• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Банер для каналу на YouTube, створюємо і розміщуємо банери для ютуба.

 1. Як зробити банер для ютуб?
 2. Банер для YouTube - розміщення в перший раз
 3. Банери для Youtube - заміна
 4. Як виглядають банери для каналу ютуб на різних пристроях?

Оформлення каналу варто приділити особливу увагу, адже це перше, що бачить ваш потенційний передплатник. На перший погляд може здатися, що створення банера для ютуб - це складна наука, доступна обраним. Але це не так - я дам кілька дуже корисних порад. Займемося оформленням каналу?

Як зробити банер для ютуб?

Для початку варто відповісти на найголовніше питання: «що таке банер?». Це звичайна картинка, яку ви розміщуєте на своєму каналі. А, значить, можна її зробити самостійно або взяти вже готову в Інтернеті.

Але! Ми ж претендуємо на унікальність і індивідуальність, тому варто трохи попрацювати і зробити свій макет. Для цих цілей можна використовувати найпопулярнішу програму Фотошоп. Будь-яку версію, яка вам до душі. І необхідно це для того, щоб ваш канал став популярним, впізнаваним і приносив дохід. Все про прибуток я розповіла в своїй.

Перейдемо до справи! Зверніть увагу на кілька необов'язкових, але важливих моментів:

 • найкраще використовувати фрагмент будь-якого з ваших портретів;
 • вибирайте контрастний фон (не обов'язково одноколірний, можна навіть пейзаж, якщо він доречний в контексті обраної тематики);
 • обов'язково розмістіть логотип або назва свого каналу;
 • можна додати невеликі доповнення, які є актуальними для роликів (для жіночих оглядових блогів - косметика, одяг і т.п .; для каналів про програмне забезпечення - дискети, логотипи популярних програм і т.д.);
 • намагайтеся заповнити все поле банера, але знайте міру.

Банер для YouTube - розміщення в перший раз

Не бійтеся експериментувати Не бійтеся експериментувати! Пам'ятайте - банер можна замінити в будь-який момент! Тому зробивши перший свій твір, сміливо виставляйте його на огляд своїм передплатникам. До речі, можна навіть влаштувати якусь голосування за кілька варіантів.

Отже, для розміщення банера в перший раз необхідно натиснути на синю кнопку «Додати оформлення каналу». Далі виберіть потрібне зображення (яке ви знайшли в мережі Інтернет або створили в редакторі фотографій) і розміщуйте. Сторінка оновиться, і ви зможете оцінити результати своєї роботи.

Банери для Youtube - заміна

Звичайно, не все виходить ідеально з першого разу Звичайно, не все виходить ідеально з першого разу. Тому розробники відеохостингу передбачили можливість заміни всіх елементів оформлення каналу.

Для заміни необхідно навести курсор на поле банера, і натиснути на що з'явився в правому верхньому куті олівець. Виберіть функцію «Змінити оформлення каналу». Далі все так само, як і в попередньому розділі: знаходимо потрібне зображення на своєму комп'ютері і завантажуємо його.

Як виглядають банери для каналу ютуб на різних пристроях?

Зверніть особливу увагу на функції, які з'являються після завантаження зображення. Тут можна відразу побачити варіації для мобільних телефонів, планшетів, широкоформатних телевізорів або звичайних комп'ютерних моніторів.

Якщо вас не влаштовує будь-який варіант, можна його змінити за допомогою кнопки «кадрувати». Натискаємо і міняємо положення як вам зручно. Є ще й «безпечна зона» - це те, що гарантовано потрапить в поле зору передплатника, незалежно від того, з якого пристрою він переглядає ваш канал.

При цьому потрібно також враховувати, що є ліміт на розмір картинки для банера. Вона повинна бути не більше 2560х1440 пікселів. Але якщо ваш варіант менше, то таке зображення спокійно розміститься на вашому каналі. Більші варіанти YouTube не прийме.

Розміри «безпечної зони» також обмежені і вони дещо менше - 1546х423 пікселів.

Будь-канал створюється з певною метою. Це може бути хобі, спосіб самоствердження, можливість розкріпачитися або ж заробити гроші. Ви вибрали останній варіант? Тоді приступимо до заробітку негайно! Я пропоную вам унікальну систему залучення аудиторії, яка описана в тренінгу «Клієнти з YpouTube на автопілоті» .

Якщо вам дійсно потрібен успіх, ви обов'язково його досягнете!

Рекомендуємо також почитати


Як зробити банер для ютуб?
Займемося оформленням каналу?
Як зробити банер для ютуб?
Для початку варто відповісти на найголовніше питання: «що таке банер?
Як виглядають банери для каналу ютуб на різних пристроях?
Ви вибрали останній варіант?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью