• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Більше Бесіди кожен день

На сьогоднішній день чай Бесіда - одна з найіменитіших і улюблених чайних марок Росії: ось вже більше 10 років Бесіда дарує шанувальникам цього благородного напою свій багатий, насичений смак, яскравий аромат і безцінне відчуття домашнього затишку і тепла в кожній чашці На сьогоднішній день чай "Бесіда" - одна з найіменитіших і улюблених чайних марок Росії: ось вже більше 10 років "Бесіда" дарує шанувальникам цього благородного напою свій багатий, насичений смак, яскравий аромат і безцінне відчуття домашнього затишку і тепла в кожній чашці.

Історія бренду "Бесіда" - це шлях постійного вдосконалення, прагнення дати своїм споживачам саме те, що важливо і цінно для них і їх сімей. Протягом усіх років, "Бесіда" постійно підносила своїм шанувальникам приємні оновлення, будь то поява нових яскравих смаків в продуктовій лінійці, впровадження в упаковку листового чаю спеціальною захисною фольги, зберігає високу якість чаю і оберігає покупців від підробок або, наприклад, запуск нового барвистого сайту, наповненого безліччю смачних рецептів чаю і солодощів, порадами по спілкуванню, розвиваючими іграми для всієї родини, корисними статтями та іншими приємними дрібницями.

У 2011 році бренд «Бесіда» пережив, мабуть, найпомітніші зміни, повністю оновивши дизайн упаковок і якісно посиливши смакову палітру чорного чаю. Тепер кожен поціновувач традиційного чаювання, зміг знайти серед асортименту "Бесіди" саме те поєднання, насиченості і аромату, яке відповідає його індивідуальним смакам і очікуванням - класичний смак добірного чорного чаю, вишуканий "Ароматний" або терпкий "Міцний" чай "Бесіда".

Однак, незважаючи на регулярні нововведення, бренд "Бесіда" незмінно залишається вірним своїм головним, основним цілям: пропонувати оптимальне співвідношення "ціна-якість" і створювати всі можливі умови для зміцнення російських сімей. Не випадково чай "Бесіда" вважається воістину сімейним брендом Росії і беззмінним охоронцем ключових життєвих цінностей своїх покупців - тепла, близькості і душевності спілкування в колі сім'ї. Саме того, що так дорого кожному, і так труднодостижимо в умовах метушливим повсякденному житті.

Не секрет, що саме дефіцит відкритого, довірливого спілкування між усіма членами сім'ї часто призводить до відчуження, розладу у стосунках, сварок, а в багатьох випадках - до руйнування шлюбу Не секрет, що саме дефіцит відкритого, довірливого спілкування між усіма членами сім'ї часто призводить до відчуження, розладу у стосунках, сварок, а в багатьох випадках - до руйнування шлюбу. За статистикою більше 40% розлучень в Україні відбуваються через перманентного обопільного нерозуміння або, як часто формулюється в офіційних документах - нерозв'язних протиріч між подружжям. При цьому за результатами дослідження поведінки російських сімей, вже після першого року шлюбу середня тривалість розмов між членами сім'ї становить близько 37 хвилин в тиждень. Або - і ця цифра дійсно шокує - 5 хвилин в день!

Саме тому головною місією сімейного бренду "Бесіда" у 2012 році стала соціально орієнтована акція "Більше" Бесіди "кожен день", покликана хоч трохи змінити цю страшну статистику. З найперших днів свого існування, чай "Бесіда" прагнув поєднувати рідних і близьких людей за сімейним столом, щоб створювати ту потаємну атмосферу душевності і тепла, яка як ніщо інше сприяє по-справжньому приємному, відвертої розмови. Завдяки кампанії "Більше" Бесіди "кожен день", що стартувала в лютому 2012 року, цих безцінних хвилин спілкування з дорогими серцю людьми стане набагато більше.

Усередині кожної упаковки чаю «Бесіда» зі спеціальним логотипом акції знаходиться унікальний код. Реєструючи коди з будь-яких 2-х пачок на офіційному сайті або по СМС, кожен учасник знаходить шанс увійти в число перших 30-ти щасливчиків поточного години і отримати приз - 100 рублів на рахунок свого мобільного телефону. Розіграш відбувається 24 рази на добу, 7 днів на тиждень, і так - протягом всіх 100 днів акції. Фактично, бренд не тільки повертає своїм покупцям гроші за покупку, але і автоматично перетворює їх в додаткові хвилини для бесіди з їхніми родинами.

Крім того, зареєструвавши коди на сайті www.besedatea.ru кожен відвідувач може взяти участь у творчому конкурсі і отримати ще більше незабутніх хвилин для спілкування зі своїми близькими. Для цього необхідно завантажити на сайт фотографію своєї сім'ї і невелику розповідь про те, що робить її щасливою, дружною і міцною. Переможець за підсумками загального голосування і рішення спеціальної журі стає володарем суперпризу - поїздки з усією родиною в одному з найкрасивіших міст Росії на вибір!

У програмі беруть участь всі продукти лінії "Бесіда", відмічені логотипом акції.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью