• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безкоштовний браузер Google Chrome: скачування, установка, робота з рекламою, очищення кеша

 1. 1. Історія створення і розвитку
 2. 2. Встановлення Google Chrome на комп'ютер (Віндовс)
 3. 3. Перший запуск. Як позбутися від реклами в Google Chrome
 4. 4. Як користуватися поштою в хром
 5. 5. Як почистити куки і кеш в хром
 6. 6. Безпека в Гугл Хром

Корпорація Гугл зараз займає одну з лідируючих позицій в інтернет-бізнесі, а такі сервіси, як GMail або GoogleDocs, відомі кожному. Безкоштовний браузер Гугл Хром є логічним продовженням розвитку цієї системи, саме тому його намагається завантажити кожен, хто використовує електронну пошту або документи Google. Це дає можливість максимально розширити доступний користувачеві функціонал і працювати не просто з окремими додатками, а з продуманою і виключно зручною системою корпоративного рівня.

У даній статті буде представлений огляд бесплатног інтернет-браузера Google Chrome, установка програми на комп'ютер з OS Windows, установка розширень, а таке ж чистка кеша і робота з поштою.

розділи: Історія - Установка на ПК - Перший запуск - Пошта - Кукі і кеш - Безпека

1. Історія створення і розвитку

Браузер Google Chrome був спочатку розроблений на відомому движку WebKit, який навесні 2013 року був замінений на Blink. У вересні 2008 року вийшла перша офіційна бета-версія, після усунення найбільш критичних помилок розробники всього через три місяці випустили стабільний реліз. На сьогоднішній день браузер Гугл Хром використовує близько 300 мільйонів користувачів по всьому світу, в березні поточного року його ринкова частка склала майже 50%.

Спочатку Google Chrome розроблявся виключно для Віндовс (зараз він підтримує всі актуальні версії: XP, Vista, 7, 8), проте вже в 2009 році вийшли версії для Linux, Android і Mac OS. Розробники програми з найперших версій свого продукту чітко позначили лінію його розвитку: граничний мінімалізм функціоналу, спрямований на максимальне збільшення швидкості роботи. Безумовно, браузер Хром має масу додаткових функцій, але їх потрібно встановлювати за допомогою спеціальних розширень, які можна завантажити на офіційному сайті.

За даними аналітичного інтернет-проекту OpenStat, статистика використання найпопулярніших браузерів в сегменті Рунета за червень 2015 року виглядає наступним чином:

Діаграма переконливо доводить, що Google Chrome лідирує з великим відривом. Приблизно такі ж в процентному співвідношенні дані були отримані і в інших країнах, правда, без урахування російського браузера «Яндекс», який з цілком очевидних причин за кордоном використовується рідше, ніж Хром або штатний додаток Віндовс - Інтернет Експлорер.

2. Встановлення Google Chrome на комп'ютер (Віндовс)

Як і багато інші браузери, Хром можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті компанії Гугл, який здійснить геопривязку користувача і відразу запропонує йому російську версію. Тут же можна завантажити версії браузера для Mac OS, Linux і Android.

Однією з особливостей цього додатка є відсутність оффлайн установника - спочатку потрібно завантажити спеціальний завантажувач, який і зробить всі необхідні дії для установки самої останньої версії Chrome. З одного боку, це досить зручно, а з іншого позбавляє користувача навіть видимості самостійності, за нього все робить програма. Ця процедура виглядає наступним чином:

Ця процедура виглядає наступним чином:

і займає не більше двох хвилин.

3. Перший запуск. Як позбутися від реклами в Google Chrome

Відразу після установки відкриваються кілька вікон браузера.

У першому пропонується увійти в свій Гугл-аккаунт (або створити його) і провести первинну настройку - вказати дані, які згодом будуть автоматично синхронізуватися на різних пристроях.

У першому пропонується увійти в свій Гугл-аккаунт (або створити його) і провести первинну настройку - вказати дані, які згодом будуть автоматично синхронізуватися на різних пристроях

Друге вікно дозволяє новачкам в загальних рисах ознайомитися з особливостями роботи Google Chrome, а заодно і встановити версії браузера для Android і Mac OS.

Друге вікно дозволяє новачкам в загальних рисах ознайомитися з особливостями роботи Google Chrome, а заодно і встановити версії браузера для Android і Mac OS

Компанія Гугл не нехтує рекламою своїх продуктів при кожному зручному випадку, але, треба віддати їй належне, робить це досить ненав'язливо, та й прибрати її досить просто - для цього існує безліч безкоштовних розширень. Звичайно, позбавитися від спливаючих вікон і контекстної реклами в хром на 100% навряд чи вдасться, але блокувати значну її частину легко вийде навіть у початківця користувача. Корисна порада: краще завантажити і встановити необхідні розширення відразу ж, щоб більше не повертатися до цього питання.

Всі розширення, пріложеimages / blog / screen1.pngнія і теми для браузера розташовані в офіційному інтернет-магазині Chrome , Але незважаючи на таку назву, багато хто з них можна завантажити і використовувати абсолютно безкоштовно.

Пошук значно спрощує розподіл на категорії та можливості, що дозволяє не витрачати зайвого часу, відразу ж задавши потрібні параметри. Для того, щоб прибрати з браузера Хром спливаючі вікна та інші пропозиції маркетологів, простіше скористатися рядком пошуку, ввівши в неї «блокувати рекламу».

Для того, щоб прибрати з браузера Хром спливаючі вікна та інші пропозиції маркетологів, простіше скористатися рядком пошуку, ввівши в неї «блокувати рекламу»

Три виявлених безкоштовних розширення як не можна краще справляються з рекламою, пропускаючи лише невелику її частину, яка не заважає роботі. Єдина рекомендація - встановити для початку якусь одну додаток, а не всі одночасно. Яке конкретно - питання виключно особистих переваг.

4. Як користуватися поштою в хром

Браузер Google Chrome не має ніяких налаштувань для роботи з електронними листами, відсутні і сторонні додатки - вхід в пошту здійснюється через веб-інтерфейс. Завдяки хрому, перехід між усіма сервісами: GoogleDoc's, GMail, YouTube, Google Maps і іншими - став швидким і дуже зручним.

Фактично, система вже давно перетворилася на своєрідну соціальну мережу, функціонал якої надає все найнеобхідніше не тільки для відпочинку, але і роботи.

5. Як почистити куки і кеш в хром

Ця досить проста і необхідна операція дуже часто викликає труднощі у початківців користувачів або тих, хто недавно перейшов на Хром, відмовившись від інших браузерів. Регулярно чистити куки і кеш браузера вкрай важливо, це не тільки прискорить роботу додатка, а й підвищить безпеку комп'ютера.

У «смітті», який залишається в тимчасових теках після роботи будь-якого браузера, може зберегтися досить важлива інформація. Це адреси відвіданих сайтів, логіни і паролі, номери гаманців електронних грошей та інші дані, за якими часто полюють кібер-злочинці. Тому краще не дозволяти додатком запам'ятовувати паролі та іншу конфіденційну інформацію, і не лінуватися проводити «прибирання» хоча б раз на кілька тижнів.

Для цього існує багато різних програм, але можна обійтися і вбудованими засобами, які є в Гугл хром. Для того, щоб очистити куки і кеш Google Chrome, потрібно зайти в налаштування

і вибрати відповідний пункт меню в самому кінці списку.

6. Безпека в Гугл Хром

Періодично браузер самостійно завантажує оновлення з двох «чорних списків», в які занесені сайти, що поширюють шкідливе ПЗ і займаються «фішингом» (крадіжкою конфіденційних даних). При спробі переходу за посиланням з цієї бази додаток виводить попередження про потенційну небезпеку ресурсу.

Перед збереженням будь-якого виконуваного файлу (.exe, .com, .bat, .dll) необхідно підтвердити завантаження шляхом натиснення на кнопку «зберегти», це запобігає автоматичне завантаження небезпечного програмного забезпечення на комп'ютер.

Крім того, бажаючі можуть скористатися спеціальним режимом «інкогніто». Користувачі Віндовс і сімейства Лінукс повинні для цього, запустивши Хром, натиснути Ctrl + Shift + N, а для Mac OS ця комбінація виглядає як ⌘ + Shift + N.

У цьому випадку все вся історія серфінгу, включаючи файли cookie, буде віддалятися в автоматичному режимі в процесі роботи. Зрозуміло, створені закладки та збережені додатки залишаться в недоторканності.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью