• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Біржа Binance, реєстрація, як поповнити баланс і вивести гроші

 1. Біржа Binance, реєстрація та верифікація
 2. Введення і зняття коштів
 3. Біржові пари і торговий інтерфейс
 4. Біржа Binance, плюси і мінуси
 5. Перспективи розвитку і призи трейдерам

Binance - активно розвивається біржа від сильної команди розробників

Binance - досить молода китайська біржа, її запуск відбувся навесні 2017 року. Але менш ніж за рік вона набула популярності у широкого кола трейдерів по всьому світу, і зараз входить до п'ятірки найбільших кріптовалютних бірж . Щоденний торговий оборот біржі становить більше 2,5 мільярдів доларів (на момент написання статті - 2,775 млрд.).

Що пропонує нам Binance? Перш за все, це:

 • великий вибір криптовалюта для торгівлі. На сьогоднішній день їх кількість становить 222, і часто додаються нові альткоіни;
 • зручний інтерфейс. Різні індикатори та інструменти технічного аналізу, додавання цікавлять кріптовалютних пар в закладки, перегляд графіків в повноекранному режимі;
 • можливість переглядати біржові курси без реєстрації і здійснювати торгівлю без обов'язкової верифікації (двухфакторная авторизація для введення і виведення коштів при цьому все одно обов'язкове);
 • мовна підтримка. На сьогоднішній день Binance підтримує 8 мов: англійська, китайська, корейська, японська, російська, іспанська, французька та німецька. Російська локалізація неідеальна, тим не менш, це все одно плюс для тих, хто не знайомий з іншими мовами;
 • великі добові обсяги торгівлі: Топ 4 по Bitcoin - понад 251 млн. Доларів, Топ 1 по Ethereum - більше 198 млн. Доларів, Топ 3 по Bitcoin Cash - більше 137 млн. Доларів, Топ 1 по Litecoin - понад 90 млн. Доларів;
 • реферальная програма - ви можете отримати 50% від торгової комісії для всіх запрошених по вашому посиланню користувачів.

На цьому особливості біржі не закінчуються. Binance пропонує користувачам власну перспективну криптовалюта - Binance Coin (BNB).

Власна монета з перспективним курсом і додатковими бонусами при торгівлі

Монету можна використовувати в короткостроковій торгівлі (35 торгових пар, при використанні BNB комісії біржі нижче) або купувати в долгосрок. BNB дуже швидко зростає з кожною новиною про розвиток та покращення біржі. Пікова вартість монети була зафіксована в серпні 2017 (2,91 долара), потім довгий час вона торгувалася по 1,5-2 долара. З 15 грудня курс різко пішов вгору і досяг позначки в 6,48 долара. Навіть сильна корекція 20-23 грудня, яка зачепила всі криптовалюта, пройшла для BNB відносно спокійно - вже ввечері 22 грудня курс знову впевнено почав рости і на сьогоднішній день становить 6,5-6,8 долара за монету. Це понад 240% тільки з початку місяця!

Криптовалюта, які варто купити на Binance:

Binance представлена ​​сильною командою розробників. ICO біржі привернуло увагу таких великих персон кріптоіндустріі як Роджер Вер (Roger Ver) і Метт Росзак (Matt Roszak). Первинне розміщення дозволило зібрати більше 15 мільйонів доларів інвестицій. Крім того, влітку 2017 до роботи над біржею приєдналася Йі Хе (Yi He) - одна із засновників торгового майданчика OKCoin.

Команда розробників Binance

Втім, давайте вже перейдемо від історії до деталей і познайомимося з біржею в дії.

Біржа Binance, реєстрація та верифікація

Реєстрація та верифікація на Binance стандартна і мало чим відрізняється від аналогічної процедури на інших біржах. Для початку натискаємо на головній сторінці «Створити обліковий запис» або «Реєструвати» і потрапляємо на сторінку реєстрації.

Binance, створюємо новий акаунт

Binance, реєстрація аккаунта

Зверніть увагу! При реєстрації бажано вводити надійний пароль, який містить символи верхнього і нижнього регістра, цифри і спецсимволи. Він не повинен збігатися з іншими паролями, які ви використовуєте. Пам'ятайте про свою безпеку.

Після введення даних натискаємо галочку про згоду з умовами обслуговування (російський варіант перекладу тут кульгає, так), і переходимо до наступного етапу. Потрібно буде пересунути повзунок так, щоб окремий фрагмент пазла совместился з основним зображенням.

Пересуваємо повзунок внизу

Тепер залишається тільки перевірити пошту і підтвердити реєстрацію на біржі, натиснувши на кнопку «Verify Email», яка міститься в листі. Після цього можна заходити на біржу, ввівши адресу електронної пошти та пароль.

Як влаштовані кріптобіржі, що потрібно для їх роботи

При першому запуску нам пропонується налаштувати двухфакторную авторизацію за допомогою ключа Google Authenticator або підтверджень за допомогою смс.

Binance, включення двухфакторной авторизації

Після включення двухфакторной авторизації (можна відкласти цю процедуру на потім, натиснувши «Skip for now», але для безпеки все ж варто виконати) опиняємося в особистому кабінеті. Тут ми можемо:

 • змінити пароль для входу на біржу;
 • налаштувати двухфакторную аутентифікацію і завершити верифікацію (для цього потрібно заповнити форму: ім'я, прізвище, адреса прописки і так далі, а також докласти скани паспорта і фотографію з паспортом в руці). Після цього ліміт на зняття коштів буде збільшено з 2 до 100 BTC на добу;
 • отримати API-ключ для автоматизації торгівлі за допомогою ботів;
 • подивитися історію операцій і список останніх IP-адрес, з яких здійснювався доступ до біржі.
Як у вас можуть вкрасти криптовалюта

Введення і зняття коштів

Новачки на Binance можуть зазнавати труднощів з введенням засобів. Справа в тому, що введення і виведення криптовалюта здійснюється через один і той же пункт меню.

Вибираємо пункт «Актив» - «Зняти готівку з Депозиту». У вікні буде доступний і введення, і виведення коштів. Також можна натиснути на «Hide small assets», щоб приховати нульові баланси в списку криптовалюта.

Binance, введення і виведення криптовалюта

Далі все інтуїтивно зрозуміло: вибираємо потрібну криптовалюта, переводимо кошти на вказаний гаманець і чекаємо зарахування їх на баланс. Виведення коштів працює аналогічно.

Binance, поповнення внутрішнього балансу

Варто відзначити, що Binance не підтримує введення і виведення фіатних грошей - депозит обов'язково доведеться робити за допомогою криптовалюта.

Біржові пари і торговий інтерфейс

Далі починається найцікавіше. Справа в тому, що Binance пропонує нам на вибір два торгових терміналу - базовий і «просунутий».

Для доступу до базового терміналу вибираємо пункт меню «Exchange» - «Basic» ( «торговий центр» - «основний» в російській локалізації). Щоб скористатися більш функціональним терміналом, вибираємо «Exchange» - «Advanced» ( «торговий центр» - «авансувати» в російській локалізації).

Вибираємо торговий термінал

Відрізняються термінали колірною схемою і розташуванням елементів. Крім того, в базовій версії нам будуть недоступні торгові інструменти та індикатори. Інших істотних відмінностей не спостерігається.

Базовий термінал біржі Binance

Про-термінал біржі Binance

На малюнках цифрами відзначені наступні основні елементи:

 1. Біржові графіки і обсяг угод.
 2. Вікно створення ордерів.
 3. Вибір кріптовалютних пар з можливістю створення списку обраних станцій (на скріншоті базового терміналу).
 4. Історія останніх угод.
 5. Біржові склянки на покупку і продаж.
 6. Загальна статистика за обраною кріптовалютной парі.
 7. Особиста історія ордерів і руху коштів (на скрині про-терміналу).

Як бачимо, обидва інтерфейсу досить зручні і дозволяють отримати більшу частину всіх потрібних даних.

Торгівля криптовалюта на новинах, проста стратегія заробітку

Тепер про створення ордера. На Binance доступні три типи ордерів:

 1. Limit - лімітний ордер (ви можете самостійно задати ціну і кількість крипти і чекати виконання ордера).
 2. Market - ринковий ордер (ви задаєте тільки кількість купується / продається крипти, ціна автоматично виставляється по найбільш зустрічним ордерами);
 3. Stop-Limit - поєднання попередніх двох типів ордерів. Як тільки ціна покупки / продажу досягне зазначеної, такий ордер автоматично стає звичайним лімітним ордером.

Ви можете як вводити суму для покупки або продажу вручну, так і розмістити «швидкий ордер» на 25%, 50%, 75% або 100% від ваших коштів.

Кнопки для створення «швидкого» ордера

Загалом, торгівля на Binance досить зручна - ордера розміщуються і обробляються системою швидко, затримок не спостерігається. І тут варто відзначити ще одну важливу особливість біржі, за що її так обожнюють кріптотрейдери: вкрай низький комісійний відсоток з операцій - 0,1%, а при використанні криптовалюта Binance Coin - і зовсім 0,05! Такі вигідні умови при швидкій обробці угод може запропонувати далеко не кожна біржа.

Як торгувати біткоіни, стратегія заробітку на криптовалюта

Додаткові торгові інструменти Ця функція недоступна в про-терміналі Binance. Для доступу до них потрібні пункти «Tools» і «Indicator» основного меню.

Додаткові біржові інструменти та індикатори

Біржа Binance, плюси і мінуси

Почнемо в цей раз з мінусів і того, що може відштовхнути користувачів від біржі.

мінуси:

 1. Локалізація. Якщо говорити про російську версії, то вона навпаки вносить більше плутанини, ніж ясності в роботу з біржею. Так що, якщо ви володієте хоча б мінімальними знаннями англійської мови - сміливо перемикайте мову інтерфейсу на англійську. Все стане більш зрозумілим.
 2. Відсутність введення і виведення фіатних валют. Для деяких трейдерів це явний мінус. Для будь-якого введення коштів на Binance доведеться купувати крипту десь ще.
 3. Незрозуміла логіка використання різних торгових терміналів, функціонал яких (за винятком торговельних індикаторів) практично ідентичний.

Плюсів у даній біржі набагато більше:

 1. Більше 200 криптовалюта і величезна кількість торгованих пар. Щось до душі зможе знайти для себе майже кожен трейдер. Регулярно додаються нові монети.
 2. Мінімальні комісії: 0,1% при стандартній торгівлі і 0,05% при торгівлі парами з криптовалюта Binance Coin. Власна криптовалюта, яка показує стабільне зростання - окремий жирний плюс!
 3. Досить зручний інтерфейс: повноекранний режим, можливість налаштовувати біржові склянки, додавати пари криптовалюта в обране. Пристойну кількість біржових інструментів для про-трейдерів.
 4. Великі добові обсяги торгівлі.
 5. Можливість переглядати курси без реєстрації, вводити і виводити кошти в розмірі до 2 BTC без верифікації.
 6. Реферальная програма, що дозволяє заробити 50% від комісій всіх запрошених користувачів.

Ще один важливий момент, який варто відзначити - на кріптовалютних форумах вкрай мало негативних відгуків про Binance. І то велика частина з них - від новачків, які не змогли швидко розібратися з інтерфейсом. Залишається сподіватися, що всі ці дрібні недоробки (назва пунктів меню, «кострубаті» локалізації) розробники поправлять в найближчому доступному для огляду майбутньому.

Які криптовалюта купити на майбутнє, складаємо довгостроковий портфель

Перспективи розвитку і призи трейдерам

На закінчення відзначимо ще одну особливість біржі Binance - численні конкурси для найактивніших трейдерів і активна співпраця з розробниками нових криптовалюта. Наприклад, ось лише пара свіжих різдвяних акцій:

Серед найбільш активних користувачів, які торгують криптовалюта Time New Bank (TNB), будуть розіграні:

 • перше місце - Porsche Panamera;
 • друге місце - Mercedes-Benz Smart Fortwo;
 • з третього по десяте місце - iPhone X 256G.

А серед тих, хто купує Monaco (MCO), буде проведений розіграш Lamborghini Huracan RWD Coupe і великої кількості грошових призів - зрозуміло, в криптовалюта Monaco .

Топові призи для топових трейдерів!

Binance активно розвивається і в планах керівництва - вийти за межі кріптовалютной біржі як простого торгового інструменту, ставши справжнім інкубатором нових перспективних валют і ICO . Розглядаються плани зі створення інтерактивного освітнього каналу, який буде інформувати всіх про останні новини кріптоміра і сприятиме збільшенню престижу криптовалюта і рівня довіри до них.

Реєстрація на біржі Binance

Хочете заробляти на крипті? Підписуйтесь на наші Telegram канали !

Що пропонує нам Binance?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью