• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Богатирі - малюнки для розфарбовування хлопчикам.


Розмальовки про богатирів Російських вчать хлопчиків правильного розуміння сили богатирської, яку і знайди можна і поставити на служіння потрібно.
Малюнок з фільму поки чорно-білий, але, з вашою допомогою, він може стати реальною кольоровою картинкою оповідає про хоробрість, доблесть і доброї силі справжніх богатирів, завжди готових допомогти і прийти на допомогу будь-якому кому потрібно впоратися з ворожою силою.
Серія розмальовок з персонажами з Російських народних переказів про богатирів
У вашому розпорядженні чотири інетересних картинки для дитячої творчості та розвитку навичок малювання про дитинство Російського богатиря.
Ми вибрали самі інетерсние кадри цього чудового фільму редагували їх за допомогою програми фотошоп ( photoshop ) І помістили в зручну флеш програмку - раскрашівалку .
Можливо ви вже вмієте малювати і простота нашої онлайн програми ракраскі здасться вам наївною, але для вас у нас є малюнок який ви самі зможете ракрасіть (попередньо скачавши його на свій комп'ютер) за допомогою більш потужних і досконалих програм на зразок фотошоп , Фотопайнт і аналогічних графічних пакетів. .

Мультиплікаційні розмальовки: ми обробляємо кадри з вподобаних нам мультфільмів, робимо з них розмальовки дуже різних стилів і напаравленій. У нашому арсеналі є і розмальовки-залівашкі, і складні загадки малюнки розфарбовувати по точках і цифрам і загадкові ракрашкі - хмари, в яких потрібно спробувати вгадати героєм улюблених мультиків таких як Смішарики і Вінкс!
Якщо флеш програма для розфарбовування у вас не запустився - не біда! Ви зможете скористатися розфарбуванням як простий картинкою яку можна і скачати і роздрукувати прямо з вікна броузера.
Або завантажити на свій комп'ютер і прикрасити за допомогою програми Фотошоп або інший програмки яку ви любите використовувати для прикрашення малюнків.
Малюнок розфарбування - для скачування і роздрукування на принтері.


Розфарбування малюнок для скачування - роздрукуй і розфарбуй!
Розфарбування малюнок для скачування - роздрукуй і розфарбуй

Як завантажити цю картинку розмальовку? Будь-яку з цих розмальовок Ви зможете скачати наступним чином - стікером або мишкою натискаєте меню броузера або клікаєте правою кнопкою прямо на малюнку розфарбуванні, в випадаючому меню шукаєте закладку або пункт "Save as" "зберегти", натискаєте на нього і вибираєте місце на вашому комп'ютері куди вам зручно зберегти малюнок картинку для подальшого розфарбовування або роздрукування.Подивися на цих сімпатяшек, Глазастик Братц так і чекають твоїх талантів, швидше за хапай пензлик і розфарбуй картинки розмальовки! Одна з дівчаток розфарбовувати наші розмальовки прислала нам свою роботу і всі дружно веселилися - адже варіант розмальовки в точності схожий на бойову розмальовку дівчаток Емо. Спробуйте і ви розфарбувати картинки так як ніхто не зможе здогадатися

Скачайте гри для дівчаток собі безкоштовно!

У розділі сайту " Завантажити безкоштовно "Ви можете закачати на свій комп'ютер найпопулярніші казуальні ігри від російських виробників електронних іграшок. Якщо вам подобаються ігри типу веселою ферми або кубиків або пригод веселого ведмежати, ви можете познайомиться з новинками випущеними в цьому році і пограти в них не заплативши.

Розмальовка метелик.
Дитячі сайти з онлайн розмальовками завжди пропонують завантажувати і роздруковувати Розмальовки.
А на нашому сайті "Розмальовки для Дітей" представлені розмальовки виконані за технологією флеш і вони не вимагають роздруківки і установки, в них можна грати відразу онлайн, розфарбовувати їх можна мишкою (комп'ютерної звичайно) клікніть мишкою на розмальовку і малюйте з задоволенням фарбуйте розмальовки з автомобілями і роботами, військовою технікою і вітрильними суднами.
Малюйте з задоволенням!

Як завантажити цю картинку розмальовку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью