• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Бери «ламінований» влітку, а «литий» взимку

22/06/2016

При виборі матеріалів для виготовлення зовнішньої або інтер'єрної реклами є три стовпи: матеріал повинен бути якісним, завжди в наявності у постачальника і доступним за ціною. Якісна широкоформатний друк неможлива без гарної банерній тканині. Відсутність такої перетворить будь-яку рекламну кампанію в марнування грошей. Банер повинен підходити для певної пори року і кліматичних умов, не боятися опадів і можливих перепадів температури. Але, в гонитві за сумнівною економією, часом забувають або спеціально пропускають повз характеристики матеріалу і його призначення. Ця стаття для тих, кому важливо отримувати прибуток і мати хорошу репутацію на ринку рекламних послуг.

Достаток пропозицій по баннерним тканин вражає своєю строкатістю. Маркетингові обіцянки багатьох виробників сурмлять про те, що тільки їх банер самий універсальний, багатофункціональний і недорогий. Але, давайте розбиратися. За типом виробництва банери робитися на три основні групи: ламінований, міцний і литий. За типом експлуатації на інтер'єрний і екстер'єрний.

Вибираючи матеріал, важливо врахувати: по-перше, часовий проміжок розміщення реклами та кліматичні умови. Так, наприклад, влітку, при плюсовій температурі на вулиці можна використовувати ламіновану банерну тканину будь-якої щільності: від 240 до 510 гр., а також різних ширин від 1,1 до 3,2 м., в залежності від поставлених замовником завдань. Ламінований банер коштує дешевше всіх, і його рекомендовано використовувати для монтажу на невеликі конструкції з мінімальними вітровими навантаженнями. Іншими словами, ламінований банер найкраще підходить для короткострокових рекламних кампаній в теплу пору року.

Припустимо, перед вами стоїть складніше завдання: розмістити 10 метровий брендмауер на МКАД з липня по грудень. Ідеальне рішення - литий банер щільністю від 400 до 510гр. Після друку, полотно добре піддається «зварюванні», витримує різкі температурні перепади і різні кліматичні опади: дощ, вітер, град, УФ випромінювання. Ціна на нього вище, але він гарантовано не створить ніяких турбот, пов'язаних з тривалою експлуатацією.

І нарешті, банер, який за вартістю і технічними характеристиками знаходиться між литим і ламінованим. У різних регіонах Росії його називають по-різному: софт, аналог «Кореї», плетений, ну, або просто банер з міцною основою. Його виробляють на ламінованої лінії, із застосуванням поліестерової основи, як у литого банера. Від ламінованого банера його відрізняє більш рівна поверхня і можливість друкувати зображення для великих конструкцій. Технічні характеристики міцного банера настійно рекомендують використовувати його тільки в теплу пору року, але опадів він не боїться. Так що і заробити якомога більше і якість не страждає.

Коли вирішено, який з трьох видів банера підходить для виконання замовлення, починається найскладніше - вибрати марку. Постачальників багато, але ми відповідаємо тільки за свої продукти. Більш ніж за двадцять років на ринку широкоформатних матеріалів, наші експерти-технологи розробили технічні завдання для створення всіх видів банерів спеціально під російські умови експлуатації, які тепер реалізовані в торгових марках GLK і DLS. Якість цих марок стабільно, оскільки лінія виробництва знаходиться на власному дистанційному онлайн контролі. Саме ці марки банерів включають в тендерні технічні завдання з виробництва рекламних кампаній такі замовники як: мережа магазинів Ельдорадо, М-Відео, Metro Cash & Carry і т.д. Ми не нав'язуємо, лише рекомендуємо. І головний аргумент - це задоволені клієнти, чий фінансовий успіх забезпечений правильним вибором якісних матеріалів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью