• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Автозавантаження програм | Комп'ютер для чайників

Операційна система Windows має безліч корисних функцій, призначених для комфортної роботи користувача за комп'ютером. Одна з таких функцій - це автозавантаження програм після запуску операційної системи. Наприклад, ви щодня користуєтеся однією і тією ж програмою (або декількома) і буде зручно налаштувати так, щоб програма (або програми) запускалися автоматично, після включення комп'ютера.

Розглянемо додавання програм в автозавантаження на прикладі ОС Windows 7, як найпопулярнішою системи на момент написання статті. В інших версіях Windows алгоритм настройки автозавантаження не буде сильно відрізнятися.

Для настройки автозапуску потрібного додатка спочатку відкрийте Головне меню «Пуск> Усі програми». Клацніть правою кнопкою миші на папці Автозавантаження і в контекстному меню виберіть параметр «Відкрити».

Клацніть правою кнопкою миші на папці Автозавантаження і в контекстному меню виберіть параметр «Відкрити»

Клацніть правою кнопкою миші на кнопці Пуск і в контекстному меню виберіть пункт «Відкрити провідник». У вікні знайдіть і відкрийте папку , В якій знаходиться програма, яка буде запускатися автоматично при запуску Windows.

У вікні знайдіть і відкрийте  папку  , В якій знаходиться програма, яка буде запускатися автоматично при запуску Windows

Клацніть лівою кнопкою миші на піктограмі потрібної програми і, не відпускаючи кнопку миші, перетягніть іконку в відкрите вікно папки автозавантаження, яке було відкрито раніше. Ця піктограма з'явиться в папці автозавантаження. Для зручності розташуйте вікна провідника поруч, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши пункт меню «Відображати вікна поруч».

Для зручності розташуйте вікна  провідника  поруч, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши пункт меню «Відображати вікна поруч»

Після закінчення перенесення програм в папку автозавантаження клацніть на кнопках Закрити, що знаходяться у верхніх правих кутах вікон двох примірників Провідника Windows. Програми, переміщені в папку автозавантаження, тепер будуть відкриватися при кожному запуску Windows 7.

Якщо в папці автозавантаження знаходиться занадто багато програм, може знадобитися хвилина або дві, щоб всі вони завантажилися при включенні комп'ютера. Чи не переповнюйте папку автозавантаження. Розміщуйте в неї тільки ті програми, які дійсно потрібні найчастіше.

Щоб видалити додаток з папки автозавантаження, клацніть на ній правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Видалити».

Поділитися.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью