• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Асинхронні загальнопромислові електродвигуни

 1. Електродвигуни спецпризначення (спеціального призначення АІР Т, АІР С, АІР Е, багатошвідкісні серії...
 2. Вибухозахищені асинхронні електродвигуни серії ВАСО, АИММ, 4 ВР, ВР, В, ВАИУ112-200, ВАО 2, ВАО2У,...
 3. Електродвигуни асинхронні однофазні АИР 1Е (з конденсаторами)
 4. Електродвигуни постійного струму
 5. Електродвигун загальнопромисловий. Принцип роботи, пристрій і правила експлуатації.
 6. Купити асинхронний загальнопромисловий електродвигун в Одесі за низькими цінами

Асинхронний електродвигун - це електрична асинхронна машина, призначена для перетворення електричної енергії в механічну енергію обертання валу. Асинхронні загальнопромислові електродвигуни по праву вважаються одними з найбільш поширених видів електричних машин. Трифазні електродвигуни широко застосовуються як в різних галузях господарства - промисловості, сільському господарстві, будівництві, транспорті, так і в побуті. Вони встановлюються в приводах різних вентиляційних систем і димососів, насосних станцій і підйомно-транспортних машин, верстатах різного призначення і багато інших Асинхронний електродвигун загальнопромисловий може бути підключений безпосередньо до загальної мережі змінної напруги - це одна з ключових особливостей конструкції, що дозволили отримати таке широке поширення цього типу двигунів.

ТОВ «Електродвигуни» пропонує Вам наступні класи електрообладнання:


Електродвигуни спецпризначення (спеціального призначення АІР Т, АІР С, АІР Е, багатошвідкісні серії АІР і т.д.)

Електродвигуни кранів MTH, MTKH, AMTKF, AMTKH, 4МТК, 4МТМ, MTF, MTKF, DMTF, 4МТ, DMTH, DMTKM

Вибухозахищені асинхронні електродвигуни серії ВАСО, АИММ, 4 ВР, ВР, В, ВАИУ112-200, ВАО 2, ВАО2У, АІУ90-250, АІМ90, АІММ90-280, АІУЛ180 і 2АІММ280-315, 2АІУ280-315,

Високовольтні електродвигуни А ДАЗО (напруга 6кВ і 10кВ), АТ, Егуд 560

Електродвигуни асинхронні однофазні АИР 1Е (з конденсаторами)

АРМ електродвигуни рольгангові асинхронні трифазні

Електродвигуни постійного струму

Електродвигун асинхронний загальнопромисловий АІР, А, АТ, АИРМ

Електродвигун загальнопромисловий. Принцип роботи, пристрій і правила експлуатації.

У загальному випадку електродвигун асинхронний загальнопромисловий складається з наступних компонентів:
- статора;
- ротора;
- корпусу;
- блоків вентилятора і підшипників.
Так само як статор, так і ротор складаються з сердечників і обмоток. Обмотки статора є первинними, так як саме вони підключаються до зовнішньої електромережі, а обмотка ротора - вторинної, під час роботи двигуна струми в ній наводяться завдяки магнітному полю, створюваному обмотки обмоткою. Статор (обмотки і осердя) нерухомі щодо корпусу, в той час як роторні обмотки і осердя закріплені на валу двигуна і можуть вільно обертатися на підшипниках.
Принцип роботи асинхронного електродвигуна заснований на явищі взаємодії обертового магнітного поля, яке створюється струмом обмоток статора, з струмом, який цим же полем наводиться в обмотках ротора. Результатом цієї взаємодії є механічне зусилля, яке і змушує обертатися ротор і вал електродвигуна.
Асинхронні електродвигуни загальнопромислові можуть експлуатуватися в двох основних режимах роботи - руховому і генераторному. У першому режимі за рахунок електроенергії, споживаної з мережі, електродвигун загальнопромисловий створює на валу розгону механічне зусилля, яке обертає навантаження. У генераторному режимі електродвигуни загальнопромислові мають властивість гальмувати вал, який примусово обертається зовнішньою силою і віддавати електроенергію в зовнішню мережу.
Трифазні електродвигуни сконструйовані спеціально для роботи з живленням від трифазної мережі змінного струму. У загальному випадку при монтажі асинхронні загальнопромислові електродвигуни не вимагають спеціальних деталей або пристосувань, можуть закріплюватися на лапах, фланцях або іншим штатним способом.
Конструктивно електродвигуни асинхронні загальнопромислові відрізняються простотою пристрою, обслуговування та експлуатації, високою надійністю, низькою вартістю покупки.
Асинхронні електродвигуни загальнопромислові накладають ряд обмежень на зовнішні умови експлуатації. Так, в повітрі приміщення з працюючим асинхронним електродвигуном повинні бути виключені будь-які передумови для утворення вибухонебезпечного середовища, неприпустимо наявність джерел корозійних речовин або струмопровідного пилу. Все асинхронні загальнопромислові електродвигуни мають певну класифікацію за їхніми вимогами до зовнішніх кліматичних умов експлуатації. Вона використовує такі позначення:
У - двигун призначений для експлуатації в умовах помірного клімату;
УХЛ - допускається експлуатація електромотора в умовах холодного клімату;
Т - мотор розрахований на роботу у вологому тропічному кліматі;
Про - допустимі Макрокліматичний райони суші;
М - морський (помірні широти) варіант виконання електродвигуна;
ОМ - експлуатація в умовах будь-якого морського клімату без обмежень;
В - двигун не має кліматичних обмеження на умови експлуатації, допускаються будь-які умови на суші і на морі.

Єдиним і найбільш істотним недоліком асинхронних електродвигунів є високе значення струму, споживаного в момент запуску. Іноді це може викликати деяку нестачу потужності у зовнішній мережі живлення мотора. Для зменшення величини пускового струму поряд з іншими способами широко використовується метод перемикання обмоток статора. При включенні і до досягнення асинхронним електродвигуном оптимальних оборотів обмотки статора включені за схемою "зірка" - це дозволяє зменшити пусковий струм в три рази. При настанні встановленого режиму роботи обмотки перемикаються на схему "трикутник". До іншим способам можна віднести метод запуску загальнопромислового електродвигуна із застосуванням реостатов або при підключенні через спеціальний пристрій плавного пуску.

Купити асинхронний загальнопромисловий електродвигун в Одесі за низькими цінами

З асортименту продукції, представленого компанією ТОВ «Електродвигуни», кожен клієнт - як приватна особа, так і великі підприємства, зможуть знайти необхідний загальнопромисловий електродвигун будь-якої потужності (від 0,12 до 315 кВт), із заданою висотою вала, необхідною частотою обертання (від 750 до 3000 об / хвилину), а також низьковольтні промислові електродвигуни (мають харчування до 1 кВ). За багато років роботи наші співробітники стали справжніми професіоналами своєї справи, тому з легкістю допоможуть Вам вибрати електродвигун виходячи із заданих основних параметрів (потужність і тип необхідного Вам мотора, частота обертання, спосіб монтажу, номінальну напругу, і ін.). Також менеджери ТОВ «Електродвигуни» готові просто проконсультувати Вас з будь-якого виниклого питання, починаючи від відмінності технічних характеристик конкретних моделей, ознайомлять з можливістю оформлення індивідуального замовлення на будь-якому заводі-партнері України, Росії, Китаю, Молдови або Білорусі. Все обладнання, представлене на сайті, в наявності на складах компанії ТОВ «Електродвигуни», так як ми уважно стежимо за актуальністю наданої інформації. Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті, знайомтеся з додатковою інформацією, оформляйте замовлення - ми завжди готові працювати для Вас без вихідних!

Асинхронні загальнопромислові електродвигуни ↑
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью