• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Backblaze опублікувала рейтинг невдалих моделей жорстких дисків за 2016 рік

Щороку компанія Backblaze, постачальник онлайн-систем резервного копіювання, опубліковує рейтинг надійності жорстких дисків з детальною інформацією такий, як: ємність жорстких дисків, фірмове найменування, кількість днів в експлуатації і найголовніше - відсоток поламаних дисків. На сьогоднішній день вибір надійних пристроїв зберігання даних стає актуальним завданням, так як більшу частину особистої інформації люди зберігають на ноутбуках, телефонах і настільних комп'ютерах. Купуючи жорсткі диски у виробників якісної продукції ми тим самим захищаємо свої дані від безповоротної втрати, а у випадку з рейтингом від Backblaze ми зможемо значно заощадити при покупці таких пристроїв.

Купуючи жорсткі диски у виробників якісної продукції ми тим самим захищаємо свої дані від безповоротної втрати, а у випадку з рейтингом від Backblaze ми зможемо значно заощадити при покупці таких пристроїв

Грунтуючись на рейтингу минулого року від Backblaze, кращими дисками стали 4 TB Toshiba MD04ABA400V і 8 TB HGST HUH728080ALE600. Показник виходу з ладу даних дисків склав 0%. Лідером також став 8 ТБ Seagate ST8000DM002 з частотою відмов 0%, але жорсткий диск був випущений тільки в листопаді.

Найгіршими стали диски виробництва WDC, показник частоти відмови яких склав 3,88%, за ними слідують Seagate - 2,65%. Важливо відзначити що в рейтингу також брали участь жорсткі диски від Backblaze. У тестуванні брали участь 1 626 жорстких дисків WDC, і тільки 61 з них вийшли з ладу; з 45 531 жорстких дисків Seagate тільки 1029 вийшли з ладу.

Компанія Backblaze проведене тестування не позиціонує як остаточний критерій при виборі жорсткого диска. Можна з упевненістю сказати, що на світовому ринку даної продукції ситуація на багато краще, ніж результати тестів. Тим не менше, немає ніякого способу дізнатися про кількість реалізованої непридатною продукції на ринку HDD, також як неможливо виявити причину по якій дані диски зіпсувалися. Неможливо захистити все жорсткі від впливу зовнішніх факторів.

Хотілося також відзначити, що в тестуванні застосовувалися жорсткі корпоративного сегмента. Вельми пізнавально спостерігати які з жорстких дисків вийдуть з ладу в центрах обробки даних. Порівняння працездатності жорстких дисків досить кумедна річ, особливо якщо у вас багато часу.

ДЖЕРЕЛО

схоже

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью