• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блог Анфіси Бреус | Чи можливо новачкові самостійно створити якісний і сучасний бізнес блог? Відео є відповіддю.

 1. 3 речі необхідні для створення автономного Бізнес Блогу
 2. Чому виникають проблеми під час налаштування
 3. Чому замість бізнес блогу виходить «косячний автофранкенштейн»
 4. Що робити? Як створити бізнес блог самостійно?
 5. Створити Бізнес Блог Швидко, Самостійно, Професійно.
 6. А як же зовнішній вигляд блогу?

В черговий раз отримала на блозі коментар з проханням допомогти в налаштуванні Бізнес - Блогу на безкоштовному шаблоні.

Таких шаблонів для блогу на WordPress в інтернет тисячі.

Питання йдуть постійно, і на блог і на пошту.

Безумовно, у міру можливості, я намагаюся допомогти кожному і відповідаю на питання.

Але також я розумію, що питання - це не єдина проблема з якою зіткнувся новачок. Їх ще буде море в міру налаштування блогу. А багато проблем він навіть і не помітить, але блог буде працювати некоректно, і що найстрашніше це те, що блог не буде повноцінно виконувати свої завдання. І користувач не отримає того, заради чого він докладає всіх зусиль. Блог працює не ефективно. І як наслідок цього число читачів блогу не росте.

Чому ж під час налаштування бізнес блогу виникає така величезна кількість проблем? Чому все не так просто як здавалося на початку? Чому під час налаштування одного і того ж плагіна у одних виникають проблеми, а в інших ні? Чому обіцяють створення блогу за 5 хвилин і в 2 кліка, а на ділі все розтягується на місяці? Чому купуючи курс по створенню блогу і начебто роблячи все що говориться в курсі виходить не так як в відео уроках?

В чому причина? У недостатніх знаннях? Тому що новачок? Тому що поганий курс? Чи не якісна інформація в інтернет? Поганий плагін шаблон итд ????

І нарешті, хто в цьому винен і що робити - давайте розберемося в цій статті. А також я покажу рішення, яке дозволить Вам створити сучасний бізнес блог для ведення бізнесу в інтернет Швидко, Самостійно, Професійно.

Це стаття свого роду відповідь на всі питання, які виникають при створенні та налаштуванні блогу на WordPress

Чи готові розібратися?

Тоді поїхали.

3 речі необхідні для створення автономного Бізнес Блогу

Отже, для створення блогу нам знадобляться: WordPress, шаблон і плагіни.

WordPress - це основа блогу. Його можна порівняти з двигуном в автомобілі. Не дарма його називають «Движок».

Шаблон - це зовнішній вигляд блогу, як в машині каркас.

Модулі - це додаткові модулі, надбудови, як в автомобілі додаткові необхідні аксесуари і елементи: колеса, кермо, сидіння, магнітола і т.д. Щось необхідно, ... і без цього машина нікуди не поїде, щось за бажанням можна ставити, щось не ставити.

Так і в блозі. Є плагіни необхідні, є ті, які ставляться за бажанням.

WordPress шаблон і плагіни з'єднуються функціями WordPress. Як в автомобілі все елементи так чи інакше пов'язані з двигуном.

Чому виникають проблеми під час налаштування

WordPress це програма з відкритим кодом, а це значить, що кожен бажаючий може взяти участь в його розробці. Кожен бажаючий може створювати шаблони і плагіни до WordPress.

І з одного боку це здорово. У нас величезний вибір плагінів і шаблонів, на будь-який смак і колір. Але з іншого боку це і є проблемою.

До речі, на сьогоднішній день на wordpress.org вже офіційно зареєстровано 31886 плагінів. І їх кількість продовжує зростати. Коли я писала статтю про плагіни , 7 березня 2014 року, офіційно було зареєстровано 29781. Тобто трохи з березня по червень їх кількість збільшилася на майже 2000.

Тільки уявіть собі яка картина у нас виходить.

З одного боку розробники WordPress постійно його удосконалюють. Додають, змінюють, видаляють функції, ті самі, за допомогою яких з'єднуються плагіни і шаблон з WordPress. І необхідно постійно стежити за всіма нововведеннями.

З іншого боку тисячі програмістів і дизайнерів працюють і створюють шаблони і плагіни ось уже на протязі майже 10 років (WordPress був створений в 2005 році). Всі ці плагіни і шаблони можна завантажити на офіційному сайті WordPress. Так, так, він все це творчість зберігає у себе :).

І звичайно не всі програмісти стежать за своїми шаблонами і плагінами для блогу на WordPress і не оновлюють їх відповідно до змін WordPress. Ймовірно Ви і самі стикалися зі старими шаблонами і плагінами, розробленими кілька років тому. До речі, це одна з найбільш частих причин чому блог не працює взагалі, або працює не так як хотілося б.

Чому замість бізнес блогу виходить «косячний автофранкенштейн»

Таким чином, припустимо ви намагаєтеся з'єднати WordPress, плагіни і шаблон між самою, і нічого не виходить.

Чи відчуваєте до чого я ...

Іншими словами, не будучи автомеханіком, ви намагаєтеся поставити сучасний двигун, далі встановити каркас запорожця, прикріпити колеса мерседеса, а кермо поставити від велосипеда:) ... Вийти такий «косячний» автофранкенштейн.

Думаю, очевидно, що на такій машині далеко не заїдеш.

Що робити? Як створити бізнес блог самостійно?

Варінт №1 «стати професіоналом, фахівцем зі створення та налаштування безнес-блогу»

Ви погодитеся зі мною, якщо я скажу, що потрібно мати певні знання, бути професіоналом, щоб з'єднати WordPress, плагіни і шаблон і змусити їх працювати разом. Та й у зв'язку з швидкою зміною інтернет технологій вчитися доводиться постійного і щодня! І без любові до своєму справі фахівцем в цій галузі, та й будь-який інший, при таких умовах навряд чи можна стати.

У мене настройка індивідуального бізнес-блогу займає, як правило, від 5 до 10 днів і робота з середньому коштує від 500 доларів і вище. І це при тому, що за кілька років практики я вивчила WordPress практично напам'ять. Але сьогодні нема про мою роботу ...

Можна звичайно продовжити спроби створити і налаштувати блог самостійно. Перелопатити тонни інформації в інтернет, задати сотні питань на блогах, перепробувати всі можливі варіанти, поміняти десятки шаблонів і перепробувати сотню плагінів, купити десятки курсів, врахувати всі нюанси і виправити всі несумісності, і рано чи пізно у Вас все вийде. І можливо навіть після всіх цих випробувань Ви станете професіоналом :). Я в цьому навіть впевнена!

Правда на отримання технічних знань і навичок піде мінімум пару - трійку років.

Варіант №2 «Замовити настройку бізнес-блогу у фахівця»

Але ... якщо Ви прийшли в інтернет з надією заробити або швидко побудувати бізнес, то можна піти іншим шляхом.

Замовити настройку у фахівця. Але в цьому варіанті теж є невеликий мінус. Ви не отримаєте тих технічних знань, які Вам необхідні для роботи в Інтернет. І Ви весь час будете прив'язані до фрілансера, якщо потрібно щось поміняти, додати, прибрати - Вам потрібно буде постійно платити гроші.

Варіант №3 «Створити самостійно за допомогою шаблону AB-Inspiration»

Це на мій погляд найправильніше рішення. Ви створюєте блог самостійно, за короткий час, отримуєте необхідні технічні знання і навички, навчитеся керувати блогом і надалі будете вносити всі зміни самі.

І все це не зажадає від Вас ні грама технічних знань, не потрібно редагувати шаблон, влазити і вносити зміни в код, боротися з плагінами, вивчати HTML, PHP, CSS і інші веб технології.

Уже завтра Ви отримаєте готовий працюючий Бізнес Блог. При цьому Ви легко і швидко, по детальним відео інструкціям зробите і налаштуєте його самостійно, швидко, без всяких технічних знань.

Створити Бізнес Блог Швидко, Самостійно, Професійно.

Рішення спеціально створене для новачків. Рішення яке, вже перевірено за 2.5 року понад 2000 користувачами. Рішення, яке підніме вашу самооцінку і впевненість в Ваших силах і відкриє вам дорогу до бізнесу в інтернет.

Професійний Бізнес Блог, який Ви створите своїми руками нічим не поступатиметься блогу, який налаштував фрілансер - професіонал.

Йдеться про блозі на шаблоні - конструкторі « AB-Inspiration «, В якому вже все включено. Все що потрібно вам, це по відео інструкціям прописати потрібні посилання, і зробити настройки.

А як же зовнішній вигляд блогу?

Але, скажіть Ви, шаблон це ж зовнішній вигляд. Чи означає це, що у всіх буде однаковий зовнішній вигляд блогу?

Ні і ще раз ні. Зовнішній вигляд буде таким, як Ви захочете. І це не диво, а реальні можливості шаблону. Ви самі створите будь-який зовнішній вигляд, в улюбленій колірній Гаммер, шрифтами і розташуванням модулів. І все це без кодів або редагування шаблону.

Ось кілька прикладів блогів користувачів шаблону AB-Inspiration:

приклад зміни зовнішнього вигляду приклад зміни зовнішнього вигляду приклад зміни зовнішнього вигляду приклад зміни зовнішнього вигляду приклад зміни зовнішнього вигляду приклад зміни зовнішнього вигляду

Як бачите зовнішній вигляд у них зовсім різний.

На відео що нижче, подивіться трохи більше інформації на цю тему. Приємного перегляду:

Багато з моїх читачів блогу вже знайомі з цим рішенням і успішно користуються, як я згадувала вище, ось уже 2,5 року.

Шаблон постійно вдосконалюється, доповнюватися новими функціями, на вимогу користувачів. Відгуки користувачів шаблону - конструктора «AB-Inspiration» говорять самі за себе. Я щиро сподіваюся, в коментарях до цього запису, будуть хороші відгуки про цей продукт.

Тому використовуйте це рішення себе на благо, і на благо людей, які потребують ваших радах і послуги ... які чекають Ваш блог. Блог створений швидко, професійно, а головне самостійно. Ви це зможете. Ну а якщо що, наша служба підтримки по скайпу і е-маил завжди допоможе.

Із задоволенням також відповім на Ваші будь-які питання.

Чи можливо новачкові самостійно створити якісний і сучасний бізнес блог? Відео є відповіддю.

3 голоси
Середня оцінка: 5 з 5

Як створити бізнес блог самостійно?
А як же зовнішній вигляд блогу?
Чому ж під час налаштування бізнес блогу виникає така величезна кількість проблем?
Чому все не так просто як здавалося на початку?
Чому під час налаштування одного і того ж плагіна у одних виникають проблеми, а в інших ні?
Чому обіцяють створення блогу за 5 хвилин і в 2 кліка, а на ділі все розтягується на місяці?
Чому купуючи курс по створенню блогу і начебто роблячи все що говориться в курсі виходить не так як в відео уроках?
В чому причина?
У недостатніх знаннях?
Тому що новачок?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью