеки. Розмір файлу 1,311,657 байт. Немає інформації по файлу. Це невідомий файл в папці Windows. У процесу немає видимого вікна. Деякі люди думають, що це небезпечно. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: User Shell Folders, MACHINE \ Run, Run). Це не системний процес Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Boot.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Boot.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

У мене цей файл лежить в папці віртуального сервера Denwer. Ось що про нього написано в довідці програми: "Boot.exe Початкова підготовка (чистка файлу hosts і підключення віртуального диска. Часто викликається з Автозавантаження. Які саме дії виконуються під час завантаження, визначається директивою" runlevel "в CONFIGURATION.txt."
Максим Відвідувачі погмогіте у мене пише на початку (коли запускається комп'ютер) там щось пов'язане з boot ось що там пишуть: Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot device and press a key що робити?
Денис Знаходиться в папці Денвера, проблем не виникало.
EZG

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото Boot.exe: - на основі 4 голосів з 3 відгуками.

63 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 2 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з Boot

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Boot. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Boot.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Boot сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью