• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Батьківський контроль

Батьківський контроль - це засіб операційної системи для обмеження використання комп'ютера дітьми і контролю їх дій. Вперше батьківський контроль з'явився в Windows Vista, а в Windows 7 цей компонент був доопрацьований і розділений на дві частини.

Батьківський контроль - цей компонент є частиною операційної системи і дозволяє обмежити час використання комп'ютера, запуск програм та ігор.

Безпека - дозволяє обмежити відвідування окремих сайтів і переглядати звіти про активність користувача. Безпека сім'ї входить в пакет додатків Windows Live, ви можете встановити її разом з іншими додатками пакета або окремо (див. Гл. 6).

Для настройки батьківського контролю виконайте наступні дії.

1. Переконайтеся, що ваш обліковий запис і інші облікові записи з правами адміністратора захищені надійними паролями.

2. Створіть для дітей одну або кілька облікових записів з правами звичайного користувача.

3. Виконайте команду Пуск → Панель управління → Облікові записи користувачів і безпека сім'ї → Батьківський контроль. У вікні клацніть на значку облікового запису, для якої потрібно встановити батьківський контроль.

4. У вікні настройки параметрів батьківського контролю встановіть перемикач Батьківський контроль в положення Увімкнути, використовуючи поточні параметри (рис. 10.22).

Рис. 10.22. Вікно настройки батьківського контролю

5. Щоб заблокувати надходження працювати на комп'ютері в певні дні або годинник, клацніть на посиланні Обмеження за часом (див. Рис. 10.22). У вікні виділіть за допомогою миші осередки, відповідні той час, коли користувачеві працювати заборонено (рис. 10.23), і натисніть OK.

23), і натисніть OK

Рис. 10.23. Налаштування обмежень за часом

6. Ви можете дозволяти або забороняти запуск ігор, клацнувши на посиланні Ігри (див. Рис. 10.22). У вікні можна виконати наступні дії:

· Дозволити або заборонити йому запускати всі ігри, встановивши відповідний перемикач в положення Так або Ні;

· Визначити допустиму категорію ігор, клацнувши на посиланні Задати категорії для ігор; · Явно заборонити запуск окремих ігор, вибравши посилання Заборона і дозвіл ігор.

7. Нарешті, ви можете дозволити або заборонити запуск будь-яких програм, клацнувши на посиланні Дозвіл і блокування конкретних програм (див. Рис. 10.22). Після установки перемикача в положення Користувач може працювати тільки з дозволеними програмами ви зможете встановити прапорці для тих додатків, які потрібно вирішити (рис. 10.24). Якщо дозволена програма відсутня в списку, натисніть кнопку Огляд і додайте її в список.

Якщо дозволена програма відсутня в списку, натисніть кнопку Огляд і додайте її в список

Рис. 10.24. Вибір програм, дозволених для запуску

8. Після установки параметрів закрийте всі вікна за допомогою кнопок OK і протестуйте роботу батьківського контролю, ввійшовши в систему з обліковим записом дитини.

Е кщо ви знайомі з функцією батьківського контролю в Windows Vista, то повинні звернути увагу, що у вікні настройки батьківського контролю відсутні кошти для обмеження роботи в Інтернеті і перегляду звітів про активність користувача. Для використання цих функцій в Windows 7 слід додатково встановити програму Безпека з пакету Windows Live.

Також може бути корисним:

 1. Служба захисту користувачів (UAC)
 2. Windows Installer
 3. Облікові записи користувачів і забезпечення безпеки
 4. засоби безпеки
 5. Локальна політика безпеки

Інші новини:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью