• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Біржа Вебмані (WebMoney) - отримання і видача кредитів онлайн

Досить часто користувачі Інтернету мають багато ідей щодо організації бізнесу, але відсутність коштів не дозволяє втілити ці ідеї в життя. Природно, виникає питання: де взяти грошей? Можна звернутися до друзів і родичів або оформити кредит в банку, а можна просто скористатися послугами кредитної біржі WebMoney.

Можна звернутися до друзів і родичів або оформити кредит в банку, а можна просто скористатися послугами кредитної біржі WebMoney

біржа WebMoney біржа WebMoney  - це система отримання та видачі кредитів онлайн - це система отримання та видачі кредитів онлайн. Для доступу до цього функціоналу користувачеві необхідно в системі WebMoney володіти атестатом не нижче початкового. Вхід на біржу Вебмані для оформлення заявки на кредит можливий тільки з авторизацією e-num. Enum.ru являє собою систему ідентифікації користувача через телефон або за відбитками пальців. Слід врахувати, що деякі користувачі мають проблеми з подібним видом авторизації.

Біржа кредитів WebMoney є «супутньої» службою, яку відкрила система WebMoney для збільшення кількості користувачів і розширення своїх можливостей. Біржа Вебмані була створена в 2006 році. Кредитна біржа дає можливість самостійного визначення термінів виплат і відсотків, під які видається позика. Унікально те, що всі ризики по видачі і отримання кредитів зведені до мінімуму за рахунок наступних заходів:

 1. На кредитної біржі Вебмані можуть здійснювати операції тільки атестовані учасники системи.
 2. Є можливість перевірки кредитного статусу користувача.
 3. Особливо важкі випадки розбирає арбітраж - спеціальна комісія, яка складається з представників системи.

Для отримання і видачі кредитів передбачений зручний, повністю автоматичний інтерфейс Для отримання і видачі кредитів передбачений зручний, повністю автоматичний інтерфейс. Для цього не потрібно збирати документи, оформляти заставу або надавати гарантії. Якщо відповідну пропозицію є в наявності, то кредит можна отримати всього за кілька хвилин.

Надати кредит можна двома способами:

 1. Формується заявка на видачу кредиту.
 2. Вибирається прийнятний кредит зі списку запитуваних позик.

Отримати кредит можна також двома способами:

 1. Вибрати прийнятний кредит зі списку пропозицій.
 2. Сформувати заявку для отримання необхідного кредиту.

Для отримання кредиту в інтерфейсі створюється гаманець WMC Для отримання кредиту в інтерфейсі створюється гаманець WMC. Тільки після цього подається заявка на отримання кредиту. Для цього необхідно зайти на кредитну біржу WebMoney і заповнити спеціальну форму. Коли один з кредиторів підтверджує бажання видачі кредиту, на Z-гаманець (wmz) користувача надходить запитувана кількість доларів. У той же самий час кредитору на D-гаманець зараховуються боргові зобов'язання. Після отримання запитуваної суми користувач може розплатитися за послуги або товари через інтернет, а може вивести електронні гроші з системи. Біржа WebMoney стягує лише комісію за переказ коштів, яка становить 0,8% від загальної суми.

Один кредитується має можливість оформляти одночасно лише одну діючу заявку. Видалення заявки можливо лише в тому випадку, якщо по ній не надавалося грошових коштів. При оформленні заявки краще не позначати надто великий термін життя, найприйнятніший варіант - два-три дні. Деякий час по тому після оформлення заявки потрібно зайти на біржу позик і відповісти на деякі додаткові питання, це дозволити істотно підвищити шанси на отримання позики.

Варто сказати, що біржа WebMoney - це не єдиний сервіс з надання та отримання кредитів в російськомовній всесвітньої мережі.

Природно, виникає питання: де взяти грошей?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью