• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бій з тінню

Пам'ятається, рік або два тому, коли хвиля «кримнаша» була висока і росіяни просто не спостерігали того, хто або що може перешкодити їх величі, почався бій з тінню. Коротше кажучи, почалася боротьба за скріпи і духовність. За школам і вищим навчальним закладам розійшлися попи, які віщали про гріхах і інші речі, що перегукувалася з державною лінією боротьби з «гейропой», яка загрузла в сексуальних відхиленнях від норми.

При цьому, в курники були пущені лисиці, які самі можуть дати фору будь-яким німецьким або голландським фахівцям, в області альтернативних можливостей сексу. Гомосексуалізм серед попів став річчю суворої і необхідної, а тому їхні промови нагадували несмішні анекдоти.

Проте, Росія вирішувала закрити доступ до провідних порноканали, щоб населення не могло це дивитися і втрачати духовність або використовувати скріпи не за призначенням і не в тих місцях, куди їх належить засовувати. Але, як і багато в чому іншому, російське керівництво кілька промахнувся, бо росіяни славляться не так аномально високим переглядом порнографії, як авторством оной.

Дуже серйозна частина порнопродукції, особливо досить незвичайною, родом з Росії. Так що заборони виявилися безглуздими і марними.

Але найбільш показовим став інший тренд.

Але найбільш показовим став інший тренд

Практично всі російські ЗМІ перетворилися в філії «Порно Хаба». Там використовуються приблизно ті ж методи, що і на забороненому ресурсі, тільки по телику і в інший пресі і мають виключно мозок своєї аудиторії. Ми присвятимо цьому чудовому явищу окрему серію статей, а поки обмежимося дрібними, але цікавими зауваженнями.

Уже другий день поспіль в світі коштує радісне збудження від того, що кривавим м'ясникам Асаду і Путіну вперше серйозно вдарили по руках , За їх численні військові злочини . Воно й зрозуміло, бо складалося враження, що їм сходять з рук просто будь-які побоїща. Але немає, вперше відгребли і відгребли прикро і повністю з сухим рахунком .

Будь-які ЗМІ просто зобов'язані були відреагувати на цю подію масою власних розслідувань. Причому, тут був би цікавий як сам факт розгрому авіабази, так і та одностайна реакція світової спільноти, яка сприйняла цей розгром як початок цілого ланцюга правильних і конкретних акцій, метою яких є - загнати смердючого, лисого скунса в його затхлу нору і запечатати його там до смерті .

Навіть Ердоган висловився в стилі: «Добре, але мало».

Тут росіянам було б цікаво почитати версії того, чому їхня країна все більше вважається чумних бараком або лепрозорій, а самі вони знаходять вид скажених тварин, безпричинно кидаються на сторонніх, намагаючись заразити їх своєю огидною хворобою. Вони вже підійшли до межі, за якою були совки. Тоді всі вони вважалися рештою світу - відбитими на всю голову, з якими нема про що говорити тому, що вони самі собі винесли мозок .

До останнього часу, останнім заповідником таких розумово покалічених істот була КНДР, і ось Росія туди прагне повним ходом. Не сьогодні - завтра слово «російський» буде синонімом «пришелепкуватий», «хворий», «безнадійний». Вони все це роблять самостійно, продовжуючи поглинати помиї, рясно ллються з телевізора. Зрозуміло, що там ніхто цю проблему обговорювати не стане.

Але є і друге питання.

З тих же телевізорів вже десяток років йдуть розповіді про те, що Росія - найпотужніша військова країна, що володіє абсолютно неперевершеною технікою і зброєю. Всі відстали від росіян на десятки років і не мають аналогів того, що стоїть там на озброєнні.

Як ми вже відзначали в попередній статті , Самі російські експерти стверджують, що вчорашній обстрілу авіабази ракетами Томагавк був важким завданням для їх ППО, бо засікти і навести на низколетящими мета можна на відстані 28-30 км до локатора, а відреагувати - на дальності близько 14 км. Якщо взяти це твердження за аксіому, то знаменитий С-400, що вміє розпізнавати і супроводжувати цілі з відстані 450 км, просто не засік атаку.

Але самі ж російські ЗМІ трубили про те, що в Сирію поставлено велику кількість комплексів ППО С-300 і ракетно-гарматних комплексів «Панцир». Якщо перші можна з натяжкою визначити в опоненти Томагавків, то Панцир якраз є засобом для перехоплення крилатих ракет на близькій відстані, якраз в тому діапазоні, про який розповідали російські експерти.

Так ось, ЗМІ могли б розповісти про те, захищали Панцири авіабазу чи ні. Це - важливий момент, який ми дозволимо собі розшифрувати. Далі ...

Антіколорадос

Оцініть статтю.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью