• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Атирау в червні - що взяти і що робити: відпочинок, погода, відгуки

 1. Червнева погодка
 2. Пару слів про воду
 3. ягідки
 4. Чи не святковий місяць
 5. Комарі і мошки атакують!
 6. невеликий рада

Атирау - це прекрасний, спокійний і дуже чисте місто, вулиці широкі і просторі. Поїхали з дружиною подивитися Каспій і все таке, але як виявилося, там немає моря, так-так, моря там немає, а є річка Урал . Про це розповім далі.

Червнева погодка

В Атирау, як і в усьому Казахстані, в червні досить жарко, температура тримається близько 30 градусів, особисто мені по відчуттях, не було ні душно ні жарко, я сам по собі людина яка легко переносить майже будь-яку температуру і погодні умови. Мені було добре, я обожнюю таку погоду, коли і не сухо і не дуже волого, а так само трохи спекотно. Але ось дружина бувало «помирала»: D Сонечко світить так, що «мама не горюй», так що головні убори - обов'язково! За час мого перебування, ні разу не лив дощ. Була, звичайно, парочка хмарних деньків, але дощу не було, і все одно було тепло.

Пару слів про воду

Якщо що, панове туристи або ж «колеги», хто розраховує, що поїде в Атирау і буде кожен день насолоджуватися морським бризом і милуватися хвилями - змушений Вас засмутити, моря немає. Воно знаходиться в кілометрах 30-40 від міста. Ми, звичайно, з'їздили, але я був на 100% впевнений, що Атирау знаходиться на березі: D, не бути мені географом.

річка Урал сама по собі, брудна і каламутна, не раджу там купатися, хоча ми бачили, що рибу ловлять там частенько)

річка  Урал  сама по собі, брудна і каламутна, не раджу там купатися, хоча ми бачили, що рибу ловлять там частенько)

ягідки

У червні черешні просто завались) продається скрізь, так як пік сезону. За смаком вона трохи інша, ніж продають у нас на ринку (в Оренбурзі), вона більш концентрована, насичена і тверда, а у нас водянистіша і м'яка. Накупили собі дуже багато черешні, наробили варення, і їли кожен день. Черешня дуже корисна річ, їжте більше!

Так само на ринках повно жовтої аличі, відразу попереджаю - на шлунково-кишкового тракту впливає ну вже дуже добре)) Скрізь продають варення з аличі, тільки не звичайне а товчене, що то за типом повидла, яке смачно намазувати на смачну булочку, тим у кого проблеми з ШКТ не раджу їсти багато, дуже не раджу: D

Так само на ринках повно жовтої аличі, відразу попереджаю - на шлунково-кишкового тракту впливає ну вже дуже добре)) Скрізь продають варення з аличі, тільки не звичайне а товчене, що то за типом повидла, яке смачно намазувати на смачну булочку, тим у кого проблеми з ШКТ не раджу їсти багато, дуже не раджу: D

Чи не святковий місяць

Червень Казахстані - один з небагатьох місяців, коли немає свят) в основному майже всі місяці славляться святами, але червень - виняток. Якщо хочете побачити народні танці, традиційні обряди і костюми, спів тощо, то приїжджайте в інші місяці, липень - місяць без свят. Єдине що ми помітили, це те що в один день було дуже багато мотоциклістів на вулицях, вони їздили з прапором Казахстану, і взагалі багато байкерів ганяли по місту. Погуглити, дізналися, що це був всесвітній день мотоцикліста! Я впевнений, тому хто любить круті байки - дуже сподобається, досить ефектно виглядає коли по широких вулицях їде група байкерів, і від звуку двигунів і вихлопу, розноситься луна)

Комарі і мошки атакують!

Від комарів відбою немає, вони їли мене кожні кілька хвилин) Чим я тільки не бризкався - все одно жеруть, дуже живучі «казахські» комарі: D Не знаю з чим пов'язано, але комарів і мошок було просто аномально багато. Беріть побільше коштів від комарів і різних комах. Я брав з собою, мазь Фініст, це просто супер помічник, раджу! Без нього я б, напевно, коростою захворів)

В цілому - доставучіх комах греблю гати. Дуже серйозно до цього поставтеся, тому що деякі москіти - переносники хвороби. Коли зустрів так багато «кровопивців», то мені стало трохи не по собі, хіба мало звідки прилетіли. Будьте уважні!

невеликий рада

Люди в Казахстані справді дуже добрі, вони завжди посміхаються, вони допоможуть, якщо щось з вами трапиться. Вони відносяться до всіх як до друзів (і це помітив не тільки я), так що ставитеся до них з добротою і, звичайно ж, з повагою! Як ви до людей, так і вони до вас! Так що будьте ввічливі і культурні в іншій країні!

В цілому з'їздили на відмінно! Але все ж велика кількість комах і недолік поблизу моря - відчувається. Як ніяк хочеться часом пройти пару метрів і зануритися в прохолодну воду.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью