• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безкоштовний хостінг.Регістрація. Розміщення сайту на безкоштовному хостингу без реклами. Огляд.

 1. Хостинг. Що це таке? Хостинг - це надання вільного дискового простору на сервері для розміщення...
 2. Безкоштовний хостинг без реклами.
 3. Розміщення (реєстрація) готового сайту на безкоштовному хостингу.
 4. Огляд безкоштовних хостингів.
 5. зареєструватися на HostiMan
 6. Чому безкоштовний хостинг Narod.ru
 7. реєстрація сайту на безкоштовному хостингу Yahoo.com
 8. розмістити сайт на безкоштовному хостингу holm.ru
 9. зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу hostultra.com
 10. зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу hut.ru
 11. розмістити сайт на безкоштовному хостингу .joinme.net

Хостинг. Що це таке?

Хостинг - це надання вільного дискового простору на сервері для розміщення готових сайтів і зберігання файлів. Основне призначення компанії, що займається хостингом, не має значення платний або безкоштовний, це постійна, цілодобова підтримка Ваших ресурсів в мережі інтернет.

Безкоштовний хостинг.

При сьогоднішніх ринкових відносинах жодна компанія безкоштовним хостингом займатися не буде.
Інша справа, що з Вас не беруть гроші за надання сервісу. У більшості випадків за " безкоштовний хостинг "Ви розраховуєтесь розміщенням реклами на Вашому веб-сайті. А отже, хостер за розміщення рекламного оголошення на кожній сторінці Вашого веб-сайту має прибуток, яка парою перевищує плату навіть за найдорожчий платний хостинг.
Тому цей хостинг не безкоштовний! Це просто бартер. Вам дається безкоштовний хостинг в обмін на розміщення реклами на вашому сайті.

Безкоштовний хостинг без реклами.

Є і такий безкоштовний хостинг, де Вам не доведеться розміщувати рекламу хостера на Ваших сторінках. Але це не означає, що фірма не отримує прибуток! Безкоштовного аккаунта вистачить лише на невеликий сайт з малою відвідуваністю.
Проходить час. Ваш сайт просувається вгору в пошукових системах, оптимізується, разом з цим збільшується число відвідувачів. Ви додаєте новий контекст і настає такий момент, коли Вам, а точніше Вашому сайту, не вистачає того місця, яке вам надали на безкоштовному хостингу.
І як наслідок Ви переходите на цьому ж хостингу на платний, але не дуже дорогий тариф. У міру зростання потреб Вашого сайту тариф так само зростає.
Компанія, яка надала Вам, на перший погляд безкоштовний хостинг в результаті отримує з вашого сайту прибуток. А хостинг для Вас стає платним.

Розміщення (реєстрація) готового сайту на безкоштовному хостингу.

Після того, як Ваш сайт повністю готовий його необхідно розмістити в мережі інтернет.
Для початку краще зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу, щоб зрозуміти, що таке хостинг і як він працює.
На сьогоднішній день компаній, що надають хостинг безкоштовно в інтернеті предостатньо.
Одним з лідируючих безкоштовних хостерів, на момент написання статті, є narod.ru. Але після того, як він відійшов uCoz ставлення до нього різко змінилося (як у веб майстрів, так і у пошукових систем) в гіршу сторону. Хоча, сайти 7-ми річної давності досі і працюють, але достаток реклами, розміщеної ЮКОСу на них, крім відрази ні чого не викликає.

Огляд безкоштовних хостингів.

HostiMan

- це безкоштовний хостинг з конструктором сайтів без реклами. За лайк. На безкоштовному тарифі надається 2 Gb SSD диска для 2 сайтів на сучасному сервері з DDR4. Використовується панель управління ISPmanager 5 і Cloudlinux. Для установки з панелі є 232 CMS і скриптів. У конструкторі сайтів більше 170 готових шаблонів дизайну. Надається безкоштовний домен 3 рівня відасайт.h1n.ru. Безкоштовні DNS сервери і backup, необмежений трафік і вибір версії PHP 5.2-5.6. Доступні всі функції і можливості платного хостингу: FTP, PHP, MySQL, phpMyAdmin, Cron і тд.

зареєструватися на HostiMan

narod.yandex.ru

- хороший безкоштовний хостинг. Виділяється обсяг - 999 Мбайт. Є доступ по FTP. Редактор - Adv Basic. Реклама - Banner. Адреса Вашого сайту - ім'я narod.ru.
Додаткові сервіси - поштовий ящик, шаблони сайтів, статистика відвідувань, гостьова книга, форум. Конструктор сайтів.
Є можливість прикріплення доменого імені. Реєстрація. зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу narod.ru

Чому безкоштовний хостинг Narod.ru

В більшості випадків створення сайту носить комерційний характер. І рано чи пізно Ви дізнаєтеся про рекламних компаніях за допомогою яких можна заробляти не погані гроші і захочете розмістити на своєму сайті такі рекламні блоки. А другий з умов співпраці говорить: сайт повинен бути розміщений на платному хостингу або безкоштовному хостингу narod.ru (умова Yandex Директ) . Ось і думай після цього на якому хостингу розміщувати свій сайт.

geocities geocities.yahoo.com

- вельми зручний і якісний безкоштовний і платний хостинг Виділений обсяг - 15 Мбайт. Є доступ по FTP. Редактор - Adv Basic. Реклама - Adsquare. Адреса Вашого сайту - / you. Додаткові сервіси - RealVideo, RealAudio, POPmail, GuestBook, MailForm Counter.

реєстрація сайту на безкоштовному хостингу Yahoo.com

www.holm.ru

- безкоштовний і платний хостинг. Виділяється обсяг - не обмежений. Є доступ по FTP. Доступні серверні логи. Доменне ім'я третього рівня ваш_домен.holm.ru Реклама - банер. Додаткові сервіси - cgi скрипти, SSI, Perl, PHP4, MySQL. Реєстрація.

розмістити сайт на безкоштовному хостингу holm.ru

www.hostultra.com - безкоштовний і платний (від 5 $) хостинг. Виділяється обсяг - 999 Мбайт. Є доступ по FTP. Редактор - Adv Basic. Реклама - Banner. Адреса Вашого сайту - / ~ you. Додаткові сервіси - Unlimited Bandwidth, Unlimited Webspace, Domain Hosting, PHP, FTP.

зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу hostultra.com

www.hut.ru

- безкоштовний хостинг. Виділяється обсяг - не обмежений. Є доступ по FTP. Адреса Вашого сайту - / state / you. Додаткові сервіси - PHP-скрипти, cgi-скрипти, MySql, доступ до файлу .htaccess, SSI, доступ до лог-файлів, форум і гостьова книга.

зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу hut.ru

www www.joinme.net - безкоштовний хостинг. Виділяється обсяг - 5 Мбайт. Є доступ по FTP. Редактор - Adv Basic. Реклама - Banner. Адреса Вашого сайту - / you. Додаткові сервіси - online web-page creation tools, guestbook, Bulletin Board, additional space available upon request.

розмістити сайт на безкоштовному хостингу .joinme.net

www www.stormloader.com - безкоштовний хостинг. Виділяється обсяг - 50 Мбайт. Завантаження файлів - Browser. Реклама - Topbanner. Адреса Вашого сайту - / you. Додаткові сервіси - Page Building Tools, Unmetered Bandwidth.

зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу owns1.com

Що це таке?
Що це таке?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью