• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блокування невідомих номерів. Як додати в «Чорний список» на айФоні і як прибрати з нього? Що чує заблокований абонент? Які програми дозволяють створити чорний список

 1. Блокувати номери телефонів з журналу дзвінків
 2. Заблокувати номер телефону з набору номера
 3. Як відправити контакт в чорний список
 4. Блокування контактній
 5. Як внести контакт в чорній список з смс на iOS7 і більш?
 6. Як відправити контакт в чорний список
 7. Перевіряємо список «заблокованих»
 8. Блокування непотрібних відправників спам SMS
 9. Заблокувати номер телефону або контакт
 10. Управління заблокованими номерами телефонів і контактами
 11. Блокування непотрібних відправників спам SMS
 12. Фільтрувати повідомлення від невідомих відправників
 13. Повернення контакту з «чорного списку»
 14. Зверніться до свого провайдера за спамом
 15. Які програми дозволяють створити чорний список?
 16. Як дізнатися, що ви з чорному списку
 17. Як відкрити «чорний список», якщо у вас модель iPhone 3
 18. Як відправити в чорний список на айФоні невідомий номер?
 19. Як додати в чорний список номер з «Повідомлень»?
 20. Як подивитися заблоковані контакти на айФоні?
 21. Як налаштувати на iPhone режим «Не турбувати»?
 22. Які програми дозволяють створити чорний список?
 23. Висновок

Вам потрібно відправити непотрібних абонентів iPhone 4, 5, 5s, 6 в чорний список? Немає нічого простішого.

Розробники моделей iPhone 4 і вище створили в смартфоні нове програмне забезпечення iOS 7, яке дозволить в кілька секунд на айфоне додати в чорний список абонента. А, якщо ви все ж передумаєте згодом, то вийняти його з «чорного списку» не складе для вас великих труднощів.

Якщо ви хочете повернутися до отримання всіх викликів, просто відключіть «Керівництво». Додайте невідомого абонента так само, як він відображається в ваших останніх дзвінків, не додаючи жодного номера. Наприклад, якщо абонент з'являється як «Невідомий номер», додайте Невідомий номер в свій список блоків, які не привласнюючи йому номер телефону.

 • Торкніться «Дозволити виклики» і виберіть «Контакти».
 • Примітка.

Дізнайтеся, як заблокувати виклики на вашому мобільному телефоні.

Блокувати номери телефонів з журналу дзвінків

Отримання, особливо коли ви глибоко в своїй роботі, водіння або приготування їжі, може бути дуже дратівливим. Давайте подивимося, як уникнути небажаних викликів, заблокувавши абонентів. Це найпростіший спосіб блокувати небажані виклики. У більш ранніх версіях опцією блокування абонентів був «Додати в список відхилень». Кроки щодо розблокування номера однакові. Однак екрани та опції можуть відрізнятися на різних пристроях . Перейдіть до списку журналу викликів і встановіть прапорець навпроти номера для блокування.

Заблокувати номер телефону з набору номера

 • Натисніть ліву емкостную кнопку.
 • У списку виберіть Додати до списку відхилення.

Кроки для доступу до списку блоків викликів практично однакові на всіх пристроях, але меню і параметри можуть відрізнятися.

Як відправити контакт в чорний список

Якщо ви заблокуєте надокучливого відвідувача, він не зможе більше вам зателефонувати або написати SMS, а також не зможе турбувати по ватсапу, використовуючи функцію Face Time.

Зателефонувавши вам, відправлений в чорний список абонент, почує серію коротких гудків. При цьому ви завжди зможете додзвонитися до абонента, відправленого в чорний список, а також зможете послати йому SMS на відміну від нього.

Щоб заблокувати номер телефону з дозвону. Пам'ятайте, що ви можете використовувати цю опцію для блокування тільки одного номера зухвалого. Якщо у викликає є кілька номерів, вам потрібно буде заблокувати кожен номер окремо. Однак ви все одно можете йти вперед.

В такому випадку, щоб заблокувати номери телефонів, вам необхідно створити власний список номерів абонентів і відповідним чином позначити їх як «Сім'я», «Офіс», «Друзі» і «Покупки» і т.д. З параметра Дозволені контакти виберіть настроюються списки створених вами контактів. Таким чином, номери, що не входять в обрані призначені для користувача списки, будуть заблоковані. Активуйте цю опцію. . Ця опція може бути недоступна на всіх пристроях. Якщо цей параметр доступний на вашому пристрої, ви можете активувати його, щоб перенаправити всі виклики, які призведуть на голосову пошту.

Як відправити в чорний список на iPhone невідомий номер, заблокувати спам повідомлення від небажаних осіб, як заблокувати номер на iPhone, як розблокувати контакти з чорного списку, чи можна дізнатися, що ви перебуваєте в чорному списку, і як додати, якщо у вас інша модель iPhone 3, ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Блокування контактній

Як поставити в чорний список номера на п'ятий або 6 айфон:

Щоб переадресувати номер на голосову пошту. На відміну від опції блокування блоків, за допомогою цього методу ви можете блокувати кілька номерів, які можуть належати одному і тому ж користувачеві. Це разовий метод блокування, і ви не отримуєте повідомлення про дзвінки з заблокованого номера.

Як внести контакт в чорній список з смс на iOS7 і більш?

У наші дні більшість пристроїв мають функцію блокування викликів, але параметри меню можуть відрізнятися на різних пристроях. Дзвонять не знатимуть, що ви заблокували їх число. Замість цього вони почують повідомлення про те, що число, яке вони намагаються досягти, більше не працює.

Дія 1. На головному столі в айфоне натискаємо папку з контактами телефонних номерів.

Дія 2. Вибираємо список «недавні» або «пропущені» дзвінки, де знаходимо шуканого абонента.

Крок 3. Знаходимо і активуємо значок «i», що знаходиться праворуч від відкрився контакту.

Крок 4. Спускаємося вниз по екрану і активуємо значок «заблокувати абонента».

Ви можете відправити контакт на свою голосову пошту або отримати повідомлення про те, що ваш номер телефону більше не доступний. Ця програма дозволяє вам також блокувати вхідні дзвінки. За допомогою опції номерний серії ви можете ввести номер, і всі вхідні дзвінки, що починаються з цього номера, будуть заблоковані. Цей параметр корисний, якщо ви хочете блокувати виклики з певних країн, щоб цього уникнути.

Як відправити контакт в чорний список

Це безкоштовний додаток дозволяє блокувати небажані дзвінки і текстові повідомлення, ідентифікує і запобігає спам, шахрайство та шахрайство. Спосіб блокування викликів номера дозволяє блокувати виклики і тексти від людини, код регіону або навіть весь світ. За допомогою програми ви можете повідомляти про спам-дзвінках і текстах, щоб попереджати інших користувачів, а також при автоматичному пошуку абонента за всіма номерами в історії вашого пристрою, ви можете легко знайти числа, які ви хочете заблокувати.

Крок 5. На питання підтвердження відправки контакту в чорний список, внизу натискаємо «Відправити», тим самим підтвердивши, що ви не помилилися.

Процес відправлення контакту в чорний ящик завершено. Можете спати спокійно. Наочно це виглядає так.


Виберіть категорії для блокування в міру необхідності. Ви також можете управляти кожною з категорій за вашим вибором. Деякі з доступних категорій. Числа в моєму списку блоковСкачать або обманиватьСообщенние мошеннікіСкрить номераМеждународние номераНе в моїх контактах. Ви також можете заблокувати код всій області, якщо це необхідно. Коли дзвонить заблокований той, хто телефонує, телефон дзвонить на секунду або менше, і додаток направляє абонента на голосову пошту і залишає повідомлення, щоб повідомити вам, що воно заблокувало номер.

Якщо ви відправили в чорний список на айфон декількох дзвонили вам абонентів або невідомих номерів , То весь цей список буде зберігатися на вашому в iphone, для iphone вище 4 моделі, навіть тоді, коли ви будете проводити резервне копіювання даних в хмару і назад смартфон.

Перевіряємо список «заблокованих»

Якщо ви забули або хочете перевірити список «чорних» абонентів, то тоді необхідно зайти в «настройки» айфона 5 або 6, де вибрати значок «телефон» і відкрити папку, натиснувши на кнопку «заблоковані». Перед вами відкриється список всіх контактів номерів, яким ви заборонили дзвонити і посилати повідомлення.

Блокування непотрібних відправників спам SMS

Блокування дзвінків допомагає, коли вам дійсно потрібно блокувати спам і шахрайські дзвінки. Ви також можете вибрати безкоштовний варіант у постачальників послуг. Однак ця послуга обмежується тільки дзвінками. Для запобігання небажаних дзвінків вибирайте функцію блокування і додатки.

Заблокувати номер телефону або контакт

Він веб-дослідник, і йому подобається знаходити корисну інформацію в Інтернеті. Він любить збирати речі для створення більшого рішення. Лаліт захоплений технологіями, мовами і літературою. Існує кілька способів блокування номера телефону або контакту.


А якщо трапляється так, що ніхто не дзвонив, а приходить безліч різних непотрібних, а часом неприємних повідомлень від незнайомих вам осіб, яких у вас немає в контактах, і пропонують вас щось купити, які задають вам не ваші запитання? Це також вирішується просто.

Якщо ви перебуваєте в додатку «Телефон» в розділі «Повтори», торкніться поруч з номером телефону або контактом, який ви хочете заблокувати. Прокрутіть сторінку до кінця екрану, а потім натисніть «Блокувати цей зухвалий». Якщо ви увійшли в «Повідомлення», відкрийте розмову, торкніться, потім торкніться імені або номера телефону. Прокрутіть сторінку до екрану «Інформація», потім натисніть «Блокувати цей зухвалий».

Управління заблокованими номерами телефонів і контактами

Коли ви блокуєте телефонний номер або контакт, вони все одно можуть залишати голосову пошту, але ви не отримали повідомлення. Крім того, контакт не отримав повідомлення про те, що виклик або повідомлення було заблоковано. На цих екранах ви можете додавати або розблокувати контакти або розблокувати телефонні номери.

Блокування непотрібних відправників спам SMS

Щоб заблокувати відправника смс, відкрийте головне меню айфон 5 або 6 і виберіть розділ «повідомлення». Слідом відкрийте саме повідомлення і під ним натисніть команду «Заблокувати». Дія по блокуванню невідомого спамщіка завершено, і він не зможе більше вам додавати повідомлення або дзвонити. Обмежень за кількістю блокування спам-повідомлень немає.

Фільтрувати повідомлення від невідомих відправників

Потім торкніться контакту, який ви хочете заблокувати. Щоб розблокувати контакт або номер телефону, проведіть пальцем по номеру, потім натисніть «Розблокувати». Не тільки це, деякі люди, з якими ви зустрічалися лише один раз, могли б спамити вас дратівливими текстами.

 • Виберіть людини, якого ви хочете заблокувати.
 • Останній варіант на їх сторінці повинен сказати «Блокувати цей зухвалий».
 • З'явиться вікно з підтвердженням, а потім виберіть «Блокувати контакт».

Майте на увазі, що контракт не зникне, але продовжить відображатися в списку контактів. Таким чином, ви можете повернутися і розблокувати номер телефону, використовуючи той же процес.


Повернення контакту з «чорного списку»

Час тече, все змінюється і можливо відправлений вами в чорний список абонент вам знадобиться, і ви захочете повернути його знову в доступну мережу . Також легко і просто ви зможете це зробити наступним чином.

Вищезгаданий метод працює дуже добре для людей у ​​вашому списку контактів. Тим не менш, це не робить ніякого впливу на цих спамерів або рекламних агентств, які намагаються відправити різні рекламні акції і пропозиції для своїх продуктів на ваш номер.

Зверніться до свого провайдера за спамом

Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки, а потім натисніть «Блокувати цей зухвалий».
Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки, а потім натисніть «Блокувати цей зухвалий»
Виберіть деталі в правому верхньому куті. . Ці два методи, про які ми згадували раніше, працювали дуже добре для більшості користувачів, проте, якщо вам пощастило отримати текстові повідомлення від спамерів, то найкраще зв'язатися з вашим оператором.

На головному екрані виберіть значок «настройки», де знайдіть кнопку «телефон» і натисніть її, відкриється список, в якому ви оберете «заблоковані» або «блокування» і відкрийте його. Потім знайдіть і натисніть кнопку «Правка». Відкриється вікно блокування номера. Залишається натиснути на функцію «Розблокувати» і телефонний номер буде розблоковано. Абонент зможе додзвонитися до вас. Точно також ви можете розблокувати раніше відправленого в чорний список відправника смс собщения, тому що список контактів, що заблоковані, загальний.

Які програми дозволяють створити чорний список?

Просто зайдіть на свій онлайн-портал, де ви оплачуєте свої рахунки, бачите свої мобільні дані і т.д. І там повинен бути варіант, де ви можете зареєструватися, щоб створити свій власний список блоків. У більшості з нас є кілька дратівливих або небажаних абонентів, про яких ми б не хотіли чути. Врятуйте себе від неприємностей і просто заблокуйте їх від неспокою.

Якщо людина, яку ви хочете заблокувати, знаходиться в ваших контактах, відкрийте додаток «Налаштування», перейдіть вниз і виберіть «Телефон», а потім «Заблоковано». Для текстових повідомлень відкрийте «Налаштування», потім «Повідомлення» та «Заблоковано». Натисніть «Додати новий», щоб додати когось із ваших контактів. Перейдіть в «Налаштування», потім «Додатки», потім «Телефон», а потім «Блокування викликів». Тут ви можете ввести номер телефону людини, якого хочете заблокувати, або натиснути «Журнал», щоб переглянути останній номер, або «Контакти», щоб заблокувати будь-кого з ваших контактів. Якщо ви не бачите Додатки або Програми в списку налаштувань, знайдіть і торкніться Установки виклику. Натисніть «Список блоків», а потім, щоб додати когось. Щоб налаштувати правила для блоків, натисніть «Параметри блокування». Тут ви можете заблокувати невідомі виклики, приватні виклики і включити інші параметри.

 • Нарешті, натисніть «Додати новий» і виберіть ім'я зі своїх контактів.
 • Прокрутіть сторінку до кінця і натисніть «Блокувати цей зухвалий».
 • Тепер натисніть «Список блоків».
 • Ви також можете включити функцію «Блокувати всі анонімні виклики».
 • Просто встановіть прапорець поруч із приватним номером.

Колись одного разу, коли виклик від незнайомого номера не гарантував, що ви розмовляєте з роботом.

Як дізнатися, що ви з чорному списку

Буває, що ви не можете довго додзвонитися до потрібного вам абонента і починаєте підозрювати, не могли він перенести вас в горезвісний чорний список. Як це з'ясувати?

Щоб дізнатися напевно, відправили чи вас в iPhone в чорний список, доведеться зв'язатися з оператором стільникового зв'язку , І він люб'язно запропонує вам підключити анти визначник номера. Дана послуга швидше за все буде платною.

Компанії дотримувалися цей список, і якщо вони цього не зробили, вони зіткнулися з юридичними наслідками. Потім, в кінці десятиліття, щось змінилося. Проблеми виникають, коли абоненти ніколи не мають наміру діяти за законом в першу чергу. Незалежно від того, телефонуйте вони з Індії або Ямайки, технологія передачі голосу по інтернет-протоколу робить спам-номера з попередньо записаними повідомленнями дешевими і легкими. Деякі телемаркетісти навіть заходять так далеко, щоб дзвонити з коду домашньої зони одержувача, змушуючи людини на приймаючій стороні думати, що це той, кого вони знають.

Якщо у вас вже встановлений анти визначник або ви все-таки придбали таку можливість шляхом підключення, виконати потрібно наступне.

Відкрийте меню телефону і увійдіть в «Налаштування», виберіть папку «Телефон», а далі виберіть «Показувати номер» і вимкніть тумблер.

Як відкрити «чорний список», якщо у вас модель iPhone 3

Процес відправки неприємних контактів в чорний ящик на більш ранніх моделях айфона, ніж айфон 4, 5, 5s істотно відрізняється. Справа в тому, що в даних видах моделей iPhone відсутня така опція як наявність «чорного списку», що несправедливо позбавляє користувача смартфона можливості позбутися надокучливих смс або дзвінків. Як заблокувати контакт в даному випадку?

Операційна система iOS 6, встановлена ​​на вашому iPhone, передбачила функцію на подобу «чорного списку». Щоб скористатися нею, потрібно відкрити головне меню смартфона, знайти і відкрити папку «Контакти». Натисніть на що знаходиться в правому верхньому куті хрестик, який означає «додати контакт». Відкриється меню редагування контакту. Потім придумайте і введіть вручну яке-небудь запам'ятовується вам назву блокується абонента. Тепер необхідно вибрати тип вібрації і встановити беззвучний рингтон для створюваного чорного ящика з пасажирів смартфоні варіантів. Якщо такого беззвучного рингтон у вас на телефоні немає, доведеться самостійно записати його за допомогою програми iTunes. Тепер збережіть номери з чорного списку. Процес відправки номера в режим «Не турбувати» завершено. На жаль, дана функція «Не турбувати» на раніше створених айфонах не заблокують абонента на стільки, щоб він не зміг дзвонити вам, але в разі його дзвінків звук смартфона буде здійснюватися як «беззвучний».

Перш користувачеві Айфона, який хотів додати в чорний список докучає номер, доводилося завантажувати та встановлювати платні програми. Однак з моменту появи iOS 7 така необхідність зникла - всі сучасні версії «операційки» Apple мають функцію блокування контактів, яка дозволяє обійтися без завантаження сторонніх програм.

Заблокувати контакт на айФоні можна декількома способами - всі вони в рівній мірі прості.

Відправляти в чорний список один з номерів, що містяться в телефонній книзі, потрібно в такий спосіб:

Крок 1. Відкрийте вбудований додаток «Телефон» і зверніться в розділ «Контакти».

Крок 2. Пошукайте контакт, який бажаєте заблокувати, і натисніть на нього.

Крок 3. Прокрутіть картку абонента вниз - ви побачите кнопку «Заблокувати абонента». Натисніть її.

Натисніть її

Крок 4. Підтвердіть намір відправити контакт в чорний список - в меню оберіть варіант «Заблокувати абонента».

Підтвердіть намір відправити контакт в чорний список - в меню оберіть варіант «Заблокувати абонента»

Від людини, номер якого потрапив в «Black List», ви не будете отримувати ні телефонних дзвінків, ні СМС-повідомлень. Навіть через додаток Face Time він не зможе до вас дістатися.

Заходити в телефонну книгу слід саме через «Телефон», а не через додаток «Контакти». У «Контактах» опція «Заблокувати абонента» відсутня.

Як відправити в чорний список на айФоні невідомий номер?

Співробітники банків і колектори часом доводять до сказу настирливими дзвінками - особливо коли звертаються не за адресою. Дзвонять вони завжди з різних номерів - якщо всі ці номери додавати в контакти з метою подальшого блокування, телефонна книга «роздується» до такої міри, що користуватися нею буде зовсім незручно.

На щастя, на айФоні відправити в чорний список можна і незнайомий номер. Як це робиться?

Крок 1. У додатку «Телефон» зверніться в розділ «Недавні».

Крок 2. Знайдіть номер, з якого докучають регулярними дзвінками, і клікніть на іконку з буквою «i» навпроти цього номера.

Крок 3. На наступному екрані відшукайте і натисніть кнопку «Заблокувати абонента» (вже вам знайому). Слідом підтвердіть блокування.

Номер виявиться в чорному списку, однак проблему з дзвінками з банку це, швидше за все, не вирішить. Вам просто почнуть докучати дзвінками з інших номерів, яких у колекторів - хоч греблю гати.

Як додати в чорний список номер з «Повідомлень»?

Заблокувати номер, з якого СМС-ками надходять тонни спаму і рекламних пропозицій, можна прямо в додатку «Повідомлення». Ось як виконується ця процедура:

Крок 1. Зайдіть в додаток «Повідомлення» і відкрийте переписку з тим номером, який розсилає спам.

Крок 2. Натисніть кнопку «Контакт», яка знаходиться в правому верхньому куті екрану.

З'явиться панель з додатковими кнопками - серед них буде кругла іконка з літерою «i». Вона-то вам і потрібна - клікніть на неї.

Як подивитися заблоковані контакти на айФоні?

Якщо один з ваших знайомих запитує, чому ваш стільниковий весь час недоступний (а ви при цьому не любитель довгих телефонних розмов), варто перевірити, чи не відправили чи ви помилково номер цієї людини в чорний список. Подивитися вміст чорного списку можна так:

Крок 1. Зайдіть в «Налаштування» і відшукайте розділ «Телефон». Перейдіть в нього.

Перейдіть в нього

Крок 2. У блоці «Виклики» розділу «Телефон» виберіть підрозділ «Заблоковані».

У блоці «Виклики» розділу «Телефон» виберіть підрозділ «Заблоковані»

Крок 3. У «Заблокованих» і міститься перелік всіх номерів, які ви визнали небажаними.

У «Заблокованих» і міститься перелік всіх номерів, які ви визнали небажаними

Через кнопку «Додати новий ...» ви можете доповнити список, але тільки тими номерами, які присутні в телефонній книзі. Якщо ж ви, навпаки, бажаєте видалити будь-якої номер з чорного списку, натисніть на кнопку «Правка» в правому верхньому кутку, потім на червоний кружок з мінусом навпаки контакту.

Якщо ж ви, навпаки, бажаєте видалити будь-якої номер з чорного списку, натисніть на кнопку «Правка» в правому верхньому кутку, потім на червоний кружок з мінусом навпаки контакту

Не забудьте підтвердити своє бажання вивести номер з числа небажаних - натисніть "Розблокувати».

Не забудьте підтвердити своє бажання вивести номер з числа небажаних - натисніть Розблокувати»

Після цього можете порадувати знайомого, повідомивши, що ви знову «на зв'язку».

Як налаштувати на iPhone режим «Не турбувати»?

«Не турбувати» - корисна функція, яка не пропускає ніякі дзвінки на пристрій у встановлені користувачем годинник. Зазвичай власники iPhone налаштовують «Не турбувати» таким чином, щоб їм ніхто не міг додзвонитися вночі або поки триває робочий день. Однак опцію допустимо використовувати і інакше - як білий список, що пропускає виклики лише від обраних абонентів.

Параметри режиму "Не турбувати" встановлюються в однойменному розділі в «Налаштуваннях».

Параметри режиму Не турбувати встановлюються в однойменному розділі в «Налаштуваннях»

На старих версіях iOS блок налаштувань функції знаходяться в «Повідомленні».

Крім головного тумблера - «Вручну» - в розділі «Не турбувати» ви знайдете масу інших налаштувань:

«Заплановано». Ця установка дозволяє відрегулювати час, протягом якого опція «Не турбувати» буде діяти.

Ця установка дозволяє відрегулювати час, протягом якого опція «Не турбувати» буде діяти

«Допуск викликів». Тут ви зможете визначити, які абоненти виявляться здатні додзвонитися до вас при активованому режимі «Не турбувати». Якщо виставити варіант «Від усіх», блокуватися будуть абсолютно всі виклики; якщо ж ви встановите галочку навпроти «Від обраних», найважливіші для вас люди зуміють зв'язатися з вами в будь-який час доби.

Якщо виставити варіант «Від усіх», блокуватися будуть абсолютно всі виклики; якщо ж ви встановите галочку навпроти «Від обраних», найважливіші для вас люди зуміють зв'язатися з вами в будь-який час доби

Головне, при цьому не забути контактам важливих людей привласнити статус «Вибраних».

«Повторні виклики». Якщо цей тумблер активований, виклик абонента, який проявив наполегливість і того, хто подзвонив вдруге протягом 3-х хвилин з моменту першого дзвінка, чи не буде заглушений.

«Тиша». У блоці «Тиша» присутні два варіанти - «Завжди» і «Тільки поки iPhone заблокований». Якщо встановити галку навпроти другого, розблокований Айфон буде пропускати виклики. Виберіть варіант «Завжди» і перестаньте піклуватися про те, заблоковано пристрій вночі чи ні.

Виберіть варіант «Завжди» і перестаньте піклуватися про те, заблоковано пристрій вночі чи ні

Як же перетворити опцію «Не турбувати» в білий список?

Крок 1. Встановіть цілодобове час роботи цієї опції і деактивуйте повзунок «Повторні виклики».

Крок 2. Зайдіть в «Контакти» і відкрийте картку людини, якого ви були б раді чути. Пошукайте в картці пункт «Додати в Вибране» і клікніть на нього.

Пошукайте в картці пункт «Додати в Вибране» і клікніть на нього

Крок 3. У блоці «Допуск викликів» налаштувань опції «Не турбувати» поставте галочку навпроти «Від обраних».

При такій настройці iPhone до вас не зможе дістатися ніхто, крім тієї людини, дзвінка якого ви чекаєте. З обраних контактів і формується білий список.

Які програми дозволяють створити чорний список?

У користувача iPhone може виникнути логічне запитання: навіщо взагалі потрібні додатки для створення чорних списків, якщо позбутися від небажаних дзвінків вдасться і за допомогою вбудованих функцій Айфона? Справа в тому, що сторонній софт пропонує власникам гаджетів незрівнянно більші можливості, ніж інтегрований інструмент від Apple.

Найвідомішим додатком для формування чорних списків є iBlackList. Колись ця програма була доступна тільки в Cydia і призначалася лише для «джейлбрейкнутих» iPhone. Зараз утиліта iBlackList поширюється і через офіційний магазин AppStore. Купити її можна на цій сторінці, ось тільки ціна «кусається» - 379 рублів.

Додаток має 10-денний безкоштовний період, якого користувачеві буде досить, щоб ознайомитися з можливостями, перевагами і недоліками цієї утиліти.

Створення чорних і білих списків - лише одна з функцій програми iBlackList. Власник гаджета також здатний:

 • Переглядати історію заблокованих дзвінків і повідомлень (при необхідності цей список можна швидко експортувати).
 • Створювати кілька профілів з різними настройками чорних списків.
 • активувати функцію батьківського контролю , Яка передбачає блокування вихідних дзвінків на незнайомі номери.
 • Поставити пароль на запуск програми, щоб інша людина не зміг змінити налаштування.

Творці iBlackList доклали масу зусиль заради того, щоб у користувача додатки була можливість надійно приховати факт додавання номера нав'язливого абонента в чорний список. Наприклад, крім справжнього пароля власник гаджета здатний поставити на запуск і «фейковий». Якщо докучливий співрозмовник запідозрить, що його номер заблокований, і попросить показати настройки чорного списку, користувачу слід ввести помилковий пароль і продемонструвати порожній Black List (який насправді є підробленими).

Власник iPhone має можливість взагалі приховати іконку програми iBlackList - викликати чорний список в даному випадку доведеться через кнопки номеронабирача.

Є й інші програми, які блокують виклики - наприклад, Black Phone, Call Control, Calls Blacklist - однак функціонал кожного з них незрівнянно бідніше, ніж у iBlackList.

Висновок

Як би не старався користувач iPhone захистити себе від дзвінків надокучливого абонента за допомогою чорного списку, він не може бути впевнений на 100%, що йому це вдасться. Звонящему досить підключити послугу «АнтіАОН» ( «Антивизначник номера»), і ніякої чорний список йому не буде страшний.

Повністю позбавити себе від настирливої уваги можна, лише створивши білий список, який блокує вхідні з невідомих і з Приховане номерів . Однак при використанні подібного фільтра власник гаджета ризикує пропустити важливий дзвінок.

Як додати в чорний список номер з «Повідомлень»?
Як подивитися заблоковані контакти на айФоні?
Як налаштувати на iPhone режим «Не турбувати»?
Які програми дозволяють створити чорний список?
Як внести контакт в чорній список з смс на iOS7 і більш?
Які програми дозволяють створити чорний список?
Як це з'ясувати?
Як заблокувати контакт в даному випадку?
Як відправити в чорний список на айФоні невідомий номер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью