• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Avast. знищуємо віруси

 1. Це керівництво застаріло
 2. Про програму
 3. можливості
 4. Альтернативні програми для GNU Linux, Mac OS і Microsoft Windows
 5. Антивірусний CD / DVD
 6. Перевстановлення Microsoft Windows
 7. питання
 8. Міні-тест

Оновлений 24 November 2014

Це керівництво застаріло

Комп'ютерні віруси отруюють життя. Вони руйнують файли і цілі розділи на дисках. Уповільнюють роботу системи. Підступно користуються адресною книгою, щоб розсилати свої копії нашим друзям і колегам. Є багато програм-антивірусів, що мають багату історію розвитку і славні імена творців. Ми розглядаємо популярну програму під назвою avast !. Подібно своїм "колегам", avast! вміє сканувати комп'ютер, знаходити і видаляти віруси, захищати систему від зараження і автоматично отримувати оновлення антивірусної бази даних через Інтернет.

Установка avast!

 • Клацаємо по значку avast! внизу, щоб перейти на сайт розробника.
 • Вибираємо варіант "Безкоштовний антивірус" і клацаємо по кнопці "Завантажити".
 • Творці avast! можуть перенаправити на інший, російський сайт, звідки завантажувати програму буде швидше, ніж з-за кордону. Наприклад, на softportal.ru. Знаходимо там посилання (посилання) на скачування програми, викачуємо файл дистрибутива (.exe) і зберігаємо його на диск.
 • Запускаємо програму-інсталятор подвійним клацанням.
 • Прямуємо до рекомендацій глави установка програми .
 • Після установки програми можна видалити дистрибутив.

avast!
avast

Про програму

Головна функція: захист комп'ютера від вірусів

Сторінка програми: www.avast.com

Автор: AVAST Software as

Ліцензія: безкоштовна для некомерційного та персонального використання

Операційна система: всі версії Windows

Використовувана тут версія програми: 6.0

Обсяг дистрибутива: 92 Мб

можливості

Не слід думати, що кращі антивіруси неодмінно повинні коштувати великих грошей. Безкоштовний avast! - потужний засіб боротьби з "комп'ютерними хворобами". Сучасний користувач оцінить захист від проникнення в комп'ютер з Інтернету і блокування підозрілих вкладень в електронних листах.

Користувачеві антивірусної програми слід пам'ятати дві речі:

 • Постійно з'являються нові віруси. Тому потрібно тримати антивірусну базу даних в актуальному стані. Avast! сам, автоматично викачує оновлення бази з мережі, головне - не перешкоджати йому.
 • Спроба запустити два або кілька антивірусів може привести до серйозного конфлікту і "зависання" всієї системи. Перед тим як встановлювати avast !, переконайтеся, що на комп'ютері немає будь-якого іншого антивіруса. Якщо є - краще видалити його з системи (або хоча б відключити) перед установкою avast !.

Альтернативні програми для GNU Linux, Mac OS і Microsoft Windows

Крім avast! є й інші безкоштовні антивірусні програми для Microsoft Windows, наприклад:

Якщо ваш бюджет дозволяє обзавестися комерційним (платним) антивірусом для Microsoft Windows, це може бути непоганий варіант. Комерційні антивіруси часто пропонують більш повну і досконалу захист.

Хоча операційні системи GNU Linux і Mac OS вважаються відносно вільними від вірусів, не варто нехтувати цією небезпекою. Ніколи не знаєш, в який момент з'явиться "забійний" вірус для цих операційних систем. До того ж, можна опинитися (звичайно, ненавмисно) розповсюджувачем вірусів, хоч ваш власний комп'ютер і не заражена.

Сьогодні, на жаль, немає безкоштовних антивірусних засобів, які можна було б з чистим серцем рекомендувати для використання в Linux і Mac OS. Є, однак, кілька гідних комерційних продуктів, наприклад:

Перед установкою програми рекомендуємо зупинити і видалити з системи інші антивірусні засоби, якщо такі встановлені на вашому комп'ютері. Різні антивіруси можуть конфліктувати між собою і приводити до різних неприємностей аж до зависання системи.

 • Запускаємо інсталяційний файл (.exe).
 • Вибір мови установки. Ми залишаємо "Русский" (за замовчуванням) і натискаємо "Далі".
 • Вітальне вікно. З міркувань безпеки рекомендуємо зняти галочку в поле "Брати участь в житті спільноти avast!". Натискаємо "Далі".
 • Рекомендації avast !. Якщо у вас не встановлений браузер Google Chrome, наполегливі розробники avast! порадять завантажити і встановити його. Не хочете? Тоді вибираємо "Ні" і натискаємо "Далі".
 • Процес установки, за ходом якого можна спостерігати, і експрес-сканування системи (незважаючи на "експрес", може тривати досить довго). Вікно "Установка завершена". Можна натиснути кнопку "Готово". У правому нижньому кутку екрану (системному треї) з'явиться "фірмовий" помаранчевий гурток.

Після установки avast! нагадає про реєстрацію.

Як? Безкоштовна програма - і реєстрація? Так, таке буває. Без реєстрації ви зможете користуватися avast! 30 днів. Реєстрація безкоштовна, як і сам avast !. В процесі знадобиться з'єднання з інтернетом.

 • Клацаємо по помаранчевому значку avast! в системному треї (в правому нижньому кутку екрану).

З'явиться головне вікно avast !, в якому ви побачите фразу "Програма очікує реєстрації, просимо зареєструватися".

, в якому ви побачите фразу Програма очікує реєстрації, просимо зареєструватися

 • Клацаємо по посиланню "Зареєструватися".

 • Ще одне барвисте вікно з інформацією, де нам пропонують платну версію програми.

Знаходимо сіру кнопку "Реєстрація" і клацаємо по ній. Тепер перед нами реєстраційна анкета:

Тепер перед нами реєстраційна анкета:

 • З міркувань захисту приватності радимо заповнити тільки необхідні поля (ім'я та адреса e-mail).
 • Клацаємо по кнопці "Реєстрація на безкоштовну ліцензію". На цьому процедура реєстрації завершена.

Тепер можна користуватися програмою без "напоминалок", абсолютно безкоштовно, протягом року. Через рік avast! попросить перереєструватися (теж безкоштовно).

Ви можете запитати, чому ми відразу після установки і реєстрації програми заговорили про її оновлення? Справа в тому, що для антивіруса поновлення важливі як ні для якої іншої програми. Нові віруси з'являються щодня, і дуже важливо, щоб ваша система захисту про них знала.

Avast! автоматично перевіряє наявність оновлень. При виявленні відповідного оновлення програма викачує і встановлює його. У правому нижньому кутку екрану спливає віконце, яке говорить, що програма була оновлена.

Регулярним оновленням підлягають як програмні файли, так і антивірусна база (творці avast! Називають її "модуль сканування і визначення вірусів".

При бажанні оновити avast! можна і вручну.

 • Клацаємо по значку avast! в правому нижньому кутку екрану правою кнопкою миші.
 • В меню "Оновити" вибираємо "Програму" (для програмних файлів) і / або "Модуль сканування і визначення вірусів".

Якщо оновлення серйозні, може знадобитися перезавантаження комп'ютера.

Якщо у вас немає постійного хорошого доступу до інтернету, можна заборонити avast! спроби автоматично виходити в мережу і завантажувати оновлення (хоча ми не рекомендуємо це робити).

 • Клацаємо по значку avast! в правому нижньому кутку екрану лівою кнопкою миші. Відкриється головне вікно програми.
 • Вгорі знаходимо меню і вибираємо пункт "Налаштування програми".
 • У лівому стовпчику вибираємо пункт "Оновлення".
 • І для програми, і для модуля сканування і визначення вірусів пропонуються три режими на вибір. Avast! може сам, автоматично, завантажувати оновлення, або питати у вас дозволу, або нічого не робити. В останньому випадку вам доведеться оновлювати програму і антивірусну базу вручну - можливо, не найгірший варіант, тільки не забувайте робити це регулярно.

Нарешті, існує можливість завантажити оновлення з веб-сайту розробника

www.avast.com/ru-ru/download-update

Це корисно, коли виникає необхідність оновити антивірус на комп'ютері, де взагалі немає підключення до Інтернету, або його швидкість залишає бажати кращого. Файл можна скачати там, де швидкість хороша, записати на диск або флешку, перенести на потрібний комп'ютер (з встановленою програмою avast!) І запустити оновлення (це звичайний файл .exe).

Приблизно так виглядає avast !, якщо і програма, і модуль сканування були коректно оновлені (головне вікно програми, меню "Підсумок" - "Поточний стан".

Навіть якщо на комп'ютері не відчувається присутність вірусу, це не означає, що система вільна від шкідливого коду. Багато віруси ніяк не проявляють себе до настання певних умов. Тому час від часу корисно запускати перевірку дисків на віруси.

Давайте поглянемо на основне вікно програми. (Його можна викликати простим натисканням лівої кнопки миші по значку avast! В правому нижньому кутку екрану).

Зліва - великі кнопки вертикального меню.

Зліва - великі кнопки вертикального меню

 • Зведення. Тут зібрані основна інформація про компоненти avast! (Включаючи те, наскільки вони свіжі) і статистика використання avast! для пошуку вірусів на вашому комп'ютері.
 • Сканувати комп'ютер. Різні варіанти перевірки комп'ютера на віруси: прямо зараз, при завантаженні комп'ютера, а також результати попередніх сканувань.
 • Екрани в реальному часі. Звідси можна запустити (чи, навпаки, відключити) захист для різних процесів, наприклад, захист електронної пошти або переглядаються веб-сторінок.
 • Додатковий захист. У цьому пункті можна включити і налаштувати "Пісочницю" (sandbox) - так розробники avast! називають створювану програмою спеціальну область, куди avast! поміщає програми, що здаються підозрілими, щоб вони не завдали шкоди системних файлів комп'ютера. Крім того, тут можна включити модуль для перегляду репутації веб-сайтів WebRep і заблокувати окремі сайти.
 • Обслуговування. Про оновлення і реєстрацію програми вже говорилося в попередніх розділах, а про "Карантині" ми розповімо трохи пізніше. Крім того, тут можна подивитися інформацію про саму програму avast !.

Спробуємо перевірити комп'ютер на віруси.

У головному вікні програми в лівому меню вибираємо "Сканувати комп'ютер" - "Сканувати".

avast! пропонує чотири можливості.

 • Експрес-сканування. Рекомендується як найбільш швидкий спосіб упевнитися, що основні компоненти системи не уражені вірусами.
 • Повне сканування. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом і хочете провести глибоке сканування всіх файлів, цей варіант для вас.
 • Сканування знімних носіїв. Корисно, якщо до вашого комп'ютера підключають флешку, про яку не можна напевно сказати, що вона "чиста".
 • Виберіть папку для сканування. Повне сканування, але не всього комп'ютера, а окремої папки. Зручно, якщо ви підозрюєте, що вірус локалізований саме там.

Більш детальну інформацію про будь-якому вигляді сканування можна дізнатися, якщо клацнути по посиланню "Детальніше".

Більш детальну інформацію про будь-якому вигляді сканування можна дізнатися, якщо клацнути по посиланню Детальніше

Там же можна налаштувати параметри сканування (ця опція, скоріше, для просунутих користувачів).

Для початку експрес-сканування досить натиснути на кнопку "Пуск".

Розпочнеться сканування.

Розпочнеться сканування

Після закінчення avast! покаже, як пройшло сканування. Якщо виявлена ​​загроза, картинка буде виглядати приблизно так:

Якщо виявлена ​​загроза, картинка буде виглядати приблизно так:

Натискаємо на кнопку "Показати результати"

Натискаємо на кнопку Показати результати

Решта видів сканування виконуються аналогічно.

В меню "Сканування при завантаженні" можна включити перевірку на віруси натисканням кнопки "Запланувати".

При кожній наступній завантаженні комп'ютера avast! буде сканувати жорсткий диск (або диски) на віруси. Чому це важливо? В цьому випадку avast! сканує жорсткі диски комп'ютера до завантаження більшості програм і навіть драйверів самої операційної системи Microsoft Windows. Віруси не встигають потрапити в оперативну пам'ять і активуватися, avast! випереджає їх, що дозволяє йому більш ефективно робити свою роботу. Якщо ви підозрюєте, що на комп'ютері "господарює" вірус, одна зі звичайних для таких випадків рекомендацій - запустити avast! в режимі "Сканування при завантаженні".

Що робити, якщо avast! виявив на комп'ютері заразу?

Якщо це сталося в режимі "Сканування при завантаженні", ви будете мати перед очима синій екран з текстом (адже графічний інтерфейс Windows ще не завантажений). avast! запропонує вам видалити, перемістити, вилікувати заражений файл або ігнорувати проблему. (Останній варіант, втім, навряд чи можна вважати розумним).

В інших режимах перед вами виявиться такий вибір:

 • Лікувати. avast! спробує позбутися від шкідливого коду в зараженому файлі без будь-яких втрат для вас і для системи. Це не завжди виходить, але спробувати варто.
 • Перемістити в карантин. Чи не видаляти, але ізолювати заражений файл таким чином, щоб вірус не міг нашкодити іншим компонентам системи (докладніше див. Нижче).
 • Вилучити. avast! просто видаляє заражений файл. Це буває найпростішим і дієвим способом вирішити проблему - звичайно, якщо ви впевнені, що файл не представляє значення ні для вас, ні для операційної системи.
 • Чи не робити нічого.

Трохи докладніше про карантин. Може трапитися, що шкідник "увійшов" в той чи інший важливий файл. Видаляти цей файл не входить у ваші плани, навпаки, він дуже важливий, а вилікувати не вдається. Для цих випадків автори avast! і придумали "Карантин". Програма ізолює файл від системи, не дозволяючи вірусу розповсюджуватися і даючи вам можливість подумати і вирішити, як бути далі. До речі, бувають ситуації, коли навіть найкраща антивірусна програма дає осічку і приймає за вірус цілком нормальний файл (який, з точки зору цієї програми, демонструє "підозрілу поведінку"). Необережне видалення такого "невинного" (але важливого для системи) файлу може бути чревате неприємностями. А з "Карантину" його завжди можна витягти.

У цьому прикладі avast! після успішного сканування локалізував вірус і запропонував варіанти подальших дій.

Вибираємо "Перемістити в карантин" і натискаємо кнопку "Застосувати". avast! виконує команду, хоча не видає ніяких результатів. При закритті вікна avast! наполегливо пропонує дозволити перевірку під час завантаження комп'ютера. Побачити файл в "карантині" можна, якщо в головному вікні програми вибрати "Обслуговування" - "Карантин".

Побачити файл в карантині можна, якщо в головному вікні програми вибрати Обслуговування - Карантин

Ізольований в карантині файл з вірусом виглядає так:

Ізольований в карантині файл з вірусом виглядає так:

Клацнувши правою кнопкою миші, можна виробляти з файлом різні дії, наприклад, видалити, відновити "як було" (до втручання avast!), Зберегти в іншій папці на диску і т.д.

д

Як всякий порядний антивірусний пакет, avast! включає не тільки сканер (який запускається періодично), а й резидентний (постійно знаходиться в пам'яті) антивірусний "екран". Це допомагає постійно стежити за "здоров'ям" комп'ютера і не допускати проникнення вірусів в систему.

Якщо бути точним, у avast! є кілька резидентних модулів-програм, які розробники назвали "екранами". У головному вікні програми вони перераховані в меню "Екрани в реальному часі".

Клацаючи в меню за назвою екрану, праворуч отримуємо про нього більш детальну інформацію. Кожен екран можна ввімкнути або вимкнути за допомогою кнопок "Пуск" і "Стоп".

Кожен екран можна ввімкнути або вимкнути за допомогою кнопок Пуск і Стоп

Всього екранів вісім:

 • Екран файлової системи. Основний екран avast !, сканує файли при їх відкритті (зокрема, програми при запуску) .. Зокрема, саме він сканує програми при їх запуску.
 • Екран пошти. Сканує входить (а заодно і вихідну) пошту, включаючи, зрозуміло, файли-вкладення. Дуже корисний, якщо ви користуєтеся поштовим клієнтом, таким як Mozilla Thunderbird.
 • Веб-екран. Захист для роботи в Інтернеті при перегляді веб-сайтів.
 • Екран P2P. Використовується для програм "точка-точка" або пірінгових програм. Стане в нагоді, якщо у вас на комп'ютері працюють програм, які взаємодіють через мережу з іншими комп'ютерами безпосередньо (наприклад, торрент-клієнти).
 • Екран інтернет-чатів. Корисно, якщо ви користуєтеся, наприклад, ICQ.
 • Мережевий екран. Захист від мережевих атак ззовні, наприклад, з комп'ютера, який (правдами чи неправдами) підключився до вашої локальної мережі.
 • Екран сценаріїв. Перехоплює всі сценарії, що виконуються в системі.
 • Екран поведінки. Виявляє незвичайне і підозрілу поведінку програм (і звертає увагу користувача).

Більшість екранів можна налаштовувати. Для цього потрібно клацнути по кнопці "Розширені налаштування" у відповідному вікні екрану.

Для цього потрібно клацнути по кнопці Розширені налаштування у відповідному вікні екрану

У наведеному нижче прикладі - налаштування рівня чутливості для веб-екрану.

У наведеному нижче прикладі - налаштування рівня чутливості для веб-екрану

Як ви самі можете переконатися, avast! пропонує досить багато налаштувань, які розраховані, скоріше, на просунутого користувача, і ми залишаємо їх за рамками нашого керівництва. Допитливий читач розбереться з ними без особливих зусиль: avast! пропонує не тільки підказки поруч з кожним полем і кнопкою, але і розумну систему допомоги російською мовою. Для доступу до неї досить натиснути клавішу F1 на клавіатурі або кнопку зі знаком питання в програмі.

Для доступу до неї досить натиснути клавішу F1 на клавіатурі або кнопку зі знаком питання в програмі

Іноді захисту, яку забезпечують avast! , Comodo Firewall і Spybot, виявляється недостатньо. Всупереч нашим оточенням зусиллям, шкідливий код все-таки проникає в систему. Тоді доводиться шукати дієвіші способи.

Антивірусний CD / DVD

Деякі виробники антивірусів пропонують кошти для створення особливих CD / DVD. З їх допомогою можна виконати "чисту" (без вірусів) завантаження комп'ютера і розібратися з зараженими жорсткими дисками. CD / DVD зазвичай можна скачати одним файлом в форматі ISO (його називають "образ диска"). ISO - універсальний формат, його "розуміють" різні програми для роботи з CD / DVD. За допомогою такої програми можна перетворити ISO-файл в завантажувальний CD або DVD, необхідний для боротьби з вірусами.

Послідовність кроків така:

 • Вікачуємо програму, яка поможет вам розібратіся з шкідлівім кодом, на зразок тих, что опісані в нашому керівніцтві.
 • Створюємо завантажувальну антівірусній CD або DVD. Для создания (іноді кажуть "пропалювання" диска) можна використовуват якусь безкоштовно програму, например, ImgBurn .
 • Вставляємо диск в дисковод зараженого комп'ютера.
 • Вімікаємо комп'ютер (як завжди). Відключаємо его від інтернету - фізично віймаємо провід або відключаємо адаптер wi-fi, Дивлячись за способом Підключення до інтернету.
 • Включаємо комп'ютер и завантажуємо его з CD / DVD.

Рада просунути користувач. На вашому комп'ютері (в залежності від конфігурації) може бути встановлена ​​послідовність завантаження "спочатку жорсткий диск, потім CD / DVD". У цьому випадку комп'ютер завжди буде завантажуватися з зараженого жорсткого диска. Щоб змінити послідовність на "спочатку CD / DVD, потім жорсткий диск", потрібно увійти в BIOS комп'ютера і змінити відповідний параметр. Вхід в BIOS здійснюється найчастіше натисканням клавіші Del або іншої клавіші на самому початку завантаження (коли на чорному тлі екрана з'явилася перша інформація). Виробники BIOS віддають перевагу різним інтерфейси, які завжди відображаються на англійській мові. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до знає людині. УВАГА! Помилкові настройки BIOS можуть порушити правильну завантаження вашого комп'ютера!

У деяких дуже старих комп'ютерах можливість завантаження з CD / DVD може взагалі бути відсутнім. Тоді, на жаль, описаний в цьому підрозділі спосіб застосувати не можна. На щастя, таких комп'ютерів стає все менше.

 • Включаємо з'єднання з інтернетом і дозволяємо антивірусній програмі завантажити останні оновлення.
 • Скануємо жорсткий диск (диски) комп'ютера на віруси.

Ось деякі приклади "антивірусних CD":

Виконавши "чисту" завантаження, можна використовувати і інші програми-сканери:

Щоб розібратися з шкідливим кодом напевно і остаточно, можна використати більше таких утиліт.

Перевстановлення Microsoft Windows

Останнім засобом боротьби з вірусами (коли інші способи вже випробувані) може бути повна перевстановлення операційної системи. Це порівняно довгий процес, зате він дозволяє "почати з чистого аркуша". Якщо все робити акуратно (нічого принципово важкого немає), ви не втратите ні один з ваших робочих файлів. Перевстановлення Windows зачіпає тільки системні файли самої операційної системи, а не призначені для користувача дані.

Треба сказати, що на інших комп'ютерах перевстановлення Windows допомагає "одним махом" вирішити й інші проблеми, наприклад, перевантаженість системи встановленими до місця і не до місця програмами, помилки в реєстрі і т.д. Виходить щось на зразок "генерального прибирання".

УВАГА! Перед тим, як встановлювати заново Windows, переконайтеся, що у вас під рукою є всі ліцензійні ключі і серійні номери до платних програм, встановлених на комп'ютері, а також до дистрибутива самої Windows. Слід знати, що при повній перевстановлення Windows всі встановлені програми будуть видалені, їх доведеться встановлювати заново. Тому запам'ятайте (запишіть) настройки найбільш важливих програм.

Послідовність кроків така:

 • Створюємо резервну копію даних користувача (документів, електронних таблиць, файлів електронної пошти і т.д.).
 • Завантажуємо комп'ютер з дистрибутива Windows на CD / DVD.
 • Встановлюємо Windows, слідуючи інструкціям на екрані, з форматуванням системного жорсткого диска.
 • Дозволяємо Windows завантажити і встановити необхідні для операційної системи оновлення.
 • Встановлюємо avast! (Або іншу антивірусну програму), дозволяємо їй скачати і встановити потрібні їй оновлення.
 • Встановлюємо (і при необхідності оновлюємо) інші програми.
 • Тільки після цього підключаємо до комп'ютера диск з резервною копією даних. Скануємо його на віруси та інший шкідливий код.
 • Відновлюємо дані з резервної копії.

питання

Питання: У мене на комп'ютері дуже багато файлів. Чи не занадто довго вийде сканувати ці файли щоразу при завантаженні комп'ютера?

Відповідь: Може бути. Можливо, варто задовольнятися одноразовим скануванням всієї системи при завантаженні, а потім відключити цю опцію і довіритися резидентної захисту avast !.

Питання: Чи варто встановлювати на комп'ютері два антивіруса (або більше), щоб забезпечити більш надійний захист?

Відповідь: Не варто. Антивірусні програми можуть конфліктувати один з одним. Одна з них може порахувати поведінку іншої підозрілим або навіть небезпечним, і у користувача з'являться проблеми. Скористайтеся тією програмою, яка вам подобається більше, якій ви довіряєте.

Питання: Я чув, що антивірус ... краще, ніж avast !. Це правда?

Відповідь: Буває, що антивірусні програми поводяться по-різному в критичних ситуаціях. Те, що не зміг "вилікувати" або навіть не виявив один антивірус, зуміє інший, і навпаки. В цілому ж сучасні просунуті антивірусні засоби (такі, як avast!) Справляються з переважною більшістю вірусів приблизно з рівним успіхом. Якщо вам не сподобається avast !, ви можете видалити його і встановити інший антивірус, навіть комерційний, благо такі програми зазвичай коштують недорого.

Міні-тест

1. Реєстрація avast! дозволяє безкоштовно працювати з програмою протягом ...

 • 1 місяці
 • 6 місяців
 • 12 місяців
 • 24 місяців

2. Як зареєструвати програму?

 • Заповнити анкету в програмі avast !, і програма все зробить сама
 • Заповнити анкету на веб-сайті розробника і дочекатися ключ по електронній пошті
 • Заповнити анкету на веб-сайті розробника і скопіювати ключ з екрану
 • Заповнити анкету в текстовому файлі, відправити розробнику по електронній пошті і дочекатися ключ по електронній пошті

3. Перед нами стоїть завдання оновлення антивірусної бази avast! (модуль сканування і визначення вірусів). Яке твердження не так?

 • Avast! може сам автоматично завантажувати оновлення
 • Оновлення можна виконати "вручну"
 • Оновлення можна завантажити з веб-сайту розробника як файл
 • Оновлення доступні тільки з новою, свіжою версією avast!

4. Яке призначення "карантину"?

 • Це база даних вірусів, звідки avast! черпає інформацію при скануванні
 • Це "ізолятор" для файлів, які avast! зазначив як заражені
 • Це проміжний буфер, в який заражений файл поміщається безпосередньо перед видаленням
 • Це нешкідлива демо-програма, яка знайомить користувача з симптомами зараження комп'ютера вірусами

5. Яку систему захисту ми називаємо "резидентної"?

 • Демо-захист (демонструє можливості захисту для ознайомлення з програмою)
 • Захист, яка знаходиться в пам'яті постійно і відстежує дії вірусів і підозрілих програм
 • Захист, яка спрацьовує при запуску avast! в режимі сканування вручну
 • "Глибоке" сканування дисків і файлів

6. Навіщо в програмі avast! цілих вісім "екранів"?

 • Кожен екран призначений для вирішення свого завдання
 • Вони забезпечують різний рівень спрацьовування захисту
 • Вони потрібні для сумісності avast! з іншими програмами
 • Це мовні модулі (інтерфейс avast! Різними мовами)

7. Перебуваючи в налаштуваннях резидентного захисту avast !, можна ... (знайдіть помилку)

 • ... відключити всі екрани
 • ... відключити якийсь один екран
 • ... встановити новий екран
 • ... налаштувати кожен екран індивідуально

8. Знайдіть функцію, яка не входить в число основних функцій avast !:

 • Перевірка вкладень в листах електронної пошти
 • Захист з'єднань ICQ
 • Перевірка завантажувальних секторів дискет
 • фільтрація спаму

(Хочете перевірити правильність своїх відповідей? )

Не хочете?
Як?
Безкоштовна програма - і реєстрація?
Ви можете запитати, чому ми відразу після установки і реєстрації програми заговорили про її оновлення?
Чому це важливо?
Виявив на комп'ютері заразу?
Чи не занадто довго вийде сканувати ці файли щоразу при завантаженні комп'ютера?
Це правда?
2. Як зареєструвати програму?
Яке твердження не так?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью