• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бізнес на Амазон

 1. Реєстрація на Shopify
 2. Де закуповувати товар
 3. Як розвивати свій магазин на Shopify
 4. Розсилка
 5. Соціальні мережі
 6. Блог

За даними агентства Statista, в 2017 році майже 1,8 мільярда осіб по всьому світу здійснювали покупки онлайн. Також відомо, що 45% всіх користувачів інтернету купують онлайн, але цей відсоток відрізняється в різних країнах. У минулому році на 7% зріс середній чек кожного покупця. Можна подумати, що ринок вже захоплений, але навіть сьогодні вигідно почати продажі в інтернеті. Зробити це можна різними способами. Наприклад, створити інтернет-магазин на платформі Shopify.

Реєстрація на Shopify

Для початку вам треба зареєструватися на Shopify. Для цього вкажіть свій імейл, назва магазину і придумайте пароль. Тепер треба відповісти на питання про вашому бізнесі. Наприклад, який товар ви збираєтеся продавати, до яких обсягах продажів ви прагнете.

Після такої анкети треба буде заповнити анкету з вашими особистими даними - це ім'я, країна і місто вашого проживання. Ці дані сервіс збирає, щоб запропонувати вам найкращі варіанти роботи. Також Shopify дає можливість користуватися сервісом безкоштовно в перші два тижні. А вибрати тариф можна буде після реєстрації за допомогою кнопки Select a plan.

Після заповнення анкети можна переходити до оформлення вашого магазину. Shopify дозволяє вибрати його дизайн і різні функції. У стандартних шаблонах є можливість вибрати колір і шрифт, завантажити свій логотип, поміняти місцями різні блоки сайту. На цьому етапі варто продумати, які функції вам будуть потрібні зараз і які знадобляться згодом.

Після налаштувань і вибору дизайну саме час переходити до завантаження товару.

Для цього на адміністративній панелі є спеціальна опція для додавання товарів. Обов'язково додавайте фотографії в хорошій якості, опис і вартість. Щоб продажу були активними, давайте покупцям максимально детальну інформацію про товар. Не забувайте зберігати всі виконані дії.

Також на Shopify є можливість вибрати для вашого магазину кілька способів оплати і доставки товару. Для цього вибирайте кнопка Payments, вона відкриває доступ до різних варіантів платіжних систем. Також можна скористатися платіжною системою самої платформи. І відразу після завершення всіх етапів реєстрації можна буде приймати оплату у покупців.

Зареєструвати доменне ім'я можна також за допомогою панелі управління магазином. Після активації адреса магазин буде доступний в пошукових системах.

Закінчуйте настройку магазину натисканням на кнопку Launch Website. З цього моменту вас можна привітати з відкриттям власного інтернет-магазину.

Де закуповувати товар

Де закуповувати товар

Сьогодні є дуже багато можливостей знайти цікавий товар. Головним стає вибір правильної ніші. Якщо ви розбираєтеся в якомусь певному товарі, годі й шукати нічого іншого, а просто продавати те, що ви добре знаєте. Наприклад, якщо ви займаєтеся скейтбордінгом і серфінгом, ви напевно знаєте, який асортимент повинен бути представлений в магазині, що може добре продаватися, які ціни можуть бути на продукцію.

Якщо ви хочете суперуспішний бізнес і для вас головне знайти ходовий товар, шукайте групи в соцмережах, які присвячені самим цікавим або вигідним покупкам на АліЕкспресс. Там можна знайти дуже цікаві ідеї, щоб відкрити магазин на платформі Shopify. На найбільших торгових майданчиках типу Амазон є рейтинги товарів і завжди видно, які позиції продаються найкраще.

Закуповувати товар можна безпосередньо на фабриках Китаю або шукати цікаві пропозиції на Аліекспресс. Не поспішайте замовляти відразу велику партію. Товар може відрізнятися від свого зображення на фотографії. Також практика показує, що один і той же товар на Аліекспресс може дуже по-різному коштувати. З фабриками і продавцями на Аліекспресс спочатку варто домовитися на маленьку партію товару. Важливо зрозуміти, наскільки швидко вони зможуть його доставити, яким за якістю буде товар і яким на нього буде попит.

| Читайте також: 10 фактів про інтернет-магазини, про які ви точно не знали

Як розвивати свій магазин на Shopify

Як розвивати свій магазин на Shopify

Кожному власнику магазину на Shopify необхідно продумати, як залучати покупців. Для цього можна використовувати всі популярні на сьогодні способи просування. Також необхідно пам'ятати, що не існує єдиної схеми просування. Для різного краму працюватимуть різні способи.

Розсилка

Важливо розуміти, що люди по-різному здійснюють покупки. Хтось купує відразу, іншим потрібен час на роздуми, хтось купить повторно, інших приверне цікава ціна. Для підтримки спілкування з усіма покупцями збирайте їх імейли. У листи ви зможете розповідати про новинки, писати докладніше про товар, проводити акції і дарувати коди на знижку.

Не думайте, що якщо ви тільки починаєте розвивати інтернет-бізнес, то не повинні вести його, як великі гравці. Навпаки, надихайтеся ідеями великих інтернет-магазинів. Придумайте теми для розсилки. Ці ж тексти ви зможете викладати в соцмережах. Створіть закритий клуб для покупців. Для його передплатників можна робити закриті розпродажі або розігрувати призи.

| Читайте також: Як налаштувати Google AdWords, щоб продажів стало в 10 разів більше

Соціальні мережі

Соціальні мережі

Обов'язково створіть акаунт магазину в соцмережах. Тут ви теж зможете розповідати про товар та новинки, проводити конкурси, спілкуватися з покупцями. Не всі заходять на сайт інтернет-магазину регулярно або перевіряють пошту, але в соцмережах можна побачити інформацію про новинки і знижки.

Для Instagram і Pinterest робіть хороші фотографії товару. У Instagram можна розміщувати відео з розпакуванням товару і відгуками покупців. Причому, завдяки функції Сторіс, ви можете не перетворювати аккаунт в збіговисько чужих фото і відгуків. На сторінці магазину найкраще постити тільки якісні фотографії товару і останні новини для покупців.

Також в соцмережах відмінно працює сарафанне радіо. Просіть покупців залишати відгук на ваш товар і ставити хештеги. Пообіцяйте натомість знижку на наступну покупку. Так про вас будуть дізнаватися інші люди. Щоб фотографії товару потрапляли в розділ Популярне, задавайте аудиторії питання. Лайки і велика кількість коментарів будуть виводити ваші пости в Топ.

| Читайте також: 9 додатків, щоб створювати цікаві фотографії товару

Блог

Блог

Навіть якщо ви продаєте лише кілька товарів, тим для ведення блогу у вас може бути дуже багато. Наприклад, на сайті інтернет-магазину самокатів можна розповідати, чим відрізняються різні види велосипедів, як підібрати самокат дитині, який самокат краще брати для поїздок по місту, чому самокат - це зручно і модно.

Блог допомагає продавати не продаючи. Потенційні покупці будуть знаходити ваші пости і отримувати цінну інформацію. І коли вони зважаться на покупку, з великою часткою ймовірності повернутися на ваш сайт. Через статті в блозі також можна збирати передплатників і працювати з запереченнями. Наприклад, розповісти, чому хороший самокат дорого коштує.

Уже на етапі відкриття онлайн-магазину слід продумати, як ви будете його розширювати. І тут не йдеться про оренду величезних площ для зберігання продукції або відкриття власного виробництва з найсучаснішим обладнанням. Що якщо ваш товар буде дуже добре продаватися, ви зможете забезпечити швидку закупівлю і поставку наступної партії? На самому початку продажів вибирайте постачальника або виробника, з яким вийде легко і швидко вирішувати проблеми або просто діяти за обставинами.

| Читайте також: Докладний гід: як почати бізнес з Китаєм

Що якщо ваш товар буде дуже добре продаватися, ви зможете забезпечити швидку закупівлю і поставку наступної партії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью