• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безліміт від Теле2 без обмеження швидкості. Безмежно чорний Теле2

 1. Вартість тарифу і послуг
 2. як підключитися
 3. Як підключити тариф «Безмежно чорний» Теле2
 4. Як відключити тариф «Безмежно чорний» Теле2
 5. Вартість тарифу «Безмежно чорний» Теле2
 6. Дзвінки та смс в домашньому регіоні
 7. Міжнародні дзвінки та смс
 8. Міжміські смс і дзвінки
 9. Інтернет на тарифному плані
 10. Як підключити тариф «Безмежно чорний» від Теле2
 11. Як відключити тариф «Безмежно чорний» від Теле2
 12. Вартість тарифу «Безмежно чорний» Теле2
 13. Дзвінки та смс в домашньому регіоні
 14. Інтернет на тарифному плані
 15. Основні умови тарифу
 16. Як перейти на тариф «безмежно чорний» від Теле2
 17. «Підводні камені» безлімітного інтернету Теле2

У жителів Санкт-Петербурга і області з'явилася чудова можливість використовувати свої смартфони по максимуму, підключившись на тариф «Безмежно чорний» від оператора зв'язку Теле2. Ця пропозиція надає абсолютно необмежений цілодобовий доступ в інтернет, а також дзвінки і смс в будь-які міста Російської Федерації . На жаль, підключення можливе тільки для одного регіону, але зате умови зможуть задовольнити потреби навіть самого вимогливого абонента мобільного зв'язку .

Компанія Tele2, як один з найбільш затребуваних мобільних операторів, вирішила остаточно розбалувати своїх користувачів, зібравши в «Безмежно чорний» безліч дуже корисних послуг і доповнень.

 1. В першу чергу це, звичайно ж, безлімітний інтернет за дуже приємні гроші. Ніякого обмеження по трафіку, стабільна швидкість і відсутність підводних каменів.
 2. 200 хвилин і стільки ж смс, які можна витрачати на спілкування з жителями всіх регіонів країни. Саме чудове, що, якщо ви не змогли вимовити або використовувати повідомлення повністю, то залишок переноситься на наступний місяць.
 3. Можливість здійснювати дзвінки в дорозі, а також дзвонити за кордон, тому що в пакет Tele2 включені «Міжнародний та міжміський доступ» і «Роумінг по Росії і за кордоном».

Причому, якщо мобільні функції за межами Санкт-Петербурга і області переходять в роумінговий тарифікацію, то інтернет розрахований на безперервне використання, незалежно від того, наскільки ви далеко від будинку.

Тариф створений для використання на смартфонах і планшетах, і є обмеження для файлообмінних служб, тобто качати щось з торентів не вийде.

Вартість тарифу і послуг

Важливим фактором, що приваблює користувачів до цього чорного пакету, є ціна - безліміт і інші привабливі послуги обійдуться в 350 рублів за місяць використання. Насправді ціна коливається від 290 до 360 р., Все залежить від міста і місця підключення / переходу. Детальніше краще питати у операторів Tele2. Якщо дотримуватися хвилин і смс, що надаються пакетом, то можна уникнути додаткових витрат. Але, якщо ви не тільки активно використовуєте всесвітню павутину, а й спілкуєтеся, тоді будьте готові, що щомісячна плата буде вище:

 1. Після закінчення 200 хвилин хвилина розмови на номери домашнього регіону буде коштувати 1,5 рубля.
 2. У сусідні області і по всій Росії - 9 рублів.
 3. Смс понад належні будуть тарифікуватися по 1,5 рубля в домашньому регіоні і по 2,5 при відправці по країні, а міжнародні - 5,5 р.
 4. ММС - 6 р.
 5. Що стосується міжнародних дзвінків, то вартість на них різна. Краще уточнювати на сайті за конкретними напрямами: https://spb.tele2.ru/tariff/unlimitblack.
 6. Дзвінки на будь-які номери Теле2 - безкоштовні в будь-якому випадку.

Ще одним важливим пунктом є своєчасне поповнення рахунку, тому що при відсутності абонентської плати номер буде заблокований. Також, при неактивній сім-карті протягом 4 місяців, підключення буде деактивовано і всі засоби списані, а договір анульований.

Доступ в інтернет можливий на всій території Росії, крім Республіки Крим і Севастополя.

як підключитися

Не тільки абоненти інших мобільних мереж задаються питанням, як же можна підключити собі тариф «Безмежно чорний». Навіть ті, хто давно перейшов на Теле2 замислюються про зміну пакету на більш вигідний, тому що це найбільш цікава пропозиція безліміту на сьогоднішній день. Важливим фактором є відсутність прихованих платних послуг.

Користувачам інших операторів взагалі не потрібно думати про те, як перейти на тариф, тому що їм досить зайти в будь-який магазин стільникового зв'язку або офіс Теле2. Там менеджер або продавець докладно розповість про всі умови і допоможе підключитися до бажаного пакету. Головне взяти з собою паспорт і смартфон / планшет, щоб на місці зробити необхідні настройки.

UPD: 11.10.16 р
Всупереч традиції і через важливості описаних подій, порушу хронологію і те, чим історія закінчилася (сподіваюся, що так!), Розміщу на початку теми.
На даний момент в TELE2 не тільки прибрали обмеження швидкості, про який буде написано нижче, але і в якості компенсації, поповнили мій рахунок на 100 руб. Я приношу вибачення компанії TELE2 за поспішну оцінку їх роботи та фінансової спроможності, але так як з пісні слів не викинеш, нижче все буде описано в тому порядку і з тією емоційною складовою, як це було в конкретний момент.
Далі, про події минулих днів.

Ось уже приблизно півроку маркетологи стільникових операторів змагаються в спробах продати на ринку тарифів технічно абсолютно неможливі тарифи в своїх мережах, засновані на відверто шахрайський тлумаченні слова "безлімітний" стосовно до стільникового інтернету. Будь-який досвідчений абонент і вже тим більше технічний фахівець, прекрасно знають, що мережа жодного стільникового оператора в Росії не може витримати скільки-небудь масового використання абонентами реально безлімітних тарифів, в яких доступ в інтернет не обмежений ні по трафіку, ні за швидкістю. Розуміючи це, але будучи просто не в змозі уникнути страшного спокуси використовувати найпотужніший маркетинговий "козир" - вживання слова "безлімітний" в умовах послуг, що надаються, маркетологи стільникових компаній, один за іншим, наштампували такі тарифи з фальшивим інтернет- "безлімітом".
Те, що на таких "безлімітів" обмежені peer-2-peer протоколи, можна вважати цілком розумним і не викликає ніякого бажання оскаржити подібне, так само як і те, що в разі використання пристрою з SIM-картою з підключеним інтернетом- "безлімітом" для безперервного скачування файлів по схемі "24 години на добу, 7 днів на тиждень" швидкість неминуче буде обмежена стільниковим оператором, щоб не дозволити надто вже жадібним і безсовісним абонентам просто обрушити мережу оператора страшними навантаженнями.
Однак, якщо в МТС, Мегафон і Beeline поки ще цілком "витримують" розумних (читати як які не намагаються буквально висмоктати з мережі оператора весь трафік) абонентів з тарифами з розряду інтернет- "безліміт" і принаймні не ріжуть швидкість на "легітимному" трафіку, то в TELE2 з їх вічно аутсайдерської мережею, яку злі язики вже не раз називали ніщебродской, вже почали, що називається здаватися без бою, і зрізати швидкість до 1 мбіт.сек, всього лише після 20-30 Gb витраченого трафіку на тарифі " безмежно чорний "! Про все це вже активно пишуть на сайтах обурені абоненти. Почитати, наприклад, можна тут:
https://vk.com/topic-18098621_26723 581? post = 91289
Зрозуміло, в TELE2 з даними тарифом перестрахувалися, прошу вибачення за цинізм, каламутній фразою:
"При створенні Абонентом значного навантаження на мережу, швидкість мобільного інтернету не може бути гарантована." ,
але ось юридично тлумачити цю фразу, як юристам компанії, так і абонентам, при цьому можна фактично як завгодно.
В суворій реальності, в службі підтримки, розуміючи всю слизькість ситуації, поки займаються тим, що для не надто нахабних, але наполегливих обурених абонентів, що вже встигли стати "обрізаними" за швидкістю після 25-30 Gb на тарифі "Безмежно чорний" почали обережно роздавати обіцянки зняти обмеження швидкості, таким чином намагаючись не допустити виникнення грандіозного скандалу. При цьому на прямі запитання про те, так скільки ж трафіку можна витратити реально на не обмеженої швидкості на тарифі "Безмежно чорний" або які умови зняття обмежень в поточному білінгової періоді або при переході на наступний - служба підтримки грає в мовчанку або обробляється порожніми черговими фразами типу: "складемо заявку, з'ясуємо ..."

У сухому залишку, в TELE2 поки явно не готові до тарифу "Безмежно чорний" і по мені - так терміново зобов'язані відкоригувати на своєму офіційному сайті умови надання тарифу "Безмежно чорний".

PS Особливо кумедним є те, що в тих регіонах де у TELE2 можливе підключення тарифу "Безмежно чорний" з полумошенніческімі умовами, описаними вище, за майже ті ж самі гроші (400 руб. На місяць проти 340 руб. На місяць) можна просто включити на майже будь-якому тарифі опцію "Чемодан інтернету" і отримати 30 Gb трафіку без обмеження швидкості, що буде навіть більше ніж ті 20-30 Gb, які зараз без обмеження швидкості надаються на нібито "безлімітному" тариф "Безмежно чорний".

Клієнти стільникового оператора Теле2 гідно зможуть оцінити тарифний план «Безмежно чорний». Умови, які пропонує тариф Безмежно чорний Теле2, дозволяють спілкуватися з усіма абонентами мобільних операторів Росії.

Для цього надається 300 хвилин щомісяця, а також 300 повідомлень, а також безлімітний мобільний інтернет.

Дуже зручно, що надаються безкоштовні хвилини для розмови і повідомлення, можна використовувати на всі мобільні номери в Росії. Для використання всіх додатків і перегляду будь-якого контенту, вигідно використовувати безлімітний інтернет.

З його допомогою можна завжди залишатися на зв'язку. Варто відзначити, що швидкість інтернету надається максимальна, в залежності від якості покриття і можливостей мобільного пристрою.

Тарифний план включає в себе кілька послуг: Хто дзвонив, інформери, Автоматичний визначник номера, Голосова пошта , Доступ до контенту, Очікування / утримання виклику, Я на зв'язку. USSD, Роумінг по Росії, SMS, переадресовувати дзвінки, Послуги на базі пакетної передачі даних, Роумінг за кордоном, Міжнародний і міжміський доступ.

Примітка! Тарифікація зазначена в статті, відповідає Ростов-на-Дону та Ростовської області.

Як підключити тариф «Безмежно чорний» Теле2

Для того, щоб скористатися всіма перевагами тарифного плану, а також активувати їх, варто скористатися одним з методів:

 • здійснити дзвінок за телефоном 630
 • відправити з телефону або планшета USSD команду * 630 * 5 #
 • скористатися послугою особистого кабінету Мій Теле2

Якщо представлені способи не діють, то завжди можна звернутися в офіс компанії Теле2, де консультанти допоможуть вирішити проблему.

Як відключити тариф «Безмежно чорний» Теле2

Якщо буде потрібно відключити будь-яку послугу або змінити тарифний план, то потрібно скористатися одним із способів:

 • скористатися послугою Мій Теле2, цей особистий кабінет доступний на сайті компанії;
 • відправити спеціальну команду, відповідну відмови від послуги або переходу на новий тариф ;
 • відвідати відділення Обслуговування абонентів.

Вартість тарифу «Безмежно чорний» Теле2

Варто знати, що вартість переходу на «Безмежно чорний» становить 0 р., Проте це в тому випадку, якщо в найближчі 30 днів не здійснювалася зміна тарифу, в іншому випадку буде потрібно заплатити 150 р.

Що стосується абонентської плати, то вона списується авансом. При підключенні вона спишеться в повному розмір, в подальшому списання буде проводиться щомісяця. Дана операція можлива, а тому випадку, коли на рахунку є достатня сума грошей.

Розмір щомісячної абонентської плати становить 333 рубля, за цю вартість надається 300 хвилин і стільки ж повідомлень, а головне безлімітний інтернет, що дозволяє спілкуватися без обмежень.

Для того, щоб дізнатися залишок на своєму рахунку, необхідно скористатися командою * 155 * 0 #.

Дзвінки та смс в домашньому регіоні

Дзвонить на території домашнього регіону можна дзвонити безкоштовно на номери абонентів Теле2. За хвилину розмови з абонентами інших мобільних операторів Росії, буде потрібно заплатити 1,5 р.

Щоб відправити SMS на телефонні номери абонентів мобільного зв'язку, які перебувають на території домашнього регіону, необхідно заплатити 1,5 р ... Відправити MMS буде коштувати 5 р.

Міжнародні дзвінки та смс

Послуга міжнародного спілкування доступна для всіх клієнтів мобільного оператора Теле2. Однак варто враховувати, що в дзвінки в країни тарифікується по-різному. Вартість хвилини розмови становить:

 • На номери країн СНД - 30 р.
 • В країни Європи і Балтії - 49 р.
 • В інші країни - 69 р.
 • Використання супутникової системи - 240 р.

При необхідності відправити SMS, потрібно буде заплатити 5,5 р.

Міжміські смс і дзвінки

Для того, щоб зв'язатися з клієнтами Теле2, що знаходяться за межами Домашнього регіону, не буде потрібно платити за спілкування, тому що воно безкоштовне. Поспілкуватися з клієнтами інших мобільних операторів можна за 9,9 р. за хвилину.

Вартість одного відправленого SMS повідомлення становить 2,5 р., тоді так MMS можна відправити за 5 р.

Інтернет на тарифному плані


Інтернет на тарифному плані

Мобільний інтернет надається безкоштовно, при тому обмеження за обсягом трафіку немає. Тому можна без обмежень користуватися мессенджерами, переглядати інформацію та інше.

Варто відзначити, що при перегляді платного контенту, потрібно узгодити з умовами сайту. В цьому випадку, гроші будуть списуватися з рахунку відповідно до умов угоди.

Під час інтернет сесії, відбувається округлення трафіку до значення 150 Кб. Скористатися мобільним інтернетом можна в будь-якій точці Росії, тільки варто враховувати, що скрізь різне якість покриття, а відповідно швидкість завантаження / відправлення даних відрізняється.

 • Рубрика:
 • 17 листопада 2016

Для тих абонентів, які люблять багато спілкуватися і потребують недорогому мобільному інтернеті існує тариф безмежно чорний Теле2.

Він є одним з найпопулярніших з лінійки «Чорний», оскільки за невелику щомісячну абонентську плату пропонує безлімітний інтернет-трафік на високій швидкості, а також хвилини і смс для спілкування в своїй області і з номерами свого оператора по всій країні.

Опис тарифу «Безмежно чорний» Теле2

У тарифний план входять всі необхідні сучасному абоненту послуги, але їх кількість варіюється в залежності від регіону реєстрації сім-карти.

Саратовська обл. Архангельська, Волгоградська, Ленінградська, Володимирська, Самарська, Омська, Краснодарський край і Республіка Адигея, Татарстан: безлімітний інтернет, 200 м. На голосовий зв'язок по регіону і Tele2 по країні, 200 смс в будь-яких напрямках.

Кемеровська, Нижегородська, Новосибірська, Челябінська, Свердловська: безлімітний інтернет-пакет, 250 м. На вихідні дзвінки по регіону і Теле2 по всій Росії, 250 текстових повідомлень по РФ.

Ростовська: безлімітний інтернет-трафік, 300 смс в усіх напрямках, 300 хвилин для дзвінків на Tele2 і по домашньому регіону.

На деяких територіях тарифні умови не діють, тому абонентам з Московської, Іркутської області слід вибрати інший тариф з представлених на офіційному сайті компанії Теле2.

Як підключити тариф «Безмежно чорний» від Теле2

Перейти на «Безмежно чорний» може будь-який клієнт з тих областей Російської Федерації, в яких він діє. Здійснити підключення можна кількома простими способами:

 • В особистому кабінеті на офіційному сайті оператора https://my.tele2.ru/, де після авторизації потрібно вибрати пункт «Тариф і послуги», у другій графі «Змінити тариф», де з списку вибрати потрібний.
 • По дзвінку на сервісний номер 630, виконуючи вказівки інформатора.
 • Набравши коротку ussd-команду * 630 * 5 #, підтвердивши свою дію відповідно до інструкції інформатора.
 • У будь-якому салоні зв'язку у Вашому місті або точці продажу Теле2 придбати стартовий пакет з уже активними умовами «Безмежно чорний».
 • Купити стартовий пакет прямо на сайті Теле2 https://spb.shop.tele2.ru/checkout/, де можна вибрати розмір сім-карти: стандарт, мікро, нано, спосіб доставки за адресою або самовивозом.

Як відключити тариф «Безмежно чорний» від Теле2

Відключення тарифного плану можливо тільки двома способами: переходом на інший, або тимчасової блокуванням номера. Виїжджаючи за межі країни на певний час, користувачі шукають спосіб, як зберегти номер так, щоб не знімалися гроші за абонплату.

Вартість тарифу «Безмежно чорний» Теле2

Вартість підключення 0 рублів, якщо абонент протягом останніх 30 днів не міняв умови, і в зворотному випадку - 150 р. за перехід на «Безмежно чорний».

Абонентська плата стягується щомісячно, і її сума залежить від регіону реєстрації телефону: Саратов 299 р., Кемерово 385 р., Архангельськ 340 р., Волгоград 320 р., Володимир 290 р., Ростов 333 р., Самара 290 р., Краснодар 290 р., Нижній Новгород 350 р., Новосибірськ 350 р., Омськ 269 р., Казань 290 р., Челябінська 350 р., Єкатеринбург 299 р., Санкт-Петербург 290 р.


, Санкт-Петербург 290 р

Дзвінки та смс в домашньому регіоні

 • Вартість вказана для Ленінградської області та м Санкт-Петербург.
 • Вхідні 0 р. / М.
 • Дзвінки на Tele2 0 р. / М.
 • На інші номери області 1,50 р. / М.
 • Ммс 6 р.
 • Смс 200 шт. 0 р., З 201 другий - 1,50 р.
 • Перевірити залишок пакетних опцій можна командою * 155 * 0 # або в особистому кабінеті в розділі управління своїм номером.

Межгородніе дзвінки і смс

 • Вхідні 0 р. / М.
 • Вихідні на Tele2 0 р. / М.
 • Дзвінки в інших напрямках по країні - 9 р. / М.
 • Ммс 6 р.
 • Смс 200 шт. в місяць - 0 р., починаючи з 201 другий - 2,5 р.

Міжнародні смс і дзвінки

 • Здійснювати дзвінки з номерами СНД 30 р. / М.
 • Європейські держави і країни Балтії - 49 р. / М.
 • Решта світові держави - 69 р. / М.
 • системи супутникового зв'язку - 240 р. / М.
 • Вихідні смс-ки міжнародного формату 5,50 руб.

Інтернет на тарифному плані

Інтернет-трафік надається в необмеженій кількості по всій Росії (виняток становить республіка Крим та м.Севастополь). Швидкість отримання і передачі даних максимальна, але в м Норильськ і Таймирському МР швидкість обмежується 128 Кбіт / с. Трафік округляється до 150 КБ у більшу сторону.

Він може бути використаний як на смартфоні, так і на планшетному ПК.

Даній тарифний план відрізняється від безлічі других пропозіцій компании, дере за все тім, что в него включень Безлімітний інтернет. Також «Безмежно чорний» тариф має на увазі необмежену кількість хвилин дзвінків на номери TELE2, пакет дзвінків на телефони інших операторів, а також смс-пакет.

Сьогодні ми докладно розглянемо цей тариф і постараємося з'ясувати, які у нього основні плюси, і чи є тут приховані підводні камені.

Забери до себе:

Основні умови тарифу

Зараз тарифний план «Безмежно чорний» доступний не по всій країні, а трохи більше ніж в 30 регіонах Росії. Залежно від місця вашого проживання, даний пакет послуг обійдеться вам в середньому в 300-400 рублів на місяць. Складові пакету також залежать від регіону.

Давайте розглянемо, для прикладу, умови по даному тарифному плану в місті Тула. Вартість пакета послуг тут становить 250 рублів на місяць. За ці гроші ви отримаєте 200 хвилин дзвінків на всі номери домашнього регіону і абонентам TELE2 по Росії, 200 смс на номери будь-якого мобільного оператора по країні, а також безлімітний інтернет трафік і дзвінки на TELE2 свого регіону.

У багатьох регіонах оператор надає, в рамках даного пакету більше число послуг, наприклад, по 300 смс і 300 хвилин дзвінків на номери інших мереж. Правда, і абонентська плата в цих випадках вже, як правило, вище.

Як перейти на тариф «безмежно чорний» від Теле2

Якщо у вас немає сім-карти TELE2, то єдиний спосіб отримати номер, підключений до даного тарифу, це особисто звернутися в один з центрів з обслуговування абонентів компанії. При собі вам необхідно мати паспорт. Вартість підключення в даному випадку залежить від регіону вашого проживання.

Абоненти TELE2, які бажають перейти на тариф з безлімітнім інтернетом , Можуть зробити це без візиту в офіс оператора. Для зміни тарифу вам необхідно набрати на своєму мобільному пристрої USSD-команду * 630 * 5 # і натиснути кнопку виклику. Також ви можете звернутися за допомогою в довідкову службу оператора, зателефонувавши за номером 630. І третій спосіб - зайти в « Особистий кабінет »На офіційному сайті компанії, і змінити тариф. Про те, як правильно зареєструватися в сервісі з самообслуговування абонентів ви можете прочитати ТУТ.

Заздалегідь враховуйте, що при переході на «безмежно чорний» тариф, вартість місячного обслуговування спишеться з вашого особистого рахунку одноразово, а не рівними частинами протягом 30 днів. Більш того, якщо ви змінювали тариф менш ніж місяць тому, то за перехід на новий «пакет» послуг з вас візьмуть плату в розмірі 150 рублів.

«Підводні камені» безлімітного інтернету Теле2

Компанія TELE2 намагається тримати свої ціни на невисокому рівні, щоб закріпиться на ринку і скласти конкуренцію іншим, більш маститим провайдерам, таким як Білайн, МТС і Мегафон. Але це не означає, що вам слід сліпо вірити рекламі.

Тут, як і в випадку з будь-яким іншим оператором мобільного зв'язку, перш ніж перейти на новий тариф, абонентам необхідно ретельно вивчити всі умови надання послуги, а також відгуки інших абонентів, опубліковані в мережі. Це допоможе вам прийняти вірне рішення і визначиться, наскільки той чи інший тариф буде для вас вигідний.

І якщо ми розглянемо детально умови тарифу TELE2 з безлімітним інтернетом, то побачимо, що тут, дійсно, є ряд нюансів. Так наприклад, оператор, обмежує використання послуг торрентів. При цьому абонентів відразу попереджають, що при високих навантаженнях на мережу швидкість інтернету може бути знижена. Ви в свою чергу ніяк не зможете вплинути на даний факт. Слід врахувати і той факт, що безлімітний інтернет, в рамках даної опції не надається в Кримській республіці і в Севастополі.

Також користувачі в мережі відзначають, що:

 • В рамках даного тарифу безлімітний інтернет надається тільки в разі використання сім-карти в смартфоні або планшетному ПК. При підключенні її в модем, швидкість доступу в інтернет істотно знижується;
 • Також деякі абоненти мережі пишуть, що телефон з такою «сімки» не можна використовувати як модем або «точку» WI-FI. Правда тут слід згадати, що оператор не обіцяв, що дані функції будуть доступні або недоступні абонентам даного тарифного плану;
 • Є також повідомлення і про те, що після витрачання абонентами 20-30 ГБ трафіку, у них знижувалася швидкість. Після звернення до оператора, даний показник відновлювався, а потім знову «падав», до наступного дзвінка на гарячу лінію оператора.

Тобто виходить, що даний тарифний план підходить не для всіх мобільних пристроїв, а тільки для смартфонів і планшетів.

Забери до себе:

Як ви бачите, даний тарифний план, запропонований компанією TELE2, як і більшість аналогічних продуктів, має як свої плюси, так і мінуси. Однак, для багатьох абонентів він може бути дуже зручний. Головне тут, ретельно вивчити умови надання послуги, щоб бути впевненими в тому, що в кінцевому підсумку ви отримаєте саме той продукт, на який розраховували.

А що ви думаєте про тариф з безлімітним інтернетом від TELE2 і про аналогічні пропозиції інших операторів? Чекаємо ваших відгуків в стрічці коментарів!

Com/topic-18098621_26723 581?
А що ви думаєте про тариф з безлімітним інтернетом від TELE2 і про аналогічні пропозиції інших операторів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью