• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Артист на корпоратив

Артист на корпоратив: вибір за вами?

Ринок івент-послуг з кожним роком стає все ширше. Безліч агентств, театральних колективів і окремих виконавців пропонують свої проекти для різних заходів. Залежно від напрямку події і поставленого завдання, замовники розглядають безліч варіантів шоу програм. В першу чергу, розглядаються ті проекти, які вже добре зарекомендували себе на інших заходах. Але є і шоу новинки , Які тільки з'явилися на сценах країни і чекають своєї години. Якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все вам потрібен артист на корпоратив. Залежно від рівня і тематики вашого події, а також вашого особистого досвіду в пошуку артистів, пропонуємо до розгляду кілька робочих варіантів.


Де знайти артиста на корпоратив?

Це питання найчастіше задають собі замовники, які не пов'язані безпосередньо з організацією та проведенням заходів. Саме в такій формі його і задають в пошуковому рядку. Давайте розглянемо варіанти, якими можна скористатися при пошуку виконавців оригінальних номерів для вашої вечірки.

1. Агентство по організації свят.

У тому випадку, якщо ви звертаєтеся в агентство з організації свят, то будьте готові, що доведеться переплачувати. Принцип роботи подібних організацій полягає в агентської націнці на вартість артиста, відсотку від загальної суми замовлення або одноразову виплату агентської винагороди. З плюсів можна відзначити, що в таких компаніях, як правило, великий вибір різних артистів для заходів і вони уважно і строго стежать за виконанням домовленостей між артистом і кінцевим замовником. Всі роботи узгоджуються і прописуються в договорі, що дозволяє уникнути неприємних випадковостей під час виступу артистів.

2. Театральні і циркові колективи.

Наступний варіант може вам стати в нагоді, якщо ви точно знаєте який колектив хочете бачити на своєму подію. Наприклад, ви побачили виступ колективу театру або цирку по телевізору. Воно вам дуже сподобалося і ви вирішили запросити цих хлопців до себе на корпорат. У більшості випадків під час виступу або після його закінчення в титрах покажуть назви колективу. Сміливо шукайте контакти в інтернеті і домовляйтеся безпосередньо. Обов'язково зверніть увагу, що у деяких колективів буває кілька складів, які відрізняються за якістю виконання.

Обов'язково зверніть увагу, що у деяких колективів буває кілька складів, які відрізняються за якістю виконання

3. Окремі артисти.

Мабуть, це самий неоднозначний варіант. Чому? Та тому, що артист на корпоратив, який працює самостійно, робить це на свій страх і ризик. Дуже рідко вдається укласти з ними договір, тому, що у них немає юрособи. Втім, іноді буває ВП. Якщо щось станеться в день проведення заходу і артист не зможе приїхати, він врятли зможе надати собі заміну. Вибрати артиста ви зможете тільки грунтуючись на тих матеріалах, які він вам пришле. З іншого боку - не все може бути так погано. Зовсім навпаки. Досить великий відсоток артистів, які працюють самостійно, заслуговують найвищої оцінки за свій професіоналізм і майстерність. Тут уже як пощастить.

4. Бази артистів в інтернеті.

Це якийсь синтез агентства і окремих артистів. Принцип досить простий. Якась організація робить сайт в інтернеті. Він може називатися «База артистів». Далі ця організація запрошує всіх артистів міста або країни зареєструватися на своєму порталі та розмістити інформацію про себе або про своєму колективі. Артисти повинні створити свій профіль, додати фото і відео. І найголовніше - докладно описати свої шоу-проекти або окремі номери. Після цього, якщо послуги артиста користуються попитом, він буде отримувати замовлення з цього порталу, віддаючи організації певний відсоток за замовлення. Ви, як замовник, просто знаходите в такій базі потрібну категорію шоу, а в ній вподобаного артиста і замовляєте його собі на захід.


5. Рекомендації знайомих і друзів.

На смак і колір товаришів немає, але можна спробувати. Якщо ваші знайомі з піною у рота розхвалюють артиста, який виступав у них на святі, як тут не прислухатися? Принаймні захід вже відбувся, все пройшло добре і виконавець всім сподобався.

Хто шукає артиста, той завжди його знайде.

Підводячи підсумок, пропонуємо скористатися нашою порадою. Ретельно вивчіть відгуки про артиста, його фото і відео матеріали, попросіть надіслати варіанти костюмів і райдер. Якщо ви вже знаєте, що артист на корпоратив повинен відповідати певним вимогам, прописуйте ці вимоги максимально докладно. Не факт, що ви знайдете саме те, що шукайте, але це дуже допоможе вам максимально наблизитися до бажаного результату.

Наш шоу-театр «3 крила» працює на ринку шоу-проектів не перший рік. Багато наших замовники, приходячи на наш сайт вперше, часто плутають нас з агентством. Але це не так. Ми не посередники, ми нікого не перепродаём. Ми - артисти! Кожен проект ми створюємо і реалізуємо самостійно і робимо це на найвищому рівні.

Якщо ви хочете свято, звертайтеся в 3kryla.ru! Зробимо!

Наші телефони: + 7-068-48-65 або + 7-966-068-48-65

Артист на корпоратив: вибір за вами?
Де знайти артиста на корпоратив?
Чому?
Якщо ваші знайомі з піною у рота розхвалюють артиста, який виступав у них на святі, як тут не прислухатися?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью