• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бонусні бали МТС: поради куди витратити, як використовувати і як накопичити

 1. Реєстрація в бонусної системи - крок назустріч економії!
 2. Що потрібно, щоб накопичити бонусні бали від МТС?
 3. На що витратити бонусні бали?
 4. Що слід пам'ятати учасникам клубу привілеїв «МТС БОНУС»?

Оплата послуг мобільного зв'язку - одна з найбільш постійних статей витрат кожної сучасної людини. Багатьом з нас навіть важко уявити, що колись, щоб зробити дзвінок необхідно було дістатися до стаціонарного телефону. Але, скільки б плюсів не було б у мобільного телефону, для особливо активних користувачів мобільного зв'язку підсумковий рахунок за послуги випливає в досить пристойну суму.

Якраз для тих, хто не уявляє себе без щоденних переговорів по телефону і існує програма «МТС БОНУС»! Чим частіше абонент користується послугами даної мережі, тим більше бонусів йому нараховується!

Дана бонусна програма є свого роду вдячністю мобільного оператора своїм клієнтам за те, що з усіх можливих пропозицій вони вибрали саме послуги від МТС. Просто користуючись послугами можна накопичити бонуси на хвилини безкоштовних розмов, пакет безкоштовних sms або mms повідомлень, а також інтернет трафік, музичні треки, книги, кіно, знижки від партнерів мережі і ще безліч інших вельми привабливих привілеїв.

Реєстрація в бонусної системи - крок назустріч економії!

Перш ніж у абонента відкриється бонусний баланс, і з'явиться можливість накопичувати бали, необхідно пройти процедуру реєстрації. Зробити це зовсім не складно, достатньо мати під рукою мобільний телефон або комп'ютер з підключенням до мережі інтернет і вибрати один з найбільш зручних способів:

 1. Відправлення повідомлення без тексту на короткий номер 4555;
 2. Команда * 111 * 45 * 1 #;
 3. Придбання карти «МТС ГРОШІ»
 4. Реєстрація на сайті bonus.ssl.mts.ru . Для цього абонент повинен ввести свій номер мобільного телефону і пароль, якщо він вже є. Пароль можна отримати після введення номера і кліка по напису «отримати пароль по sms». Незабаром після цього прийде повідомлення з комбінацією, яку необхідно ввести в поле «пароль» і натиснути увійти. Також для більшої зручності для власників акаунтів в соціальних мережах передбачена реєстрація через найбільш часто використовувані соціальні мережі - «Вконтакте», «Facebook», «Однокласники», «Microsoft». Для цього необхідно натиснути на іконку потрібної соціальної мережі, ввести логін і пароль, відповідні аккаунту і натиснути «увійти».

Для цього необхідно натиснути на іконку потрібної соціальної мережі, ввести логін і пароль, відповідні аккаунту і натиснути «увійти»

Потім ввести пароль і логін учасника бонусної програми. Після цього користувачем буде отримано смс повідомлення з кодом, який потрібно ввести в форму на сторінці. Далі, у всіх випадках, необхідно заповнити невелику анкету учасника програми і поставити галочку навпроти напису «Я приймаю правила участі в програмі МТС Бонус» і клікнути на кнопку «Брати участь».

Поле з адресою електронної пошти не обов'язково до заповнення, проте вказавши цю інформацію, абонент отримує додатково ще 10 бонусних балів!

Уже на цьому етапі клієнтів МТС чекає приємний сюрприз! Всім абонентам, які вирішили приєднатися до бонусної програми, МТС дарує 100 вітальних балів, а це значить, що учасник вже може отримати винагороду!

До речі, якщо абонент користується декількома сім-картами МТС, то для них можна створити загальний бонусний рахунок.

Також варто відзначити, що учасник у будь-який момент може відмовитися від бонусної програми. Для цього потрібно відправити повідомлення з текстом «0» на номер 4555. Після цього бонусний баланс буде обнулений, але при бажанні абонент зможе повторно зареєструватися та почати збирати бонусні бали заново.

Якщо ви заповните анкету учасника і запросіть своїх друзів приєднатися до бонусної програми, то ви зможете накопичувати ще більше бонусних балів! Бонусна програма нараховує своїм абонентам по 50 балів за кожного користувача, який приєднався до програми за рекомендацією.

Що потрібно, щоб накопичити бонусні бали від МТС?

Зареєструвалися в системі абонентам залишається тільки продовжувати користуватися послугами компанії, як і раніше! За кожні 5 рублів, які були витрачені на послуги мобільного оператора, будь то оплата мобільного зв'язку, домашнього чи мобільного інтернету, а так само телебачення, учасник бонусної програми буде отримувати 1 бонусний бал.

Чим довше абонент є учасником програми лояльності, тим більше бонусів нараховується за ті чи інші дії. Також МТС не залишає без уваги дні народження своїх абонентів і дарує додаткові бонуси в це свято. Власники карти «МТС ГРОШІ» також отримують по одному балу за кожні 30 рублів, витрачені на покупки. Також додати балів на свій бонусний баланс можна оплачуючи різні товари і послуги такими картами як «MasterCard МТС Сбербанк Росії», «МТС-Сітібанк MasterCard», «МТС-Райффайзенбанк VISA», а також карти МТС-банку «Російський Стандарт». Можна провести конвертацію бонусних рублів і так званих «плюсів» таких систем як «Уральські авіалінії» і «СВЯЗНОЙ клуб». Навіть покупки в салонах оператора МТС з системою «МТС БОНУС» робити вигідно!

На що витратити бонусні бали?

У абонентів, які вже встигли накопичити певну суму балів, виникає резонне питання - на що ж їх витратити? Компанія МТС прагнути залучити самих різних клієнтів, і розуміє різноманітність смаків і уподобань, тому каталог винагород дуже різноманітний, і кожен учасник бонусної програми зможе знайти щось, що підійде саме йому! Щоб вибрати винагороду необхідно перейти на сайт bonus.ssl.mts.ru , Клікнути по «витратити бали», а потім перейти в каталог.

Загалом каталозі представлені всі можливі винагороди від послуг зв'язку, до МТС Банку, однак, для більшої зручності вгорі каталогу передбачена сортування за категоріями.

Загалом каталозі представлені всі можливі винагороди від послуг зв'язку, до МТС Банку, однак, для більшої зручності вгорі каталогу передбачена сортування за категоріями

Вибравши потрібний товар або послугу, залишається тільки натиснути «замовити». Через деякий час на номер, прив'язаний до бонусної програми, прийде смс з кодом активації замовленої послуги.

Також, для абонентів бажаючих витратити бонуси з користю не тільки для себе є можливість перевести бонусні кошти на благодійність. Ця функція активна на порталі не завжди - тільки в тих випадках, коли йде збір коштів на лікування або допомога нужденним. Кількість пожертвуваних абонентом бонусів буде еквівалентно аналогічної сумі в рублевої валюті. Так само у абонентів МТС завжди є можливість зробити подарунок близьким і друзям. Для цього необхідно відправити повідомлення з командою «ДАР» або «GIFT» + номер абонента + сума бонусів на короткий номер 4555.

Варто відзначити, що бонуси можна витратити не тільки на даному порталі на послуги зв'язку та електронні розваги, але також і в салонах оператора зв'язку на цілком реальні електронні пристрої і різні гаджети, вартість яких може бути погашена бонусними балами на 99%! Абоненти, які зуміли накопичити від чотирьох, до чотирнадцяти тисяч бонусних балів можуть придбати собі за бонусні бали безліч корисних девайсів - від захисної плівки, до планшетного комп'ютера.

МТС не обділяє увагою і завзятих геймерів! Зовсім недавно завдяки програмі лояльності МТС бонус, у гравців «Warface», які є абонентами мережі МТС з'явилася можливість витрачати накопичені бонусні бали на ігрове зброю! В даний момент для придбання доступні такі предмети як уніформа штурмовика і револьвер «Mateba Autorevolver». Щоб забрати подарунок, гравцеві необхідно авторизуватися на сторінці МТС, вибрати необхідний предмет і клікнути «отримати», після чого йому на вказаний мобільний номер прийде смс-повідомлення з одноразовим пін-кодом. Після цього залишається лише вказати даний код в спеціальному віконці і чекати додавання предмета в ігровий простір!

Ну а ті, кому віртуальні розваги не можуть замінити занурення в літературні світи, можуть скористатися придбанням книг від «ЛітРес»! За них також можливо розплатитися накопиченими бонусними балами.

Можливості та пропозиції бонусної програми постійно розширюються, тому варто регулярно перевіряти каталог на наявність нововведень.

Що слід пам'ятати учасникам клубу привілеїв «МТС БОНУС»?

Є перелік послуг, які користуються на даний момент найбільшою популярністю в учасників даної програми лояльності. Ось перелік команд і комбінацій, які допоможуть абонентам скористатися бонусами в той момент, коли це буде необхідно.

 1. Тридцять хвилин на вихідні дзвінки всередині мережі: для цього необхідно відправити смс повідомлення з командою «30 хвилин» на короткий номер 4555 або ж USSD команду * 111 * 455 * 11 #.
 2. Шістдесят хвилин на вихідні дзвінки абонентам всередині мережі: для цього необхідно відправити смс повідомлення з командою «60 хвилин» на короткий номер 4555 або ж в тоновому режимі набрати комбінацію.
 3. Пакет на п'ятдесят безкоштовних смс повідомлень: для отримання даного пакету так само необхідно відправити смс повідомлення з командою «50 смс» на номер 4555 або в тоновому режимі набрати комбінацію * 111 * 455 * 22 #.
 4. Пакет на сто безкоштовних смс повідомлень: для отримання пакету на 100 смс необхідно відправити смс з командою «100 смс» на номер 4555 або ж в тоновому режимі набрати комбінацію * 111 * 455 * 23 #.
 5. Підключення 500 мегабайт додаткового інтернет трафіку: принцип той же, що і раніше - необхідно відправити смс повідомлення з командою «500 мб» або ж в тоновому режимі набрати комбінацію * 111 * 455 * 35 #.

Незважаючи на численні плюси даної бонусної програми, у неї є один незначний мінус, а саме - обнуління бонусного балансу по закінченню року з моменту підключення до бонусної програми. Учасникам даної програми не варто випускати з уваги цей нюанс і міняти бонусні бали на послуги своєчасно.

Щоб не упустити момент, і своєчасно витратити бали, варто скористатися послугою прогнозу бонусного балансу. Для цього необхідно відправити повідомлення з командою «Прогноз» на номер 4555.

Послуги мобільного зв'язку - це те, без чого катастрофічно важко обійтися в наш суєтний час, а з огляду на фінансову нестабільність, дуже важливо, щоб оплата цих послуг не сильно била по кишені. Навчившись правильно розподіляти накопичені бонусні кошти, кожен абонент МТС зможе витягти для себе відчутну вигоду!

Що потрібно, щоб накопичити бонусні бали від МТС?
На що витратити бонусні бали?
Що слід пам'ятати учасникам клубу привілеїв «МТС БОНУС»?
Що потрібно, щоб накопичити бонусні бали від МТС?
На що витратити бонусні бали?
У абонентів, які вже встигли накопичити певну суму балів, виникає резонне питання - на що ж їх витратити?
Що слід пам'ятати учасникам клубу привілеїв «МТС БОНУС»?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью