• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Банерна реклама Вконтакте

 1. Рекламні формати
 2. Реклама на сторінках ВКонтакте
 3. Рекламна запис в новинній стрічці
 4. Реклама в спільнотах
 5. Налаштування рекламної кампанії
 6. шпаргалка

ВКонтакте - найбільш відвідувана соціальна мережа в Росії. За заявою представника соцмережі Юлії Лазаревої на конференції eTarget2018, активна аудиторія ВК становить 68 млн осіб, денна активна аудиторія - 28,5 млн, місячна - 48 млн. За останні півроку соцмережа істотно розширила можливості рекламодавців. Класична банннерная реклама ВКонтакте доповнилася крос-девайсние форматами з широкими таргетингової настройками. Розібралися в рекламних форматах і основних налаштуваннях рекламної кампанії.

Рекламні формати

Банери. Вся реклама ВК ділиться по типу розміщення. Перший тип - банерна реклама або текстово-графічні блоки. Вона може показуватися на сторінках сайту соцмережі і сайтах-партнерах. Така реклама підійде для просування спільноти, зовнішнього ресурсу або мобільного додатка. У неї є обмеження: працює тільки на десктопах, буває всього в трьох форматах і це завжди зображення і текст.

Промопост. Другий тип - рекламна запис в стрічці новин, яка показується на всіх пристроях без обмежень. Це перспективний і висококонверсіонний вид реклами, тому що вона мімікрують під звичайну запис на стіні і виглядає нативної. Однак без власного співтовариства запустити таку рекламу можна. Промопост завжди прив'язаний до товариства у вигляді сторінки, групи або події. Рекламна запис буває у вигляді оголошення-каруселі, записи з кнопкою або універсальної записи.

Спільноти. Існує два способи для реклами в чужих спільнотах: нативні інтеграції та реклама через маркет-платформу. Нативні інтеграції мають на увазі, що чужа реклама буде органічно вставлена ​​в запису спільноти. Для цього оформляйте рекламу в стилі публікацій спільноти і придумуйте цікавий і вірусний контент. Для нативного розміщення рекламодавець самостійно зв'язується з контактною особою обраної сторінки або групи і домовляється безпосередньо.

Маркет-платформа - це оновлена ​​біржа реклами. Основна відмінність в тому, що система автоматично підбирає вільні товариства для показу реклами, вибрати вручну рекламодавець не може. Після проходження модерації реклама автоматично запуститься відповідно до настройками таргетингу.

Способи оплати. У ВК є два способи оплати: за переходи (СРС) та за покази (СРМ). При створенні оголошення в рекламному кабінеті з'являються рекомендовані ставки, які розраховуються в залежності від поточних кампаній конкурентів. Надалі рекомендовані ставки для моделі СРС змінюються від поточного CTR (КЕП оголошення): чим більше реклама подобається користувачам, тим нижче стає вартість реклами.

При оплаті за покази вартість залежить тільки від обраної цільової аудиторії і ставок рекламодавців. Чим вище ставки у конкурентів, тим дорожче буде реклама. Мінімальна ставка СРМ - 30 руб. за 1000 показів. Детальніше про те, як розрахувати бюджет і скільки коштує реклама в спільнотах ВК, читайте в матеріалі « Вартість реклами вконтакте: розрахунок бюджету та оптимізація витрат ».


Реклама на сторінках ВКонтакте

Текстово-графічні блоки - банерна реклама ВКонтакте, яка показується збоку на сторінці. Вона існує вже багато років і має найнижчу вартість. Вибирайте відповідний спосіб оплати: за покази чи за переходи. Використовуйте для реклами сайту, спільноти, програми або гри ВКонтакте.

Формати рекламних банерів ВК


Для ефективної банерної реклами рекомендуємо:

 • ретельно продумувати зображення, рекламне повідомлення і посадкову сторінку, щоб отримати хорошу конверсію;

 • вибирати способи оплати в залежності від цільового дії: банери із закликом перейти, вступити - оплачуйте за переходи, іміджеву рекламу оплачуйте за покази.

Рекламна запис в новинній стрічці

Карусель - реклама, що складається з 10 карток. Кожне вкладення може мати окремий текст, зображення, відео, кнопку. Розміщуйте окрему посилання на кожній картці. Використовуйте карусель для реклами кількох видів однотипних товарів, щоб користувачі відразу бачили вибір. Рекламуйте додаткові товари до основного, показуйте один товар в різних ракурсах або давайте додаткову інформацію про продукцію.

Запис з кнопкою - оголошення із закликом. Розміщуйте кнопку: купити, подзвонити, перейти, зареєструватися - більше 20 варіантів. Формат має обмеження: в ньому можна розмістити тільки текст довжиною до 220 знаків, відео та гифки використовувати не можна. Для збору лидов додавайте до оголошення спеціальну форму. При натисканні на кнопку форма сама заповнитися даними з профілю користувача. Таргетір заклики до дії з урахуванням зручності для користувача. Наприклад, показуйте запис з кнопкою «Зателефонувати» або «Встановити» на мобільних пристроях.

Універсальна запис дозволяє рекламувати вже опубліковані пости або створювати нові. Для реклами існуючої записи вставте посилання на неї при створенні оголошення. Оплачується по моделі СРМ і СРС, якщо оголошення в вигляді опитування, вікі-сторінки або відеоролика, то оплата тільки за покази.


При створенні нової реклами використовуйте додаткові можливості формату: вставляйте відео, gif-анімацію, мітки на карті, робіть опитування. Оголошення такого формату підходять і для публікації довгих текстів. Рекомендуємо витримувати текстовий баланс: занадто багато тексту не будуть читати, а дуже короткий текст не дасть донести ключове повідомлення. Завжди створюйте яскраві креативи, щоб стати більше помітне в стрічці.

Для постів з відеороликом застосовуйте автозапуск. Тоді відео автоматично запуститься в стрічці при скролінгу. Аналізуйте ефективність реклами за рівнем оглядів. У ВК збирають статистику по користувачах, які подивилися менше 3 секунд, а також 25/50/75/100% ролика. Для підвищення ефективності віддачі від відеореклами рекомендуємо:

 • робити початок ролика яскравим і залучають, щоб користувачі залишилися на сторінці;
 • доносити основну думку в перші кілька секунд відео;
 • обмежувати ролик до 10-15 секунд довжини;
 • знімати сюжет, який буде зрозумілий при перегляді без звуку.

Прихована рекламна запис - промопост, яка не з'явиться в стрічці і який бачить тільки таргетована аудиторія. Може бути у вигляді запису з кнопкою або каруселі. Використовуйте приховані записи, щоб залучити нових передплатників або для А / В- тестування.

Реклама в спільнотах

Нативні інтеграції. Розміщуйте брендовані матеріали, щоб залучити учасників з чужого спільноти. Оформляйте їх в тому ж стилі, що і власні публікації групи або сторінки. Матеріали не позначаються як «реклама», тому користувачі ставляться до них більш лояльно. Доступно чотири варіанти реклами: обкладинка, відеопост, запис в стрічці і проведення конкурсу. Заздалегідь ознайомтеся з розцінками на розміщення в каталозі нативних інтеграцій ВК. Майте на увазі, що вказана тільки вартість розміщення, тому при підрахунку бюджету враховуйте витрати на створення креативу.

Маркет-платформа дозволяє автоматично підбирати спільноти для розміщення реклами. Створіть оголошення, виберіть тематику, терміни, бажану кількість переходів або охоплення і встановіть бюджет. Система підбере відповідні спільноти. Якщо вони не підходять, виключіть їх зі списку. Рекламна запис буде показана користувачам у вигляді поста або репоста, але з позначкою «Реклама». Для активації залученості користувачів використовуйте формат «репост» і рекламуйте популярні записи своєї спільноти. Для мотивації купити, перейти, вступити в групу вибирайте формат «пост» і вкажіть прямо, що ви чекаєте від користувачів.

Налаштування рекламної кампанії

Рекламний бюджет. У рекламному кабінеті ВК діє єдиний бюджет на рекламу на все кампанії. Поповнюйте бюджет з розрахункового рахунку організації, якщо ви - юридична особа. Для фізосіб доступна оплата з банківської карти, через термінали, за допомогою систем електронних грошей Яндекс.Деньги, WebMoney і подібні.

Надалі змінити спосіб поповнення бюджету не можна, тому вибирайте акуратно при запуску першої рекламної кампанії. Будьте уважні: якщо організація оплатить в перший раз як фізична особа, то вона не зможе більше платити як юрособа і отримувати документи.

Ліміти. Діють два види ліміту: денний і спільну. Денний ліміт вважається подобово і обнуляється в проміжок між 00.00 і 01.00 годин. Додатково налаштовуйте ліміти на показ оголошення і на всю рекламну кампанію. При встановленні декількох лімітів показ реклами призупиниться, коли буде досягнутий будь-який варіант обмежень.

Якщо оголошення досягло денного ліміту, але ви хочете показувати рекламу далі, не чекаючи обнулення доби, зайдіть в панель редагування. Там виберіть опцію «Прибрати ліміт» і запустіть рекламу вручну.

Таргетинги. У ВКонтакте є більше 20 видів таргетингу. Ми розглядали їх детально в статті « Таргетована реклама в соціальних мережах: детальний гайд ».

Ретаргетінг налаштовується по пікселю, CRM (e-mail, номери телефонів, id), подій і аудиторії look-alike. Розповіли про це в матеріалі « Ретаргетінг у вконтакте: детальний гайд ». Запущено динамічний ретаргетінг. Дізнатися про нього можна зі статті « Динамічний ремаркетинг в Google, ВКонтакте, Facebook ».

шпаргалка

 1. Вид реклами ВК залежить від місця показу: на сторінках сайту соцмережі, в новинній стрічці і на стіні або матеріалах чужого спільноти.

 2. На сайті ВК і сайтах-партнерах показується банерна реклама у вигляді текстово-графічних блоків. Це найпростіший і дешевий вид реклами.

 3. У новинній стрічці запускайте рекламу вигляді оголошення з кнопкою, каруселі, універсальної записи. Рекламні пости виглядають нативної і мають більш високу конверсію, ніж ТГБ.

 4. Запускайте приховані рекламні записи для залучення нових передплатників або паралельного тестування різних таргетинг.

 5. Рекламуйте в чужих спільнотах через нативні інтеграції, якщо хочете запустити вірусну рекламу, конкурс або інший вид активності. Підбирайте співтовариство з найбільш близькою цільовою аудиторією.

 6. Розміщуйте рекламу у вигляді поста або репоста в чужих спільнотах через маркет-платформу, встановлюючи бюджет, тематику і терміни.

 7. Продумайте спосіб оплати реклами при запуску першої кампанії. Надалі поміняти його буде не можна.

 8. Встановлюйте загальні і денні ліміти, щоб контролювати рекламні витрати. Задавайте ліміт на цілу кампанію або окремі оголошення.


Матеріал підготувала Світлана Сірвіда-Льоренте.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью