• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блог Анфіси Бреус | Як додати рейтинг статей у вигляді зірок на блог і видачу гугл. Плагін "Рейтинг Статей".

 1. Як отримати рейтинг-зірки у видачі Гугл
 2. Як встановити рейтинг статей на блозі
 3. Як цей рейтинг потрапляє в видачу Гугл?

Ви звертали увагу, що в деяких посиланнях у видачі Google гордо сяють зірки із зазначенням кількості голосів?

Правда, такі посилання привертають більше уваги? У них явно перевага перед іншими посиланнями. Відразу хочеться натиснути на заголовок і подивитися, за що це Гугл нагородив сайт рейтингом.

А ще дуже цікаво, як взагалі ці зірочки прикріплюються до одним сайтам, а у інших їх немає. Як отримати такі зірки у видачі? Цікаво дізнатись?

Тепер у блогів створених на шаблоні AB-Inspiration така можливість є.

Я вже встановила на своєму блозі плагін « Рейтинг статей »Спеціально створений для шаблону AB-Inspiration. І ось вже через пару днів результат - кілька статей з блогу у видачі Гугл красуються з зірками рейтингу :). Ось одна з них.

Ось одна з них

Правда, посилання з рейтингом виглядає ефектніше. Так і тягне клацнути по ній.

Як отримати рейтинг-зірки у видачі Гугл

Перше, що потрібно зробити це встановити можливість ставити рейтинг у себе на блозі в статтях. Тобто Ви і Ваші читачі повинні мати можливість оцінити статтю.

Як встановити рейтинг статей на блозі

Спеціально для користувачів шаблону AB-Inspiration ми створили плагін « Рейтинг статей «, Який додає рейтинг в кожну статтю. В налаштуваннях Ви можете вирішити чи буде рейтинг відображатися на початку статті або в кінці, праворуч, ліворуч або по-центру, чи будуть це зірки або може сердечка або просто шкала і т.д.

Подивитись як працює плагін можна на моєму блогу. Спустіться в кінець цієї статті і праворуч Ви побачите 5 зірок. Оцініть цю статтю, клікніть по одній із зірок - якщо оцінюєте на 5, клікніть по 5-ій зірці, якщо на 4, то по 4-ої і т.д.

Прекрасна можливість висловити свою думку для тих, хто наприклад, не хоче писати коментар :). Але це не просто прикраса для блогу, а дуже корисна штука. Зараз поясню як це працює.

Як цей рейтинг потрапляє в видачу Гугл?

Все дуже просто. В плагіні «Рейтинг статей» прописана мікророзмітки для пошукових систем. Робот скануючи статтю також бачить і мікророзмітки рейтингу. З цієї мікророзмітки він бере дані про середню оцінку та кількості голосів. Якщо голосів 0 - то рейтинг не відображається у видачі.

Зверніть увагу, ще не так багато сайтів, особливо в рунеті, користуються цією приголомшливою можливістю виділитися в видачі Гугл, і у користувачів шаблону AB-Inspiration є чудовий шанс опинитися на крок попереду. Не пропустіть можливість. Дозвольте Вашого блогу сяяти зірками у видачі Гугл і залучати більше відвідувачів з пошукача.

>>> Плагін «рейтиг статей» для шаблону AB-Inspiration <<<

А ще в зв'язку з тим, що днями гугл закрили проект підтвердження авторства, рейтинг залишається єдиною можливістю виділитися у видачі та отримати більше відвідувачів на блог. Про це я написала окрему замітку: Чому фото і ім'я автора зникло з пошуку в Google . У червні попередником закриття було видалення фото автора з видачі, що дуже здорово привертало увагу користувачів гугл і збільшувало трафік на сайти.

Але, що дуже важливо, Джон Мюллер запевнив, що Гугл продовжить розвиток мікророзмітки і буде за допомогою мікророзмітки покращувати сніпети у видачі. А Рейтинг Статей як раз відноситься до мікророзмітки.

Як додати рейтинг статей у вигляді зірок на блог і видачу гугл. Плагін «Рейтинг Статей».

198 голосів
Середня оцінка: 4.1 із 5

Ви звертали увагу, що в деяких посиланнях у видачі Google гордо сяють зірки із зазначенням кількості голосів?
Правда, такі посилання привертають більше уваги?
Як отримати такі зірки у видачі?
Цікаво дізнатись?
Як цей рейтинг потрапляє в видачу Гугл?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью