• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блог Анфіси Бреус | 3 правила написання статей для бізнес-блогу, які підказав Volkswagen

Нещодавно натрапила на інструкцію VW під назвою «Як створювати оголошення для VolksWagen». У ній була наступна фраза (5-ий пункт інструкції): «Поговоріть з читачем. Не кричіть. Він чує Вас, особливо, якщо Ви говорите діла. »

Коли я прочитала цю фразу в моїй голові наче лампочка запалилася. Тут же знайшовся відповідь на часте моїми клієнтами питання: Як писати статті на блозі? Як правильно подавати матеріал на блозі, щоб читачі поверталися, коментували, ставали прихильниками, слідували рекомендаціям ітд. Відповідь оформився в «3 правила написання статей для бізнес-блогу».

Не довго думаючи тут же вирішила написати цю статтю. Давайте розберемо фразу з інструкції «Поговоріть з читачем. Не кричіть. Він чує Вас, особливо, якщо Ви говорите діла. »По частинах, і я постараюся показати Вам те, що побачила сама в цій фразі.

Отже:

Поговоріть з читачем Поговоріть з читачем.

Розмова з читачем - це взагалі суть блогу. Блог - це неформальна розмова з читачем. Зверніть увагу ні з читачами, а з читачем!

Щоб було зрозуміліше, що таке неформальна розмова, давайте уявимо себе в кафе з друзями або в курилці в обідню перерву або на вечірці з нагоди дня народження і т. Д.

Про що і як зазвичай люди говорять в подібних ситуаціях? В общем-то про що говорять зрозуміло - про все підряд: про життя, проблеми, події, родичів, розвагах, матеріальних благах, роботі ітд. Список можна продовжувати.

А ось як кажуть ... Розмови починаються приблизно так:

Уявляєш, вчора зустрів (побачив, купив) ...
Днями ходив в кіно на фільм (нове кафе, ресторан, магазин) ...
Поговорив (прочитав, подивився, почув) .... І це навело мене на думку ... Народилася ідея ...
І т.д.

Ось в такому форматі і потрібно писати статті на блозі.

Рекомендація: Коли Ви представите себе в неформальній обстановці, виберіть подумки людини, якого знаєте або просто знайомі і поділіться з ним своїми новинами ... Перед тим як написати статтю можна для початку поговорити з одним на цю тему. Розкажіть йому, про що хочете написати, та так щоб у нього очі загорілися ...

Не кричіть Не кричіть.

Проблема бізнес-блогу в тому, що з одного боку це блог - тобто неформальна розмова, з іншого одна з його завдань приносити прямий або непрямий дохід його власнику. Поєднати ці два моменти буває досить складно особливо на перших парах, коли надії високі, а досвіду і ресурсів мало. В результаті у автора бізнес-блогу є велика спокуса писати статті рекламного характеру. У таких статтях, як правило, не видно головного - самого автора, його особистого досвіду, його ідеї, думки ітд.

Подібні статті більше схожі на рекламу. Ускладнюється ситуація ще й тим, що подаються статті під соусом блогу. В результаті виглядає це приблизно так: Сидимо з друзями в кафе, їмо тістечка, всі говорять про життя, про свої проблеми, а один з них все твердить підготовлений заздалегідь рекламний текст типу: «Шампунь N зробить Ваше волосся блискучим і шовковистим. Купуйте прямо зараз і отримаєте знижку 20% ».

Думаю, очевидно, що такий спосіб просування товару і отримання комісійних не принесе результату. І справа зовсім не в тому, що це реклама, і вона дратує і взагалі якось не в тему, а в самій подачі.

Рекламні тексти відрізняються від задушевних рекомендацій тільки одним - особистим досвідом. В цьому і є секрет написання статей на бізнес блозі - рекомендація на основі Вашого особистого досвіду.

Рекомендація: Перед тим як опублікувати статтю на блозі упевніться, що вона:

1. написана від першої особи, тобто Ви в ній головний герой.
2. основний зміст це Ваш досвід, думки, ідеї
3. просуває щось у вигляді рекомендації

Він чує Вас, особливо, якщо Ви говорите діла Він чує Вас, особливо, якщо Ви говорите діла.

У будь-якій інструкції з написання статей для блогу Ви знайдете пункт «Писати цінні, корисні статті». Для себе я давно визначила, що таке цінні і корисна стаття - це та стаття, прочитавши яку, читач зможе застосувати інформацію на практиці. І слово «діла» тільки лише посилило моє розуміння цінності і корисності.

Ось як описано слово «діла» в тлумачному словнику:

Дельно - значить по суті, у справі.
Слушна людина, здатна і тямущий.
Слушна відповідь, путній, грунтовний.

Всі ми поважаємо і цінуємо людей, які говорять по справі. Це особливі люди, які вміють побачити суть речей і без зайвої води донести інформацію. До таких людей прислухаються, слідують їхніх рекомендацій, і якщо Ви отримаєте репутацію ділового людини, а інформацію, яку Ви даєте на блозі називають діловою (у справі, по суті) вважайте, що Ви досягли успіху.

Отже давайте підведемо підсумок «3 правила написання статей для бізнес-блогу»:

Правило №1: «Блог - це неформальна розмова з читачем»
Правило №2: «Рекомендація заснована на Вашому особистому досвіді - основа просування чогось на блозі з метою отримання прибутку»
Правило №3: «Писати у справі по суті. Менше води, більше суті »

Ну що ж, спасибі VolksWagen за підказку. Як Вам мої 3 правила? Може є, що додати? Тоді не соромтеся пишіть в коментарях. Створимо разом новий список.

3 правила написання статей для бізнес-блогу, які підказав Volkswagen

5 голосів
Середня оцінка: 5 з 5

Про що і як зазвичай люди говорять в подібних ситуаціях?
Як Вам мої 3 правила?
Може є, що додати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью