• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блог Анфіси Бреус | 3 причини зробити головну сторінку блогу статичної

 1. Читачам легше зорієнтуватися на блозі
 2. Увелічіеніе трафіку з пошукових систем
 3. Головна сторінка - обличчя Вашого блогу
 4. Як створити головну статичну сторінку

А Ви помітили тенденцію створювати головну сторінку не у вигляді записів, як це прийнято на блозі, а в вигляді статичної сторінки з висновком ключових записів, сторінок, відгуків статей з конкретної рубрики і т. Д.?

У цій статті я поділюся своїми думками і спостереженнями, чому статична вхідні станиця краще, ніж стрічка статей в якості головної сторінки блогу.

Отже, як статична сторінка допоможе:

 • Читачам краще орієнтуватися на блозі
 • Збільшити трафік з пошукових систем
 • Посилити Ваш бренд і надати блогу солідність

Читачам легше зорієнтуватися на блозі

За статистикою найбільше відвідувачів приходять на головну сторінку блогу. Якщо ми робимо просто стрічку з статей, то нашим читачам нічого не залишається, як переглянути, в кращому випадку, кілька свіжих записів.

На статичної же сторінці Ви можете розмістити ключову інформація, яка допоможе Вашим читачам пройти в потрібні розділи блогу, швидше зорієнтуватися в контенті, і зрозуміти про що Ви пишете.

Простіше кажучи, створивши вхідні сторінку (статичну головну сторінку) Ви керуєте поведінкою Вашому читачів і направляєте їх в ті розділи блогу або сторінки куди Вам потрібно.

Увелічіеніе трафіку з пошукових систем

Всі ми звичайно прагнемо отримати якомога більше відвідувачів з Google і Yandex пошукових систем. Пошуковий трафік на блог безкоштовний і найцінніший, оскільки відвідувачі приходять по конкретних запитів, а значить свідомо зацікавлені в тому про що блогер пише.

Але отримати такий трафік досить складно. Більше 200 факторів Google використовує при ранжируванні (сортування посилань за запитами). В ідеалі необхідно потрапити в перші 3 посилання списку видачі по ключовому запиту.

Для цього ми ретельно підбираємо ключові слова для кожної статті, прописуємо ключову фразу в заголовок і використовуємо ключові слова в тексті. Більш детально про те як оптимізувати статті можна почитати тут: « Як SEO Оптимізація Статті Продовжить Життя Вашої Записи на Блозі «.

Статичну сторінку простіше оптимізувати під ключові запити.

Але як оптимізувати головну сторінку, якщо вона регулярно оновлюється (додаються нові статті в стрічку), і частіше на різні теми (різні рубрики). У випадку з стрічкою зробити це ще складніше, ніж оптимізувати окрему статтю.

А ось якщо Ви створили статичну сторінку, оптимізувати її набагато простіше. На статичну вхідні сторінку Ви можете вивести ту інформацію, яка буде відповідати необхідному запитом (або запитам).

Скорочується показник відмови

Показник відмови один з 200 факторів, які гугл використовує для ранжирування. Чим він нижчий тим краще.

Показник відмови - це коли відвідувач прийшов на сторінку і з неї ж пішов на інший сайт. Для Гугл це означає, що відвідувач швидше за все не знайшов те, що шукав. А тепер уявіть, що гугл направив відвідувача з пошукової системи, а відвідувач тут же пішов з цієї сторінки. Наступного разу Гугл знизить цю сторінку у видачі, оскільки вважатиме її не релевантні (що не відповідає запиту).

А тепер згадаємо, найбільше відвідувачів приходить саме на головну сторінку. Якщо відвідувачі будуть приходити і з неї ж йти - здогадуєтеся до чого це може привести?

Я провела невелике дослідження. Встановила на головній сторінці статичну сторінку з ключовою інформацією. І це дало дуже хороший результат. Показник відмови на головній сторінці скоротився на 10%.

Статистика відвідувань за тиждень на головну сторінку у вигляді стрічки статей:

Статистика відвідувань за тиждень на головну сторінку у вигляді стрічки статей:

Статистика відвідувань за тиждень на головну статичну сторінку:

Статистика відвідувань за тиждень на головну статичну сторінку:

Як видно зі статистики кількість переглядів, унікальних переглядів сторінок, час проведений на блозі, входи - збільшилися майже в 2 рази. А показник відмови зменшився на більш ніж 10%.

Статична сторінці легше стрічки статей, швидше грузиться

Головна сторінка зі стрічкою статей блогу як правило важка. У кожній статті є картинка, кнопки поділитися, плюс бічна колонка. Все це звичайно додає ваги і як следтвіе час завантаження збільшується.

Якщо ми створюємо статичну сторінку, вона в 2 рази легше, час завантаження в 4 рази менше і швидкість в 2 рази швидше.

Розмір і швидкість завантаження сторінки теж впливають на ранжування Розмір і швидкість завантаження сторінки теж впливають на ранжування.

Головна сторінка - обличчя Вашого блогу

І нарешті третя перевага статичної головної сторінки перед стрічкою статей - це посилення Вашого бренду.

Головна сторінка ставати не просто списком записів а справжнім обличчям Вашого блогу. Надає блогу солідність і «вага» в очах читачів.

Як створити головну статичну сторінку

Найпростіший спосіб - це скористатися плагіном «Вхідні сторінка». Це плагін створений спеціально для шаблону AB-Inspiraiton 5.0. Плагін дуже простий в управлінні. За допомогою плагіни Ви можете легко вивести потрібний матеріалу з уже готових сторінок, рубрик, статей, відгуків або довільного контенту.

В плагін вбудований інтерактивний функціонал - анімація, блоки контенту з'являються не відразу на сторінці, а в момент прокрутки екрану.

Також в плагін вбудовані 476 готових іконок в одному стилі. Ви можете використовувати іконки замість зображень для довільного контенту.

Більше про плагіні Ви можете почитати дізнатися в статті «Новий плагін« Вхідні сторінка »для шаблону AB-Inspiration блогу на WordPress»

3 причини зробити головну сторінку блогу статичної

13 голосів
Середня оцінка: 5 з 5

Якщо відвідувачі будуть приходити і з неї ж йти - здогадуєтеся до чого це може привести?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью