• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Безкоштовна перевірка комп'ютера і файлів на віруси онлайн

 1. Перевірка на віруси онлайн має ряд переваг:

Перебування в інтернеті завжди пов'язане з ризиком «зловити» вірус Перебування в інтернеті завжди пов'язане з ризиком «зловити» вірус. Однак, часто інтернет-користувачі нехтують елементарними правилами безпеки: в кращому випадку ігнорують попередження антивіруса, а в гіршому - взагалі його не використовують.

І хоча жодна програма, на жаль, не гарантує 100% -у захист, наявність постійно оновлюваного антивірусного ПО на комп'ютері - це обов'язкова умова для кожного.

Разом з тим що інтернет несе потенційний ризик, він же пропонує відмінне і безкоштовне рішення убезпечити свій комп'ютер від можливої ​​загрози зараження шкідливими програмами. Це онлайн перевірка комп'ютера на віруси, а також сканування файлів, посилань і сайтів за допомогою спеціальних антивірусних сервісів.

Онлайн сканування на віруси пропонують відомі компанії-виробники антивірусного ПО. Перевірку вони проводять відповідно до своїх антивірусом. Є ще web-сервіси, які об'єднують в собі десятки різних ліцензійних антивірусних систем і таким чином пропонують своїм користувачам комплексну перевірку.

У більшості випадків віруси приходять на комп'ютер у вигляді файлів, тому в основному антивірусні веб-сервіси пропонують перевірку саме файлів шляхом їх завантаження на сервер з комп'ютера або відправки по електронній пошті.

Прямо на нашому сайті!
Перевірка файлу на віруси через онлайн-форму компанії Dr.Web. Безкоштовно!

Безкоштовно

Перевірка на віруси онлайн - це просто!
Використовуйте цю форму прямо зараз!

Якщо антивірусна програма у вас не встановлена або давно не оновлювалася або вона не виявила вірус, а підозри до файлу все одно залишилися - спробуйте перевірити його на віруси за допомогою спеціальних антивірусних сервісів. Від вас буде потрібно всього лише завантажити викликає сумніви файл і відправити його на email.

Деякі сервіси крім файлів пропонують також онлайн сканування на віруси комп'ютера або сайту, частина з них надає можливість лікування зараженого комп'ютера.

Перевірка на віруси онлайн має ряд переваг:

 • дозволяє запобігти зараженню вірусами або в разі зараження видалити їх онлайн
 • максимально повна і свіжа база відомих вірусів. Щодня з'являються нові шкідливі програми, і якщо в базі вашої антивірусної програми їх ще немає, то вони легко можуть проникнути на ваш комп'ютер. Тоді як онлайн бази завжди найактуальніші
 • перевірка файлів одночасно великою кількістю антивірусних програм
 • сервіси використовують тільки ліцензійне програмне забезпечення, що може гарантувати якість послуг, що надаються
 • сканування в режимі реального часу, результат перевірки ви отримуєте миттєво
 • це дуже просто і абсолютно безкоштовно.

Онлайн сканування на віруси стане відмінним доповненням до вже встановленої на вашому комп'ютері захисту, але не замінить її. Якщо у вас немає антівірусника, терміново встановіть його! До того ж є і безкоштовні програми (наприклад, AVG, Avira, Avast).

Користуватися подібними сервісами гранично просто. Заходимо на сайт, завантажуєте підозрілий файл і тут же отримуєте результати його перевірки. На сканування файлу може знадобитися час, залежить від завантаженості сервісу. Якщо потрібно перевірити комп'ютер на віруси, то буде потрібно завантажити клієнт. Тут зібрані найбільш популярні сервіси для перевірки.

Якщо є підозра на кілька файлів, їх слід запакувати в архів для посилки на сервіс одним файлом! Принцип скрізь схожий - заливаєте підозрілий файл або вказуєте посилання на файл або на сторінку і через якийсь час отримуєте звіт про перевірку. Багато сканери вміють розпаковувати rar і ​​zip архіви.

Популярні антивірусні сервіси для онлайн сканування файлів

Перевірити файл на віруси онлайн сервіс VirusTotal  пропонує 3-ма способами: відправити файл на email, завантажити через браузер і встановивши спеціальну утиліту-завантажувач Перевірити файл на віруси онлайн сервіс VirusTotal пропонує 3-ма способами: відправити файл на email, завантажити через браузер і встановивши спеціальну утиліту-завантажувач. Безкоштовний сервіс, об'єднує близько 40 постійно оновлюваних антивірусних систем. Детальніше

VirSCAN - онлайн перевірка на віруси безкоштовно VirSCAN - онлайн перевірка на віруси безкоштовно. Сервіс для комплексного сканування файлів безліччю антивірусних програм одночасно. У базі VirSCAN близько 40 відомих антівірусніков. Результати сканування відображаються в міру перевірки кожним антивірусом, в кінці надається загальний звіт. Детальніше

Інші антивірусні сервіси

Онлайн розблокування смс вірусу Онлайн розблокування смс вірусу . Розробники антивірусного ПО, такі як Касперський, Доктор Веб, Nod32, пропонують корисні і, до того ж, безкоштовні сервіси онлайн деактивації вірусів, які вимагають відправити смс на платний номер. Щоб розблокувати цей вірус смс , Потрібно ввести код, підібрати які і допомагають подібні антивірусні сервіси. Для цього потрібно в спеціальній формі вказати номер і текст повідомлення, і у відповідь отримаєте код.

Перевірити сайт на віруси  онлайн можна прямо на нашому сайті Перевірити сайт на віруси онлайн можна прямо на нашому сайті. Сканування здійснюється антивірусним сервісів відомої компанії DrWeb. Порядок використання сервісу гранично простий - вказуєте адресу перевіряється сайту і отримуєте моментальний відповідь.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью