• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Автомобіль в подарунок від молу «Апорт»

«Апорт» любить своїх відвідувачів і не перестає їх радувати кожен сезон!

Найбільший молл країни - «Апорт» (aport.kz) - місце, де зосереджені всі сучасні формати розваг і торгівлі. У 2018 році в молле відбулися значні події: відкрилася третя черга, де представлені такі якоря, як найбільший гіпермаркет в країні «Magnum», парк розваг «Funky world», аквапарк «Miami Аquapark & ​​SPA», оновлений «Дитячий світ». Сьогодні «Апорт» по праву можна назвати моллом міжнародного рівня, які надають можливість жителям Алмати і області користуватися найширшим асортиментом товарів, послуг і розваг, передає Zakon.kz .

Молл «Апорт» - це ціле міський простір. Сюди відвідувачі приходять на шопінг, після якого можна провести найкращий в місті сімейне дозвілля. В «народному» молле щодня кипить життя, і реалізуються нові підходи до організації відпочинку. Перший казахстанський молл - піонер популярної зараз акції «Ніч знижок».

«Апорт» любить своїх відвідувачів і не перестає їх радувати кожен сезон! Тут гості щодня отримують подарунки за те, що зробили покупку. Цього року молл приготував ще більше сюрпризів! Вже за традицією на честь свого дня народження «Апорт» дарує автомобіль! Щоб взяти участь у грандіозній акції потрібно зробити покупки в молле на суму від 15 000 тенге. Чеки обмінюються на гарантовані подарунки на стійках ресепшн. Серед них: сертифікати на разове відвідування фітнес-центру Hawaii Fitness, квиток в аквапарк «Hawaii» або «Miami aquapark & ​​SPA», сертифікат в сімейний парк розваг «Funky town» або «Funky world», сертифікат в Центр розваг NEXT і купон на безкоштовний картопля фрі і напій від ресторану «Hardees».

Головний приз - автомобіль розіграють 22 вересня на святкуванні дня народження молла «Апорт». Чекаємо всіх за новими враженнями!
www.aport.kz
Контактний номер: 312 13 13


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью