• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бонуси WMR (крани WMR) - BonusList

На цій сторінці зібрані сайти, які роздають Webmoney за їх відвідування. На цих сторінках є спеціальні форми для введення номера гаманця, часто присутня і каптча, для захисту від автоскладальників. Після заповнення форми, вам на гаманець приходять монети, такі монети називаються бонусиWMR, а сторінки - крани WMR.

У таблиці зібрані сайти, які роздають бонуси самостійно.

- вимагає авторизації Webmoney - вимагає авторизації Webmoney

- бонус захищений каптч - бонус захищений каптч

Якщо у творця сайту немає можливості або бажання вбудувати автономну систему роздачі бонусів, то існує можливість підключитися до спеціалізованого сервісу bonuswm.org. Він дозволяє вбудувати найпростішу форму роздачі в сайт і забути про програмування.

Також деякі проекти пропонують розмістити на своїх сторінках спеціальні форми роздачі. При отриманні бонусу відбувається перехід на сайт рекламодавця. Найбільш відомою системою є wmcasher . Можна отримати сумарно 3 бонуса на добу з сайтів підключених до цієї системи.

[Table "WMR_casher" not found /]

Існують схожі системи, але оскільки отримати бонус тут можна по 1 разу на добу на систему, узгоджено в таблиці кілька сайтів з формами, які охоплюють всі ці сервіси.

Титульні одиниці WMR відповідають російським рублям і можуть бути переведені в готівку, або витрачені на покупки безпосередньо в мережі інтернет. Зросла популярність бонусів WMR серед вебмайстрів пояснюється падінням курсу рубля в останні роки.

Для отримання бонусу необхідно ввести номер гаманця WMR. Якщо у вас ще немає гаманця, то зареєструйтеся на сайті електронної платіжної системи Webmoney . Існує чотири способи доступу до своїх гаманців:

 1. Keeper Standard (Mini) - це простий сайт-гаманець для початківців користувачів, який працює в будь-якому сучасному браузері. Вхід в систему здійснюється за логіном і паролем на сайті https://mini.webmoney.ru або через акаунти популярних соціальних мереж і сервісів.
 2. Keeper WebPro (Light) - це сайт-гаманець з розширеними можливостями для просунутих користувачів. Вхід здійснюється за логіном і паролем або з використанням особистого цифрового сертифікату на сайті http://light.webmoney.ru/.
 3. Keeper WinPro (Classic) - це програма для MS Windows. Вхід з секретним ключем доступу. Ключ може зберігатися в файлі або в захищеному сховище E-NUM.
 4. Keeper Mobile - це простий і зручний додаток для мобільних пристроїв. Підтримуються iOS, Android, Windows, Blackberry.С допомогою Webmoney легко і безпечно здійснювати покупки в інтернеті, оплачувати послуги зв'язку і багато іншого. Отримані бонуси можна витратити, або пустити в справу, наприклад видати кредит за допомогою сервісів Webmoney.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью