• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Bittrex відкриває нові пари

На даний момент, кріптобіржа Bittrex займається тим, що повільно починає розширювати свою платформу , Додаючи все більше різноманітності у виборі цифрових активів для своїх користувачів. Кріптобіржа фокусується на додаванні пар з токенами проти фіатних валют, посилюючи приплив свіжого капіталу в індустрію. Незабаром платформа внесе в свої списки такі маркери, як Ripple (XRP) і Ethereum Classic (ETC), які також будуть поставлені проти фіатних валют. На даний момент, кріптобіржа Bittrex займається тим, що повільно починає розширювати свою  платформу  , Додаючи все більше різноманітності у виборі цифрових активів для своїх користувачів

Таким чином, видно, що кріптовалютная біржа зараз займається тим, що додає в списки найбільш популярні токени, які постійно будуть перебувати в центрі уваги і завойовувати позиції в сучасному суспільстві, викликаючи до себе все більший попит.

"Уже завтра наша кріптовалютная біржа, Bittrex, додасть пару USD / XRP на платформу Xrapid. Система SBIVC спочатку змінить API-протокол, а потім з'явиться на кріптобіржах, анонс Xrapid також очікується незабаром, більш того, зовсім скоро запуститься DCEX ... Загалом , справи йдуть дуже добре! " - повідомляється в Twitter кріптоексперта Blockchain Barrister.

Bittrex також поступово починає вводити фіатние пари для торгівлі, після отримання відповідного дозволу на подібну діяльність, що дозволяє проводити унікальні операції з прямої купівлі:

"Оскільки ми продовжуємо розширюватися в напрямку фіатних валютних ринків, крім топ-токенів, ми пропонуємо своїм користувачам купувати не тільки криптовалюта за долари, але також надаємо безліч можливостей для трейдингу в парах з USD, все це є на нашій платформі".

На даний момент, кріптобіржа пропонує своїм користувачам купувати і продавати за фіатную валюту такі маркери, як біткоіни (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), і TrueUSD (TUSD).

Після додавання нових фіатних валютних пар, Bittrex можуть стати однією з найбільших бірж, що пропонують широкі можливості для продажу криптовалюта, в залежності від ступеня надійності користувача (протокол KYC в дії).

Впровадження пар з XRP означає, що токен випробує новий приплив свіжого капіталу, що потенційно може призвести до його зростання. Однак, на момент написання даної статті, трейдингом з XRP займається лише 2.99% всієї спільноти, а 12% всіх операцій проходить в парі USD / XRP, в той час як в парі з USDT відбувається 14% операцій.

Після появи новини про додавання USD / XRP на Bittrex, токен виріс до $ 0.33, майже на 11% за минулі 7 днів. Втім, він все ще занадто далеко знаходиться від прогнозованого йому рівня в $ 5.

ETC також повільно набирає популярність, хоча це все ж таки не транслюється в масивні прирости в ціні. На момент написання даної статті, токен коливається на $ 13.24, і він поводився досить стабільно за останні кілька тижнів. Втім, токен, по всій видимості, поки ще цікавий ринку, раз він не обвалився.

"Ethereum Classic - це актив, який перебуває в стадії переходу від utility-токена до криптовалюта. З тих пір, як стався форкінг ETC від ETH, обидва токена розійшлися в різних напрямках. На даний момент, найбільша схожість між ними - це назва і історія . " - Мати Грінспан, старший аналітик ринку в eToro.

Варто нагадати, що незважаючи на те, що Bittrex є однією з найстаріших кріптобірж на ринку, зараз вона бореться за "місце під сонцем", оскільки вона знаходиться в тіні таких гігантів, як Binance, Kraken, HitBtc і т. Д. Кожна з кріптобірж має досить великі пропозиції, однак, Bittrex має 5-м по розмірами гаманцем Tether, в якому міститься понад 180 мільйонів токенов USDT.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью