• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безкоштовні фотостоки, безкоштовні фото, безкоштовні фотобанки

Якщо Вам необхідно фото високої якості, не обов'язково за нього платити. У даній статті ми розповімо Вам про те як і де можна скачати фотографії на фотостоках безкоштовно. На заході, сьогодні складно уявити роботу дизайнера без фотостоков. Але у нас в пост радянських країнах люди ще не звикли платити за фото. Тенденція купувати легальні якісні фото з авторськими правами у нас тільки зароджується.

Навіщо платити коли можна знайти і скачати картинки через пошук Гугл, або Яндекс, подумаєте Ви. Але за законом використовувати фото з пошукових систем можна тільки в тому випадку, якщо Ви знайшли на сайті, де вона знаходиться, однозначне дозвіл на використання від автора. Даний метод є ризикованим, тому що немає 100% доказів, що інформація на сайті розміщена самим автором. Більше про авторське право на зображення читайте тут.

Якщо Вам потрібен якісний легальний контент - завантажуйте фотографії в фотобанках, там Вам видадуть повний пакет правовстановлюючих документів. .

Нижче наведено список фотостоков на яких можна скачати фотографії безоплатно станом на листопад 2014 року.

Більшість відомих і знаменитих фотобанків представляє можливість скачувати безкоштовно фотографії з певним лімітом. Для скачування фотографій необхідно просто пройти безкоштовну реєстрацію. Докладніше про кожен з них:

1. Для тих хто не має потребу у величезній кількості фото, рекомендую безкоштовну передплату на сайті Depositphotos вона дозволяє безкоштовно скачувати 5 стічних зображень в день протягом 7 днів! Вибір і якість фото просто супер: Реєстрація на http://depositphotos.com

2. Dreamstime -

має цілий розділ безкоштовних фотографій за категоріями, які Ви можете завантажити абсолютно безкоштовно в необмеженій кількості, високої якості, і абсолютно легально. Увійдіть на Dreamstime і качайте.

3. Shutterstock - щотижня фотостік представляє одну безкоштовну фотографію і один безкоштовний векторний малюнок, які стають вашими, як тільки ви зареєструєте аккаунт. Увійдіть на Shutterstock безкоштовно .

4. фотостік Fotolia - має базу безкоштовних фотографій. Ви можете завантажити в тиждень 3 високоякісні фото або ілюстрації безкоштовно! Роялті-фрі ліцензія дозволяє вам використовувати зображення по всьому світу і так довго, як ви хочете. Для скачування необхідно пройти реєстрацію на Фотолія.

5. фотостоках Bigstock - Будь-які 5 зображень, будь-якого розміру, кожен день протягом тижня. Автоматичне продовження. Скасування в будь-який час. Ніяких складнощів від початку і до самого кінця. Є можливість завантажувати одне безкоштовне зображення на місяць.

6. 123 Royalty Free (123RF) Має базу з більш 30 000 зображень і графіки c Royalty Fre e ліцензією. Ви можете завантажити фото безкоштовно після реєстрації

7. Yay Micro - має розділ з безкоштовними фотографіями, шпалерами для робочого столу і т.д. Для скачування фото просто пройдіть просту процедуру реєстрації.

Також хочу Вам представити добірку сайтів які позиціонують себе як безкоштовні фотостоки. Також хочу Вам представити добірку сайтів які позиціонують себе як безкоштовні фотостоки

Відкрийте для себе колекцію дивовижних зображень з бібліотек безкоштовних фотостоков.

1. Freeimages - має більше 410 473 безкоштовних фотографій онлайн з вибором по категоріях, один з лідерів серед безкоштовних мікростоков.

2. Freerangestock - повністю безкоштовний фотостік з якісними фото, який заробляє за допомогою сторонньої реклами на сайті.

3. Freedigitalphotos - безкоштовний фотостік, з непоганою базою фотографій, організований спільнотою вільних художників і фотографів. За додаткову плату тільки фото високої роздільної здатності.

4. Morguefile - фотостік з безкоштовними фото непоганої якості.

5. FreeFoto - складається з більш ніж 132 549 зображень розташованих за категоріями.

6. Stockvault - досить непоганий безкоштовний мікросток.

7. Freestockphotos - більш 15209 безкоштовних зображень з різними ліцензіями.

8. Everystockphoto - дуже потужний прикольний пошук безкоштовних зображень по фотостоках, можна бачити тип ліцензії для зображення, доступні розміри і дозволу.

9. Photogen - безкоштовний фотостік з невеликою базою фотографій.

10. Firestock - Все стокові фотографії, які розміщені на сайті FireStock надані тільки для ознайомлення .. Всю відповідальність за подальше використання фотоматеріалів несуть користувачі ресурсу!

11. Також є спеціальні групи в соціальній мережі "В Контакте" де за копійки можна купити будь-яку обрану вами фотографію з популярних фотобанків. Звичайно це все нелегально, але в нашій країні як відомо можливо все. Ми нестороннікі таких неправомірних дій, але вважаємо за необхідне повідомити Вас про таку возожность скачування зображень. Користуватись такими ресурсами чи ні, вирішувати звичайно Вам.

ДЕ ВИГІДНІШЕ КУПИТИ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО. ПОРІВНЯННЯ фотобанк СМОТРМІТЕ ТУТ

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью