• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Біржа BitMEX (Бітмекс): огляд та відгуки

 1. Покрокова реєстрація на біржі BitMEX
 2. Переваги торгової платформи BitMEX (БітМЕХ)
 3. Як поповнити рахунок і вивести кошти з Бітмекс
 4. Як торгувати на біржі BitMEX
 5. Відгуки про BitMEX com

У цьому огляді розглянемо одну з найпопулярніших кріптовалютних бірж серед трейдерів, які торугуют з кредитним плечем, а саме BitMEX, розглянемо її основні переваги, що в ній такого особливого, як Бітмекс проходить торгівля, а також, які є відгуки про BitMEX com.

BitMEX (Бітмекс, БітМЕХ, офіційний сайт https://www.bitmex.com ) - це торгова платформа для маржинальної покупки і продажу криптовалюта (торгівлі з кредитним плечем). На момент написання огляду саме Бітмекс пропонує одні з кращих і вигідних умовах для торгівлі популярними криптовалюта з великим кредитним плечем, особливо біткоіни (максимальне кредитне плече 100x).

Для торгів на біржі BitMEX доступні такі криптовалюта: Bitcoin (BTC) - на біржі відображається XBT, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Cardano (ADA).

Покрокова реєстрація на біржі BitMEX

Покрокова реєстрація на біржі BitMEX

Насамперед переходимо на офіційний сайт біржі bitmex.com і в правому верхньому куті натискаємо на кнопку «Реєстрація» (якщо біржа відкрилася нема на російській мові, натискаємо зверху на відповідний значок прапора).

На сторінці, заповнюємо всі поля (емейл, пароль, країна проживання) і натискаємо кнопку «Реєстрація». Після цього відразу перевіряємо свій емейл і підтверджуємо реєстрацію, перейшовши за посиланням в ньому. От і все! Реєстрація на біржі Бітмекс пройдена, при цьому на ній не потрібно проходити верифікацію, можна відразу переходити до поповнення рахунку і торгівлі.

На замітку: після реєстрації краще відразу поставити захист свого аккаунта на біржі, в особистому кабінеті в меню зверху вибравши «Аккаунт», після чого в меню зліва «Аккаунт» і по центру безпеку і підключаємо Google Authenticator.

Переваги торгової платформи BitMEX (БітМЕХ)

Переваги торгової платформи BitMEX (БітМЕХ)

 • Офіційно зареєстрована в Гонконзі компанія з 2014 року.
 • Якісний і зручний в роботі сайт біржі з необхідним захистом, що працює також російською мовою (переклад якісний).
 • Не потрібно проходити верифікацію аккаунта (надавати будь-які документи). Після швидкої реєстрації на БітМЕХ можна відразу ж торгувати і користуватися всіма перевагами біржі.
 • Високі торгові обороти по представленим торговим парам.
 • Велике кредитне плече (в біткоіни до 100x).
 • Є можливість грати на пониження (шортити).
 • Низькі комісії при торгівлі (докладніше можна дізнатися на офіційному сайті біржі, так як вони змінюються і для кожної торгової пари різні).
 • На біржі BitMEX немає комісії за поповнення рахунку і виведення коштів в біткоіни (не рахуючи комісії мережі біткоіни).
 • Висока надійність і бездоганна репутація, всі засоби зберігаються на холодних гаманцях.
 • На кріптовалютной біржі Бітмекс якісна підтримка клієнтів.
 • Для трейдерів доступний широкий набір інструментів для аналізу (інтегровано з торговою платформи TradingView).
 • На біржі BitMEX є реферальная програма.

Серед недоліків біржі можна виділити поповнення рахунку і висновок тільки в біткоіни (немає можливості поповнювати в доларах, гривнях або іншій валюті), і невеликий вибір торгових пар, у порівнянні з багатьма великими біржами криптовалюта.

Як поповнити рахунок і вивести кошти з Бітмекс

Як поповнити рахунок і вивести кошти з Бітмекс

Щоб поповнити свій рахунок на біржі BitMEX, в особистому кабінеті в меню зверху необхідно вибрати «Аккаунт» і на сторінці по центру натиснути на кнопку «Депозит», після чого відкриється сторінка, на якій буде відображено адресу Вашого біткоіни гаманця на біржі, на який необхідно перевести свої біткоіни.

На замітку: мінімальна сума поповнення 10 000 Сатоши (0,0001 BTC), при цьому депозит буде зарахований на рахунок вже після 1 підтвердження мережі.

Вам буде корисно дізнатися, де вигідно купити криптовалюта за рублі і долари .

Для виведення коштів з біржі Бітмекс, також, як і при поповненні в меню зверху вибираємо «Аккаунт» і на сторінці зліва в меню «Вивести кошти». Заповнюємо всі необхідні поля (адреса біткоіни гаманця одержувача, сума виводу) і натискаємо «Відправити».

Заявки на висновок обробляються вручну щодня, щоб убезпечити акаунти від махінацій.

Як торгувати на біржі BitMEX

Як торгувати на біржі BitMEX

Після поповнення свого рахунку на біржі BitMEX в меню зверху вибираємо «Торгівля» і на сторінці відразу вибираємо під меню торгову пару, по якій буде вестися торгівля (наприклад, XBT - Bitcoin).

По центру екрану відображається графік зі зміною курсу в поточному часу, зліва від нього книга ордерів (на покупку і на продаж), а праворуч історія останніх угод з обраної парі.

У самому низу на сторінці біржі відображаються вкладки з інформацією по Вашим особистим операціях з обраної торгової парі.

Для відкриття ордера на покупку або продаж необхідно використовувати меню зліва. Є можливість виставляти лімітний ордер (по заданому вручну курсу на покупку або продаж) або ринковий (відкривається за поточним курсом на біржі). В цьому ж меню можна вибрати кредитне плече (від нуля до максимального значення за торгової парі).

Важливо: новачкам краще не використовувати торгове плече при відкритті угод, так як на тлі можливості багато заробити є високий ризик все втратити (особливо при використанні великого кредитного плеча).

Вас також може зацікавити огляд нової кріптовалютной платформи для маржинальної торгівлі - біржа PrimeXBT .

Відгуки про BitMEX com

За довгий час роботи біржа Бітмекс заслужила добру репутацію і знаходиться в арсеналі багатьох трейдерів, враховуючи її зручність, надійність і самі передові можливості маржинальної торгівлі серед усіх кріптовалютних бірж. За рахунок якісно переведеного сайту на російську мову розібратися в роботі біржі не скласти праці, навіть новачкові, тим більше на біржі є хороше керівництво для користувачів. Свої відгуки про BitMEX com залишаємо в коментарях до статті, а також ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью