• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

avscan.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avscan.exe
 2. Інформація про фото avscan.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з avscan
 5. avscan сканер

Справжній файл avscan.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Avira Free Antivirus, розробленого Avira.

AVScan - це абревіатура від Avira A nti V ir Scan ner

Avscan.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є avscan.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avscan.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Avira OnDemand File Scanner. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи avscan.exe.

Інформація про фото avscan.exe

процес Avira OnDemand File Scanner або On-Demand Scanner або Avira On-Demand Scanner належить програмі Avira Product Family або Avira AntiVir Personal - Free або Avira Free Antivirus або Avira AntiVir Personal - Free Antivirus від Avira Operations GmbH & Co. KG або Avira GmbH (Www.avira.com).

Опис: avscan.exe не є необхідним для Windows. Avscan.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 434,344 байт (16% всіх випадків), 634,936 байт і ще 4 варіанти . Опис: avscan
Це файл, підписаний Verisign. Сертифіковане надійною компанією. Це не системний процес Windows. Avscan.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 16% небезпеки.
Ви можете видалити програму Avira Free Antivirus або Avira Antivirus, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до www.avira.com/free-av-updateinfo або www.avira.com/updateinfo для поновлення, перейти до www.avira.com/personal-support або www.avira.com/en/support для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Avira Free Antivirus або Avira Antivirus в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з avscan.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як avscan.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл avscan.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

У мене цей файл знаходиться в папці Авірі, і судячи з усього є сканером антивіруса Авірі.
Rimus файл антивіруса Avira

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото avscan.exe: - на основі 1 голосу з 2 відгуками.

34 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). Один користувач оцінив, як вважається за необхідне.

Кращі практики для виправлення проблем з avscan

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з avscan. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу avscan.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

avscan сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью