• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Автоматична парковка від Volvo

Пошук місця для стоянки для багатьох водіїв, а особливо для новачків, часто стає непереборною трудністю. Скільки машин втратили свій товарний вигляд в процесі паркування! Шведська компанія Volvo Car Group вирішила цю проблему одночасно просто і геніально: фахівці розробили унікальну інноваційну систему автоматичного паркування. Тепер машина сама може знайти вільне місце для паркування без участі водія.

Спілкування між машиною і її власником відбувається за допомогою технології Vehicle 2 Infrastructure і смартфона. Програма володіє всіма відомостями про паркувальних місцях і інфраструктурі доріг. Нова Volvo оснащена спеціальними датчиками і сенсорами, що дозволяють автомобілю самостійно маневрувати в просторі, не стикаючись з іншими машинами і пішоходами. Автомобіль самостійно вибирає траєкторію і швидкість руху, а також моменти гальмування.

Система автоматичного паркування дозволяє не тільки припаркувати автомобіль, але і забрати його зі стоянки. Для того щоб автомобіль припаркувався, водієві необхідно вийти з нього і подати сигнал зі смартфона. Далі Volvo все зробить сама. Причому імовірно місце стоянки вона може знаходити навіть в декількох сотнях метрів, це ніяк не утруднить процес парковки. Щоб забрати автомобіль, також потрібно подати сигнал зі смартфона і просто дочекатися машини.

Повідомляється, що першою моделлю, оснащеною системою автоматичного паркування, стане позашляховик Volvo XC90. Його серійний випуск в продаж намічений на кінець наступного 2014 року. Але цікавість автолюбителів буде задоволено набагато раніше: за повідомленнями Volvo Car Group демонстраційна версія буде показана широкій публіці вже в найближчі кілька тижнів.

Велика ймовірність, що нові технології розумної електроніки, що дозволяють поєднувати автономне управління з датчиками виявлення і розрізнення рухомих і статичних об'єктів, в найближче десятиліття призведуть до створення повністю безпечних і захищених від аварій автомобілів. На даний момент, за словами консультанта з безпеки корпорації Volvo Томаса Броберга, автономна парковка є новітньою технологією, що полегшує життя власника автомобіля. Конкуренти Volvo Car Group також повідомляють про свої наміри зайнятися розробкою автономних паркувальних систем.

Всі новини
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью