• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безкоштовні утиліти для видалення вірусів

 1. Kaspersky Virus Removal Tool
 2. Dr. Web Cureit

Вітаю всіх читачів блогу. Останнім часом надходять повідомлення з проханнями допомогти у видаленні різного роду вірусів на комп'ютері.

Суть проблеми полягає в тому, що використання однієї і тієї-ж утиліти для видалення вірусів на комп'ютері не завжди допомагає. Часом виникають ситуації в яких комп'ютера настільки «погано», що далеко не кожна утиліта для видалення вірусів може просто запуститися не кажучи вже про очищення.

У даній статті я зібрав найбільш популярні безкоштовні утиліти для видалення вірусів, які допоможуть вам впорається в 99% ситуацій зараження.

У даній статті я зібрав найбільш популярні безкоштовні утиліти для видалення вірусів, які допоможуть вам впорається в 99% ситуацій зараження

AVZ сама багатофункціональна утиліта з усього списку. З усіх корисних можливостей програми варто виділити:

- Ефективно видалити віруси з комп'ютера .

- Відновлення системи після очищення вірусів на комп'ютері. - Відновлення файлу hosts - перевірити комп'ютер на віруси та ін.

Завантажити утиліту для видалення вірусів ви можете за цим засланні . Щоб почати працювати з утилітою, досить розпакувати її в зручну для вас папку і запустити виконуваний файл.

Далі натискаємо файл оновлення баз. По закінченню поновлення налаштовуємо параметри сканування і видалення вірусів (перша посилання в списку вище). Далі скануємо і видаляємо всі віруси з комп'ютера. Закріплюємо нашу чистку відновленням системи (друга посилання в списку вище).

Якщо після очищення вірусів потрапити на сайт в контакті або антивірусів проблематично, то відновлюємо системні файли (третя посилання в списку вище).
до меню ↑

Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool

Дана утиліта не раз виручала мене в разі коли AVZ не хотів навіть запускатися. Завантажити утиліту для видалення вірусів можна по. Запускаємо, налаштовуємо і починаємо чистку комп'ютера від вірусів . По налаштуваннях утиліта набагато простіше AVZ.
З недоліків варто відзначити більш спрощений функціонал в порівнянні з тим-же AVZ. Зате віруси чистить прекрасно.

Плюс після видалення вірусів, ви швидше за все зможете запустити AVZ і виконати відновлення системи щоб привести Windows в порядок і продовжувати роботу. Загалом утиліта в зв'язці з AVZ є прекрасною альтернативою.
до меню ↑

Dr. Web Cureit

Web Cureit

Завершує нашу добірку найбільш мабуть серйозна утиліта, яка впорається напевно з будь-якою кількістю злісних вірусів без всяких проблем.

Завантажити Cureit можна за цим. потужний сканер дуже просто у використанні, завантажили і запустили - все! Вам тільки потрібно вибрати швидке або розширене сканування. Залежно від обраного варіанту чекати вам доведеться довго або не дуже довго. Кому як пощастить 🙂

Розробникам Dr. Web варто віддати належне, тому що більш простий в налаштуванні і продуманої в роботі утиліти я не зустрічав. При запуску автоматично блокуються процеси для користувача і вірусів. Таким чином щоб віруси не могли перешкоджати видаленню і скануванню.

Раз вже мова пішла про Dr Web, то думаю буде не зайвим вам представити ще одну їх безкоштовну утиліту LiveCD. За допомогою LiveCD ви можете виконати видалення вірусів навіть в тому випадку, якщо не можете завантажиться з під Windows.

Я завжди тримаю під рукою все три утиліти для видалення вірусів, які не раз виручали в найскладніших ситуаціях. Зазвичай я задіюю їх в такому порядку.

Спочатку AVZ, якщо AVZ не спрацював запускаю Kaspersky, якщо і касперский не зміг допомогти, то в бій іде важка артилерія (Dr. Web Cureit). Після чистки Cureit запускаю відновлення AVZ і відновлюю систему в робочий стан.

Таким чином більшість вірусів видаляється і система не вимагає переустановлення. Удачі вам!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью