• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Асистент російською - гідна заміна Siri для Android девайсів

Подробиці Опубліковано: 20.05.2013 17:49: Lewkee

Вже більше року минуло з виходу iPhone 4s, основним нововведенням якого з'явився голосовий асистент Siri. На жаль, для російськомовних користувачів він до сих пір залишається практично марним, адже сервіс не підтримує російську мову, і в найближчому майбутньому такий функціонал чекати не доводиться. Що ж, ми можемо тільки поспівчувати любителям яблук. Адже вже більше ніж у 400 тисяч користувачів Android є прекрасно розуміє російську мову, заміна Siri. Компанія i-Free Innovations представила на ринку свій, створений спеціально для російськомовної аудиторії, голосовий Асистент.

Отже, що ж Асистент вміє? Функціонал цього додатка воістину вражає. Ви просто задаєте йому питання, а Асистент майже моментально надає розгорнуту відповідь. Погода, курси валют, новини, спорт, кіно, ресторани. Це далеко не повний список тем, по яким Асистент може дати консультацію. А найголовніше - додаток прекрасно розуміє розмовну російську мову. Всі мої запити розпізнавалися без праці, а час відповіді не перевищувало секунди. Чого не скажеш про голосовому розпізнанні від Google і подібних.

Крім того, Асистент вміє ставити будильник, прокладати маршрут, створювати нагадування, відправляти SMS, дзвонити, відправляти пошту, запускати додатки і ще дуже багато чого корисного. Додаток безкоштовно, але за 5 доларів можна купити преміум-версію, яка ще більше розширить функціонал. У платній версії додаток підтримує запуск через гарнітуру, а вся інформація озвучується приємним жіночим голосом. Наприклад, Асистент може читати вголос нові SMS, що дуже зручно, коли ви наприклад перебуваєте за кермом.

При цьому спілкування побудоване у відносно вільній формі. Асистент розпізнає найрізноманітніші команди, однакові операції можна викликати різними варіантами вимови. Спілкування проводиться в режимі діалогу, певні команди можна уточнювати за допомогою наступних повідомлень. Наприклад, можна попросити "відправ смс борі", або попросити "Відправ смс", а коли асистент запитає кому вже уточнити адресата. Ну і так далі, описати весь функціонал складно та й не має сенсу.

Додаток розвивається, і в подальші, сподіваюся, буде вміти ще більше ніж зараз. Давно я не знаходив таких додатків, які б мене дійсно вразили. Відмінне розпізнавання навіть моєї невиразною мови, великий набір команд, безліч варіантів виклику. Дуже корисний додаток.

Асистент цілком заслужено має середню оцінку в 4.8 зірок в магазині. Абсолютно впевнений, що безкоштовний додаток повинен спробувати кожен. Воно міцно оселиться у вашому девайсі, і займе своє місце серед улюблених сервісів. Ну а особисто мені зовсім не шкода грошей, витрачених на преміум-версію.

Додаток підтримують девайси з OS Android 2.3 і вище, а завантажити його можна за цим посиланням

Схожі статті:

Додати коментар

Отже, що ж Асистент вміє?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью