• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бізнес-ідея для вміють малювати

 1. Які мають бути витрати
 2. Як малювати на футболці
 3. Як продати оригінальні футболки

Одна з бізнес-ідей для творчих людей - це виготовлення авторських футболок. Як почати такий бізнес? Для початку, проведіть невелике дослідження - відвідайте сайти організацій, які виготовляють і продають футболки в вашому місті. Так, ви зможете побачити асортимент і середню вартість на товар.

Після цього, ви повинні грамотно оцінити свої побажання і можливості - наскільки реально зробити красивий і затребуваний товар, чи буде він користуватися попитом, і на який заробіток ви зможете розраховувати.

Для замовлення друку на футболках та іншому одязі в Москві звертайтеся в компанію МістерПрінт - https://mrprint.pro/ Великий асортимент футболок, толстовок, світшоти на замовлення.

Які мають бути витрати

Перше, що потрібно буде зробити - замовити сайт. На це піде не більше 5 000 рублів. При відсутності коштів, ви можете скористатися послугами безкоштовних конструкторів. Що стосується інших матеріальних ресурсів, вартість фарби для розпису футболок становить близько 700 рублів.

Порожні футболки без малюнків - близько 150 рублів за штуку. В інтернеті авторські футболки коштують від 1000 рублів за штуку. Так, прибуток від підприємства очевидна.

Які малюнки вибирати для футболок

Тема нашої статті - про заробіток в інтернеті тим, хто добре малює. Головна умова тут - яскравість і цікавість ваших ескізів. Як правило, індивідуальні футболки замовляють ті люди, які хочуть виділитися з натовпу, тому можете не боятися експериментів - оригінальна футболка, виготовлена ​​в одиничному екземплярі, обов'язково знайде свого власника.

Як варіант, ви можете виготовляти футболки з написами і слоганами, цитатами і рядками з пісень. При гарному оформленні та цікавому шрифті, вони будуть дуже затребувані серед самих різних покупців. Футболки з написами можна замовити в компанії MrPrint.

Головне тут - не боятися експериментів. За останніми маркетинговими даними можна відзначити, що більшість наших співвітчизників воліють оригінальність відомим брендам.

Тому не бійтеся відсутності популярності у ваших виробів - вона обов'язково прийде, якщо ви будете випускати дійсно цікавий продукт.

Як малювати на футболці

Найвідповідальніший для художника момент - перенесення ескізу на футболку. Два головні інструменти в цьому випадку - чиста футболка і набір акрилових фарб, які продаються у всіх художніх магазинах. Для нанесення малюнка, ви можете натягнути футболку на дошку (попередньо обтянув тканиною). Далі, олівцем накиньте малюнок, після цього, зафарбовуйте його.

Фарба закріплюється за допомогою гарячої пари, тому, можна використовувати праску. Якщо малюнок не занадто складний, ця процедура не займе більше години. Згодом, ви зможете складати план роботи за кількістю випущених футболок в день.

Крім малюнків високим попитом також користується друк логотипів на футболках і сорочках поло, яку можна замовити в компанії MrPrint.

Що стосується встановлення цінника на ваше виріб, все залежить від складності роботи і кінцевого результату. Середня ціна в інтернеті - близько 1500 рублів за футболку.

При нанесенні фарби на футболку, враховуйте інструкції, прописані на упаковці з акриловими фарбами, щоб малюнок проявився максимально якісно. Клієнти повинні бути задоволені якістю товару. В іншому випадку, про вас напишуть негативні відгуки, що знизить попит на вашу продукцію.

Як продати оригінальні футболки

Як говорилося вище, для роботи знадобиться якісний сайт. Необхідно буде вкладати кошти в його просування і рекламу - тільки так потенційні покупці зможуть на нього вийти. Як варіант, можна зробити групи в соціальних мережах, це абсолютно безкоштовно.

Також, є варіант запропонувати розміщення футболок на сайтах вже існуючих магазинів. Але за користування їхніми послугами, доведеться платити певний відсоток від продажів.

Нерідко футболки власного дизайну продають наживо - на вечірках, ярмарках. Це потребує великих часових затрат, але може виявитися не менш ефективним.

Популярним є спосіб торгівлі на спеціалізованих біржах. На такій біржі можна зареєструвати свій інтернет-магазин і відразу ж, за фактом, отримати безліч відвідувань і потенційних покупців.

До таких бірж відноситься відомий сайт «Авіто». Правда, за реєстрацію свого магазину доведеться заплатити.

Переваги даного бізнесу

Як бачите, бізнес по дизайну футболок є цікавим, творчим і досить затребуваним. Головне, позитивно зарекомендувати себе серед покупців. Правда, слід пам'ятати, що малюнки повинні бути оригінальними. Якщо ви візьмете малюнок з інтернету, і це побачить автор, він може зажадати матеріальної компенсації за порушення авторських прав.

Цікаві і яскраві вироби обов'язково окупляться, тому, не бійтеся ризикнути і запустити свій бізнес - він надалі принесе гарні плоди.

Поле для введення тексту ....

Як почати такий бізнес?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью