• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

AvastUI.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AvastUI.exe
 2. Інформація про фото AvastUI.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з AvastUI
 5. AvastUI сканер

Справжній файл AvastUI.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Avast Free Antivirus, розробленого AVAST.

AvastUI - це абревіатура від Avast Antivirus U ser I nterface

AvastUI.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є AvastUI.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AvastUI.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Avast Antivirus. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи AvastUI.exe.

Інформація про фото AvastUI.exe

процес Avast Antivirus належить програмі Avast Free Antivirus або Avast Internet Security або Avast Antivirus або Avast Pro Antivirus або Avast Premier або Avast! Antivirus або AVAST Software sro або AVAST Software as від AVAST Software (Www.avast.com) або Avast Software sro або ALWIL Software (Www.avast.com).

Опис: AvastUI.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. AvastUI.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 5,227,112 байт (9% всіх випадків), 5,515,496 байт і ще 72 варіанта . Опис: AvastUI
Це не системний файл Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Додаток не видно користувачам. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run). AvastUI.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 43% небезпеки.
У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням AvastUI.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті Avast , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Avast Free Antivirus або avast! Free Antivirus).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з AvastUI.exe

 • Якщо AvastUI.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 55% небезпеки. Розмір файлу 5,515,496 байт (16% всіх випадків), 9,083,840 байт і ще 4 варіанти . Поставлено цифровий підпис. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run). Це не файл Windows. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. Додаток не видно користувачам. AvastUI.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних.
  У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням AvastUI.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті Avast , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Avast! Free Antivirus або Avast Premier).
 • Якщо AvastUI.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 61% небезпеки. Розмір файлу 5,515,496 байт (33% всіх випадків), 3,567,800 байт або 4,241,512 байт. У процесу немає видимого вікна. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run). Це не системний процес Windows. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. AvastUI.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних.
  У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням AvastUI.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті Avast , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Avast! Free Antivirus або Avast Premier).

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як AvastUI.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл AvastUI.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Доброго часу доби. Виходить така картина маслом. Аваст вилетів, після чого після перезавантаження довго висить комп з чистим робочим столом, потім завантажується таки і вилітає вікно AvastUI.exe- Помилка програми. текст у вікні: Виключення невідоме програмне виключення (0xe06d7363) в додатку за адресою 0x7c812afb. після видалення програми аваст проблема з висяком при завантаженні зникає. вікно природно теж на екран не вилітає. Сканував cureit-му, кілька троянів знайшов. Після цього ставлю знову аваст. після установки, відразу за привітанням вилітає таже помилка. і все повторюється заново. звичайно можна інший антивірус поставити. але по моєму це проблему не вирішує. Підкажіть, як з цим боротися.
Dava111 У мене він важить 3,54 МБ (3,722,416 байт) Про цифровий підпис - "немає даних" Версія АВАСТ 6.0.1289.0
Сергій К етот файл повинен бити в C: \ Program Files \ AVAST Software \ Avast естли він в іншому місці ето вірь
виняток невідоме програмне виключення (0xe06d7363) в додаток по Адес 0x76b8b9bc.
Володимир Avast IS 7.0.1474, при запуску AvastUI.exe ставить фаєрволи, як невизначені адаптери мережі ... при цьому змінюючи маску мережі на 255.255.0.0 ... пологаю саме звідси не можливість не тільки підключитися, але і взагалі побачити мережу .. . видалити і виправити не вдалося, до повного видалення Avast за допомогою UninstallTool ... мережу повернулася в процесі видалення сама)) Скінів сорри немає ... Цікаво, що подібна поведінка антивирь помічено тільки на Win8 ... (додаткова інформація)
Andrew Ramiras це просто гидота заважає системі
Олексадр Вже як півроку при завантаженні з'являється вікно AvastUI.exe-Помилка програми Інструкція за адресою "0х7767017f" звернулася до пам'яті за адресою "0х00000050". Пам'ять не може бути 2read "." ОК "- завершення програми. Що це означає?
Марина Ц У мене просто маленьке віконце без тексту, тільки в заголовку avastui. З'явилося після раптового виходу системи з ладу з подальшим відновленням з контрольної точки.
Анвар Думаю, що це виконуваний файл перевірки ліцензій. Помилка може бути викликана установкою неліцензійне версії Avast, просто повторно антивірус, скориставшись офіційним сайтом! Якщо ж помилка не усунено, то спробуйте просканувати систему на віруси іншим антивірусом, а краще систему перевстановити заново, і не лазити по незрозумілим сайтам хитаючи все різні патчі і сумнівний софт! (додаткова інформація)
Sergey Привіт. У мене аваст пішов з поля бою; не запускається, не видаляється. ESET визнав здоровим знаходиться в C: \ Program Files \ AVAST Software \ Avast. при попітке оновити, видалити, деінсталіровать вирубує комп. При запуску видає вікно з текстом: Помилка запуску програми 0хе0150002.Для скасування натисніть ок. Кожен 30-35 хв. перезапускає комп Викид СЕС.НО працює норм.
владимир

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото AvastUI.exe: - на основі 11 голосів з 10 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 4 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. 3 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як нейтральний. 2 користувачів дали, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з AvastUI

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з AvastUI. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу AvastUI.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

AvastUI сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Що це означає?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью